Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 80
 1. #61
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  obobo me zuri melankolia me ato krevatat me hekura te yasmin lol

 2. #62
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Krevati platforme sic e kam tani ose ato me hekura te koka sic i kishte Amelie Poulain te dhoma e saj (foto 2). Keta qe i duan dhomat e gjumit ngjyra-ngjyra sikur jane rritur color-starved me endrra te pafund se nje dite kur ata te kene shtepine e tyre do e ngjyrosin e cngjyrosin me kaq e kaq bojera, si per tu hakmarre me te kaluaren e tyre te pangjyre e te pashpirt... apo edhe ndaj mamase e babase qe mendoheshin me muaj te tere kur duhet te zgjidhnin pastels, mint green apo melon green, qe ne fund te fundit te gjitha dukeshin njesoj

  A visual -- prozhektori ka dicka intime ne dhomen e gjumit, te ben te mblidhesh me batanije, te ngjesheni bashke e te shikoni ekranin si nje here e nje kohe... ne ekskursionet e klases lol

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 3. #63
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Citim Postuar m par nga _Elena_
  Ja dhe disa foto

  ah keshtu me pelqen, bukur dhe e rehatshme
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 4. #64
  |Live Your Life| Maska e Zzanushjaa
  Antarsuar
  20-08-2003
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Cfar mendoni per kete dhome gjumi...nuk kam pare me te bukur...woooow
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  Ndryshuar pr her t fundit nga Zzanushjaa : 19-10-2006 m 12:54
  ♥♥♥♥♥♥

 5. #65
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  dhomat e gjumit cka
  vendndodhja e tyre ideale

 6. #66
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  A-ha...dhome gjumi per Sharon Stone e Michael Douglas thoni ju?
  Se tjeret njeri, s'ia vlen me shku...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 7. #67
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Rendesi ka qe te jete e rehatshme dhe e kendshme, por jo shume e ngarkuar
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 8. #68
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  1,010
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Dixhije ku ka me minimale se mobiljet amerikane . Nje krevat , 2 komodina dhe nje dresser . Kaq ..

  Dhe aq bosh une se du dhomen pra . (lol)
  I have what it takes for interior design on the budget ...I have a great talent for interior/exterior design ...I turn everything from trash to treasure .

  Call me if you need me !

 9. #69
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga hope31 Lexo Postimin
  "Kam nje dhome gjumi te mire qe nuk i mungon asgje?"-degjova dy goca te bisedojne me jera-tjetren.
  Secili ka ate shijen e vet.Dhoma e gjumit eshte streha e qetsise, clodhjes dhe momenteve tona personale ndaj mobilimi dhe dekori duhet te jene te pershtatshme qe te na percjellin keto ndjenja relaksimi.Mua psh. nuk me terheqin ngjyrat e ndritshme ne dhomen e gjumit.Preferoj me shume ngjyrat neutrale apo te buta dhe keshtu sic e kam kombinuar me duket (mua pra) se dhomes time me te vertete nuk i mungon asgje
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 10. #70
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Citim Postuar m par nga RiGerta Lexo Postimin
  Secili ka ate shijen e vet.Dhoma e gjumit eshte streha e qetsise, clodhjes dhe momenteve tona personale ndaj mobilimi dhe dekori duhet te jene te pershtatshme qe te na percjellin keto ndjenja relaksimi.Mua psh. nuk me terheqin ngjyrat e ndritshme ne dhomen e gjumit.Preferoj me shume ngjyrat neutrale apo te buta dhe keshtu sic e kam kombinuar me duket (mua pra) se dhomes time me te vertete nuk i mungon asgje
  dhomen e gjumit me teper se mobilimi, e ploteson partneri me prezencen apo joprezencen e vet
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 11. #71
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Citim Postuar m par nga Viola.V Lexo Postimin
  I have what it takes for interior design on the budget ...I have a great talent for interior/exterior design ...I turn everything from trash to treasure .

  Call me if you need me !
  Dhe une jam mire ne ate drejtim, kam gusto. Me jep $$ te bej cdo gje. Interior ste fal . Dont need help ne kete fushe

  po thanks.


  p.s. ti do jesh me shume design on a dime. Une anoj me shume nga divine design . lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga PINK : 17-04-2011 m 19:13
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #72
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Pink, dua te shof jastiket e tu
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 13. #73
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Citim Postuar m par nga [Perla] Lexo Postimin
  Pink, dua te shof jastiket e tu
  ku jastiqet e mi?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #74
  Vshtir Pr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Antarsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToV
  Mosha
  27
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Ca foto nga dhomat e gjumit moderne  per me shume ...
  http://freshome.com/2011/04/13/30-be...droom-designs/

  // Dj PiRoMaN
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 15. #75
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  Dhoma gjumit ka nevoje per furniture , decoration dhe jastike me shumice. 8 Cope kam gjithsej ne kervat . Love them .

  Ju dembelet me lart mos u mundoni ta mbani sa me bosh se pertoni me i rregullu . Merrni shembull nga mua , qe i lej ashtu .

  Nejse dhoma e gjumit eshte my fav place ne gjithe boten. Aty i bej te gjitha .... duke fillu nga gjumi dhe deri te shikimi i tv ... lolol
  Citim Postuar m par nga PINK Lexo Postimin
  ku jastiqet e mi?
  Tu qenkan merzitur dhe ty kaq ua kishe qefin sa ishe e re :Pp
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #76
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Perla, haha kam ngel me 2 vetem. I kam fut ne closet se grindeshim . Jo kush do rregulloj krevatin po kush I heq para se me fjet gjume. 2 much work
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 17. #77
  Perjashtuar
  Antarsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,687
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Krevati q kushton 6,4 milion dollar  10 Shk
  Nj krevat i ri, i cili kushton 6,4 milion dollar, sht shndrruar n krevatin m t shtrenjt ndonjher n historin e njerzimit.
  krevati-milionaDizenjuesi britanik, Stuart Hughes, n bashkpunim me disa prodhues italian t mobiljeve, punuan pr t prodhuar krevatin q do t quhet “Baldacchino Supreme”.

  Vetm dy t till do t prodhohen dhe n secilin rast, do t jet nevoja t kalojn tre muaj, deri n prodhimin e plot t tyre.

  Krevati m i shtrenjt n bot, do t jet i prbr me mbulesa mndafshi, pjes floriri dhe me dru qershie. Ai do t prpiqet t imitoj strukturn e krevateve t mbretrve mesjetar


  Kjo do ishte e bukur se kjo lart  Nuk ka rendesi me shume se krevati dhe jastiket se ajo qe ke brenda krevatit
  Ndryshuar pr her t fundit nga _Mersin_ : 21-04-2011 m 10:33

 18. #78
  Perjashtuar
  Antarsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,687
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Kur te martohem do i them vjerres me ble keto dhomen


 19. #79
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Antarsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,435
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  DHOME PER SINGLE : un e dua krevatin trecereksh ose doppio me 4 jestik,guverdja(mbulesa e krevatit) te jete ose ngjyre pane ose lejla e erret dhe e madhe; ngjyra e dhomes te jete o ngjyre pane me blu ose roze(e embel) me lejla;mobiljet e zeza me shkelqim!

  DHOME MATRIMONIALE: krevatin e dua me te madh se doppio dhe te larte(do ta kem te veshtire ta gjej ose do e boj me porosi)mobiljet e zeza ose prej druri dhe dua te krijoj nje atmosfere romantike....... dhe te jete e madhe (shum)! dua qe te jete si nje dhime mbretereshe ! me ato qe dua un kushedi sa do kushtoje..........
  Ndryshuar pr her t fundit nga fashion_girl : 21-04-2011 m 11:07

 20. #80
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  dhome gjumi shume e mire something e thjesht edhe jo shume e ngarkuar. btw kjo me siguri ska pas femij lol se po te kesh femij te zhduken pillow pastaj lulet pastaj te thuhen abazhuret, pasqyra ahahah. po kur do te flej ne krevatin tend edhe fillon te gjuan se e shqeteson lol dmth ti edhe partneri/ria jeni te tepert ne krevat. children can't live without them edhe pse jane teper te prapt
  I LOVE GOD

  j&g

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Lojra para gjumit
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 08:29
 2. Kriza ekonomike tani edhe ne dhomen e gjumit
  Nga prenceedi n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-11-2008, 09:12
 3. Pagjumesia
  Nga Albo n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 11:08
 4. Dshmit e t huajve pr luftn n Kosov
  Nga Klevis2000 n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-12-2005, 03:49
 5. Kujtime nga koha e ppsh-se
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 22-02-2003, 06:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •