Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 52 prej 52
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  254 falenderime n 229 postime
  Citim Postuar m par nga dea_07 Lexo Postimin
  Nje nga ju nuk eshte i sinqerte
  dea,

  pse s'hap nji enderrtore, mi ...lol

  p.s

  me intrigove me kete shpjegimin,

  ne kete rast kush nga te dy s'eshte i sinqerte, ajo qe e shikon ne enderr, apo ai qe shikohet?

  Mos eshte thjesht shprehje e mendimit qe e mundon enderrshikusen, ne kete rast?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  242 falenderime n 197 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  dea,

  pse s'hap nji enderrtore, mi ...lol

  p.s

  me intrigove me kete shpjegimin,

  ne kete rast kush nga te dy s'eshte i sinqerte, ajo qe e shikon ne enderr, apo ai qe shikohet?

  Mos eshte thjesht shprehje e mendimit qe e mundon enderrshikusen, ne kete rast?
  xhuje mos me thuaj qe ke pare dhe ti nje enderr te tille mbreme.
  Mendoj se ai qe e shikon nuk eshte i sinqerte. E vret ndergjegja dhe i duket se ajo e fal.
  Feelings change - memories don't.

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  254 falenderime n 229 postime
  Citim Postuar m par nga dea_07 Lexo Postimin
  xhuje mos me thuaj qe ke pare dhe ti nje enderr te tille mbreme.
  Mendoj se ai qe e shikon nuk eshte i sinqerte. E vret ndergjegja dhe i duket se ajo e fal.
  dea,

  une shoh endrra te tipi tjeter keto kohe,

  po thjesht po dua te kap mekanizmin e shpjegimit.

  p.s mos me thuaj qe ke gjak jevge,...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  242 falenderime n 197 postime
  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  dea,

  une shoh endrra te tipi tjeter keto kohe,

  po thjesht po dua te kap mekanizmin e shpjegimit.

  p.s mos me thuaj qe ke gjak jevge,...
  Cfare enderrash shikon ti xhuje? Thuaj ndonje se mbase i gjejme ndonje interpretim.
  Se besoj mo xhuje. Te pakten deri ne brezin e katert jo njehere.
  Feelings change - memories don't.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-07-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  Mbreme pashe ne enderr sikur djali im gjuajti nje top futbolli shum lart ne qiell po me verte shum lart saqe nuk e kisha menduar qe topi te mund te ngjitej aq lart dhe pastaj po shikonim se ku

  do binte ne toke. U trembem dhe pse patem frike se mos vriste ndokend topi pasi u ngjit shume lart.Me ne fund ra dhe mu afer vetes time dhe per cudine time nuk me vrau aspak perkundrazi

  nuk preku asgje .Ra ne Toke .Desha te di shpjegimin e kesaj endrre.


  Faleminderit.

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,931
  Faleminderit
  31
  170 falenderime n 125 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  kur je i lodhur e i keputur nuk shikon asnje enderr e s'ke se si e spiegon hic fare...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  912
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  Endrrat jane energji e tepert, mase, ne kashene e pavetedijes qe shkarkohen ne pavemendje e siper!

 8. #48
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-06-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  shoh te njejten enderr persa kohe mbaj mend qe ne femijeri e deri sot,,me pare shume shpesh tani me radhe. jam po ne moshe te vogel ne enderr veshur me nje fustan te bardhe lini me floke te gjata shume te verdha (faktikisht jam une e vogel) jam maje nje shkembi hidhem nga aty perjetoj te gjithe humbjen ne trup nga nje lartesi humnere sapo arrij afer tokes me del gjumi nuk e kam pare kurre perplasjen..mund te mar nje shpjegim nga dikush ..shpesh me mundon kjo qe shoh,

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-04-2017
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  Une shoh gjithmone ne enderr nje person qe e kam dashur shume...edhe heren e fundit e pssh sikur doja ti flisja po nuk mundesha nga turpi..dhe shikoja sikir ai ishte ndonjhere i merzitur ndonjehere jo...ckuptim ka ?

 10. #50
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  912
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  Living in Puh ti ke konflikte te softwarit te dashurise me utilin qe te ka ngjizur personin tend. zakonisht ne rracat e pastra pervec asaj arjane dmth ne Nordet ky program eshte i plote dhe nuk ka konflikte te jashtme pervec virozave lindore apo veseve te ideve fetaro komune te lindjes. ne rracat e uleta softi i dashurise hapet permes nje utilitie dhe prezanton figuren e personit te dashur ne algoritmin e shqisave ku me pas kalon ne proces dhembshurie, respekti dhe interesi!

 11. #51
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-04-2017
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  Pershendetje...sot pash nje mankth shume tw frikshem
  .. edhe jam zgjuar e tmerruar.. isha me tgjithe familjaret e mi .
  ..dhe po laheshim ne nj lum me shkembinj e balte plot ishte shum i piste dhe ishtww plott e perplot me eshtraaa me kocka...ishte gjeja me e shpifur...ata nk e kishin problem laheshim benin not pervec meje...kishte edhe shum njerez te tjere atje pervec nesh....se di po ishte e tmershmee

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e lace
  Antarsuar
  18-09-2014
  Postime
  241
  Faleminderit
  27
  31 falenderime n 28 postime

  Pr: Si shpjegohen ndrrat?

  Citim Postuar m par nga Ilarja Lexo Postimin
  Pershendetje...sot pash nje mankth shume tw frikshem
  .. edhe jam zgjuar e tmerruar.. isha me tgjithe familjaret e mi .
  ..dhe po laheshim ne nj lum me shkembinj e balte plot ishte shum i piste dhe ishtww plott e perplot me eshtraaa me kocka...ishte gjeja me e shpifur...ata nk e kishin problem laheshim benin not pervec meje...kishte edhe shum njerez te tjere atje pervec nesh....se di po ishte e tmershmee
  Lezo Ekzekieli Bibla,,,,Kapitulli 38 dhe kapitullin 39
  Ndryshuar pr her t fundit nga lace : 01-08-2017 m 08:05 Arsyeja: gabim
  Mos u Beni te gjithe Mesuesa se per kete do te gjukoheni ashper !!!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Fatmir Baci
  Nga ~Geri~ n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-09-2011, 05:54
 2. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 05:55
 3. Endrrat....
  Nga Agim Doi n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-05-2006, 08:06
 4. Luca: Mos i shkelni ndrrat e "Rozafs"
  Nga Brari n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-09-2005, 19:46
 5. Dhjet leksione mbi ndrrat
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-08-2005, 14:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •