Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime

  Program per te gjetur dhe shkarkuar kenge

  Ketu eshte nje program Mp3 wolf version 2
  per te gjetur kenge dhe shkarkuar duke futur ne kerkim emerin e artistit/ose titullin e kenges shume i thjeshte i shpejte ne rezultate
  Rezultatet e kerkimit jane nga faqe qe programi i gjen si skedare automatikisht
  duke dhene adresen http i ben right klik ne liste dhe download
  ekziston dhe mundesia per te kontrolluar nje faqe ku ndodhet nje kenge dhe te gjesh albume dhe kenge te tjera ne ate faqe duke klikuar ne butonin spider.

  programi kur kerkon psh per Madonen jep rezultatet per kenget nga Madona por jep edhe kenge te tjera qe sjane te Madones
  faqja me informacion te plote dhe shkarkuar
  http://www.trellian.com.au/mwolf/index.html
  ja nje fotografi e programit
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 08-04-2004 mė 20:48
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Anėtarėsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Korēė
  Mosha
  36
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  benseven te pelqen bon jovi keshtu?
  cheers mate
  MtrX ubicumque felix

 3. #3
  Refugjat!!! Maska e Gege Toska
  Anėtarėsuar
  01-02-2003
  Vendndodhja
  Downsview,Toronto!
  Mosha
  41
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  WinMX ehste me thjeshte eshte falas!

  www.WinMX.com download-eni per free!~

 4. #4
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  34
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  beneseven, pse nuk provon DC++, eshte njesh, jo vetem kenge po edhe filma programe lojra, me nja fjale ca te duash ti.
  pak a shume, eshte si Kazaa, por shume me praktik, sepse duke u regjistruar si user, mund te shikosh listen e Shared Folders nga te gjithe userat e tjere, dhe aty kontrollon ca te doje qefi. gjithashtu ka edhe search engine, qe mos lodhesh nga useri ne user!

  perkrah cdo useri, ke edhe llojin e lidhjes qe ka ai me i-netin. keshtu mund te zgjedhesh cilesine me te mire per shkarkim!

  {^_^}
  ::|maDes!gn © 2009|::

 5. #5
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  nuk kuptova : kerkon neper urls, http-s dhe lidhet me 80? se mua me kane vene firewall ne port pervec atyre te njohura, dhe kane bottleneck 2k per con : me kane dale jashte perdorimit te gjitha: dc,soulseek,mldonkey,psy, vetem me kazaa dicka behet. po probleme privacy/tracing ka? please me ndrico pak ne keto se mos na zgjidhen duart. thanks a priori. peace
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2003
  Vendndodhja
  rome
  Mosha
  35
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Po per file Video Ka ????

  Hey Ciao Benseven 11 dhe kesaj radhe na nje dicka shume interesante,uen kerkova per disa kenge dhe i gjeta.

  Por pyetja ime eshte nese a ka ndonje program te tille qe te kerkoje file Video??


  Pres pergjigjen tuaj.

  Pershendetje te gjitheve nga mister_alfa.

 7. #7
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  per te shkarkuar video ke programin Media grab version 3.6
  qe gjen dhe mund te shkarkosh
  Per aduio: keto tipe skedaresh(audio formate)
  KARaoke Audio Files=Kerkon Karaoke program qe te luhet),WAV, MIDI
  Synthesizer=(Per instrumenta muzikore)
  Files MOD Audio Files=Kerkon Mod Plugin Program te luhet, MP3 Audio Files MP2 Audio Files VQF Audio Files=Kerkon K Jofol program te luhet) LAV Liquid Audio=Kerkon Liquid audio program te luhet) Files AAC Apple iTunes Files SND Audio Files
  Per VIDEO: gjen keto tipe skedaresh
  MPEG Video Files ,AVI Video Files ,MOV QuickTime Video Files, VDO Video Files =Kerkon VDO Live program te luhet; VIVO files=kerkonVivo aktiv program te luhet
  formate te tjera qe gjen
  XDM StreamWorks Audio/Video Files=Kerkon stream works program, RAM RealAudio/Video Files ASF
  Programi ka aftesi te gjeje edhe documenta dhe imazhe
  ne keto formate
  ZIP, PDF,GIF
  JPG
  BMP, SWF Showckwave Animation Files ,TAB Music Tablature Files,GED Geneology Files=kerkon GED COM Editor program dhe DCR Macromedia
  Program i fuqishem.Te jep mundesi aksesi dhe shkarkim te skedareve nga websajte te zakonshme,FTP adressa,si dhe nga grupe te ndryshme(usenet)
  me nje total te perafert prej 125 miljon lloje skedaresh audio/video/imazhe/dokumenta
  programi eshte me periudhe prove 30 dite
  adresa; http://www.eastbaytech.com/mediagrab.htm
  link shkarkimi http://www.topshareware.com/MediaGrab!-transfer-8162.htm
  Program tjeter i ngjashem ne funksione eshte APICWIEWER version 5.59 eshte falas
  adresa http://www.downlinx.com/proghtml/283/28399.htmProgramet me lart krahasuar me kategorine e P2P programeve si kaza,imesh,
  Dc,WinMX etj kane avantazhin se lidhesh vetem me nje adrese ku e shkarkon nje video ose kenge dhe shpejtesia e shkarkimit eshte gjithmone me e mire krahasuar me kazen psh ku kompjuteri
  per shkak se upload/download ndodhin njekohsisht kjo e ul shume shpejtesine e shkarkimit dhe komjuteri te kthehet ne nje lloj" serveri" prej uploading
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 19-04-2004 mė 16:54
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #8
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime
  Duke shfrytezuar mire potencialin e Google mund te gjeni dhe te download-oni direkt skedare te cfaredolloji pa patur nevoje per shume programe te ndryshme :

  Ne search bar mund te shkruani dicka te tille pershembull : "+one wild night" filetype: mp3

  dhe Google nuk do tju zhgenjeje. Ne te njejten menyre mund te kerkoni per lloje te ndryshme skedaresh qe permbajne tekstin e deshiruar nga ju...dhe Google nuk do te gjeje thjeshte sitin ku ndodhen por do tju linkoje direkt skedarin

  Have Fun!

 9. #9
  63n700 Maska e werewolf
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Rome
  Mosha
  34
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  provo Shareaza ( http://www.shareaza.com ).
  eshte nje p2p client,multi-network , eshte free dhe nuk ka spyware.
  Mund te shkarkosh gjithcka nga edonkey2000, gnutella2, gnutella dhe bittorrent.
  bye!

 10. #10
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  08-07-2003
  Vendndodhja
  London
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dc++ por duhet pak durim sa te gjesh nonje person me lidhje te shpejte dhe qe te len ta mbarosh shkarkimin deri nfund, gjithashtu qe te hysh dhe te fillosh te shkarkosh nevojitet 1 gig share size si minimum pernryshe nuk hyn dot, kam shkarku plot filma software dhe lojra nga czech users dhe ja sygjeroj profesionistave dc++

 11. #11
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  34
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kanan, te lumte dora!
  ::|maDes!gn © 2009|::

 12. #12
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Ej po a ka ndonje rrezik me te kap ? Se ne Amerike e filluan nje fshese nja dy tre here edhe sikur ra goxha numri i userave qe fillonin te downlodonin.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 13. #13
  ...gjenķ... Maska e mad
  Anėtarėsuar
  18-03-2004
  Vendndodhja
  Prage [EU]
  Mosha
  34
  Postime
  1,322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Cyclo!!! per ameriken, me mire se e di ti, nuk kemi per ta ditur ne! por po te them nje gje, qe neper rrjetet kompjuterike dhe konviktet e fakultetit te inxhinierise, informatikes dhe elektronikes, perdoret rregullisht, edhe megjithese keto rrjete kane administratore!
  tani, po deshi amerikoni me te kap, ska nevoje per dc++! ndoshta andej nga anet tona ka me shume liri, prandaj thote edhe Kanani, qe i ka marre nga usera ceke, te cilet 100% ta them une, qe kane te pakten lidhje [T1], dhe ska bere ndo1her vaki qe studentat t'ia mbyllin njeri-tjetrit downloadimet nga dc++!
  ::|maDes!gn © 2009|::

 14. #14
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  dc eshte program i shkelqyer. po qe te futesh ne hub-et e mira ne DC duhet te kesh shume shume me teper se 1G. hubet e mira duan mbi 20G dhe shume free slots. po po i ke gjen cte te doje qefi. . ne version e fundit thone qe kane shtuar nje anti-riaa controller, po sbesoj te jete shume efikasesh.
  per muzike vecanarisht, provoni SoulSeek . friends list- ai qe seshte aty nuk shikon/download dot files e tua. vecanarisht per albume te plota eshte i shkelqyer. e keqja eshte qe eshte central-server, po ra ai mbaroi. dhe tjera ka porte te caktuar, po e mbyllen me firewall mbaroi prape.
  god bless p2p!
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 15. #15
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  08-07-2003
  Vendndodhja
  London
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Claus persa i perket share size; pranej thash edhe me perpara qe ia keshilloj profesionistave duke menduar qe robt kan system kompjutri te fuqishem lidhje interneti te fuqishme plus ksaj tken perdor p2p me perpara si psh kazaa etj dhe te kene grumbullu i 5 gigsh si minimum dhe pastaj tfillojn neper hubet e fuqishme, me thon tdrejten kam nja 1 vit qe e perdor dhe kam kriju i far shoqnie aty dhe ndajm bashk filet, skam lon film qe hyn nkinema pa e pa mrapa 2 ditve maximum...  xp pro, asus p4p800deluxe 800 mhz bus speed, pentium4 3ghz 800 mhz, 1 gig memory corsair dual channel 400ddr,ati radeon 9800 pro 250mb, 2 x 160 Gig Sata Seagate HDD-s, 2 mbit internet connection no caps up/down
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kannanni : 26-04-2004 mė 18:13

Tema tė Ngjashme

 1. Lezha, kjo antike !
  Nga trinity nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-08-2003, 09:15
 2. Program pėr hapjen e paneleve tė Windows XP
  Nga benseven11 nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-07-2003, 21:36
 3. Programe pėr tė gjetur diēka shpejt nė kompjuter
  Nga benseven11 nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2003, 14:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •