Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 80
 1. #21
  ...........
  Antarsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga PINK
  Ju dembelet me lart mos u mundoni ta mbani sa me bosh se pertoni me i rregullu. Merrni shembull nga mua , qe i lej ashtu .
  Lool rri urt ti mi, se ne jemi beqare ene nuk spend aq shum koh duke adhuruar dhomen ...Un per vete mjafto tkem krevat te knoqem ne gjum lol

  Kur te martohem mejbi aj change my mind hehe

  Ja si beqare do thoja kjo dhoma ka boll stuff and cushions, se nuk shifen gjitha jan mbrapa kameres. Ai krevati cik uncomfortable me duken po hajt mo lol


  Ja dhe nje dhome po te isha e martume lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga AngelGirl : 27-06-2006 m 09:25
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 2. #22
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  28
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  un spo gjej noinji tamom me qit ktu po nejse lol postimi angel 19 ajo e dyta me pelqen shum shum shum... sh rehatllik
  kjo ishte mo e mira qe gjeta online jo noi big deal po still
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  God is coming and SHE is mad

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Dhoma ime e gjumit eshte e tipit te paster klasik - King size -
  Eshte e sigurt qe asnjehere s`ka per te dale nga moda , pasi ka qe ne kohen e luigjit 14 qe vazhdon te pelqehet dhe per mua eshte IDEALE.
  Por nese do te zgjidhja mes stilit modern , do te zgjidhja postimin e AngelGirl
  , fotografia nr 3 (beautiful Fiji)
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 4. #24
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MiLaNiStE
  un spo gjej noinji tamom me qit ktu po nejse lol postimi angel 19 ajo e dyta me pelqen shum shum shum... sh rehatllik
  kjo ishte mo e mira qe gjeta online jo noi big deal po still
  Keto me carcafe te kuq terbojne dhe demin, jo me njeriun
  MiLaNiStE do ta shkatarrojme bashke ate krevatin
  Dobet, Shume Dobet !!!

  PEACE & LOVE

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Renegata
  Antarsuar
  05-01-2006
  Vendndodhja
  perbri me ke
  Postime
  296
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po ja psh:

  Mos te jete shume e ngarkuar me velenxa e perde rrudha rudha e flutura flutura si kto ne foto me siper.
  Tjeter:

  -ngjyra e murit te jete e erret

  -te kete abazhur te kendshem dhe qe te leshoje nje drite te ngrohte dhe jo te forte

  - carcaf te bute e te dashur

  - te jete e ngrohte qe mos flec me tuta

  -mundesisht me parket

  -nje tv te vogel diku ne qosh

  -nje piktur pejsazh(drure psh apo disa kuaj tuj kullot)

  -krevat i ulet

  dhe nje burre te perkushtum deri ne detaje
  Lumturia eshte e para e te mirave qe duhet fituar,emri i mire eshte ne rradhe te dyte.

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
  Antarsuar
  05-05-2004
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  AngelGirl shume te bukura ato fotot e para.

 7. #27
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Citim Postuar m par nga AngelGirl
  Dhoma e gjumit sa me e thjesht dhe pa e ngarkuar te jet aq me e bukur ngjan. Mua me pelqejn shum te thjeshta dhe ambient elegant shum comfortable dhe me krevat te ulet, me pelqejn jashtmase.
  Me too ...Tek foto e pare ne postin #19 , ashtu me pelqen. Mbase kjo vjen ngaqe krevatin tim, ashtu e gjen 24/7 ..tamam sic eshte ne ate foto. ( lolol...megjithese s'ka gje per LOL..) . Vetem kur vjen njeri per kafe ose "aj" i hedh ate mbulesen e famshme qe gjithe amerika e ka njesoj, me 72 jasteke...E tmerrshme !
  Me pelqen shume foto e fundit tek posti # 19 . Pak a shume ashtu kam dhomen e miqve ( guest room ), megjithese asnje guest s'ka ardh deri tani me fjet, por shkoj e fle vete ndonjehere...
  Do kisha vene nje foto te krevatit , per kuriozitet , por kam turp...
  E nje nga gjerat qe me terheqin ne kete dhome eshte " The Kiss" e Gustav Klimt . Ate po, do e vendos ketu.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e paperino
  Antarsuar
  04-08-2006
  Postime
  40
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dhoma qe me pelqen me shume do te ishte si ato te princeshave sepse ato jane tamam sikur je ne nje pallat mbreterore ku jashte deres po te presin shume sherbetore duke te te rregulluar dhomen tende te gjumit dhe duke te te bere shume gjera....

 9. #29
  ga ga Maska e bunny
  Antarsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Postimi 19- mund te jete dhoma e gjumit e imja (ne te ardhmen)
  Ajo kinezja shum orentale- mua me pelqen pa mase, ashtu si dhome siper saj- ajo jeshilja e embel.
  Nuk me pelqejne gjerat busy- te renda- pasi i vetmi vend ku mund te qetesohesh do jete dhoma e gjumit edhe po ta kesh me lloj lloj - ku ske ku te veshe edhe kemben..uff mua kjo me lodh me shum..lol..
  Thjeshtesia/rehatsia gjithmone me jep me shum kenaqesi
  How can she fall, if there is no one there to catch her

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Antarsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  jam dakord me mendimin tend Bunny

  ne fakt shijen orientale e sheh sot kudo
  por nganjehere kane ca gjera te tepruara
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  Me pelqejne me shume Ethinc keshtu qe zgjodha disa nga ngjyrat edhe dekoracionet e preferuarat te mijat.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    
  Ndryshuar pr her t fundit nga YaSmiN : 10-09-2006 m 16:08

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  Edhe keto :
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime
  ................
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Antarsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  shume te bukura fotot e sjella Yasmin, flm

  sidomos foto e pare e postimit 31 dhe foto e fundit e postimit 33
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 15. #35
  Wy f tħ wņ Maska e _Elena_
  Antarsuar
  06-02-2006
  Postime
  976
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga DESA
  ohhh my " eyesss "


  Ndalo aty ! Keto dhoma jane sikur do luash me kukulla ...do te jene me te pershtatshme per princess type teenage girls.

  They are not hot for a young couple...more like a grandma-grandpa setting.


  Me pelqejn krevti te jete i ulet por shum i rehatshem ... mundesisht king or queen... Ngjyrat e dhomes se gjumit me pelqejn te eret
  Heyyyyy GirL ato foto gjeta ato qita ketu
  Shpresoj te te pelqejn keto fotot e tjera
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e baby^girl
  Antarsuar
  20-09-2005
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Di une si ta rregulloj dhomet e gjumit dhe te gjitha dhomat e shpis, por du pare. Kush me jep pare se ato me mungojn, nuk me mungon as gustoja as fantazia... hudhuni kush ka qejf me na sponsorizu qe ta regulloj une dhomen e gjumit :P
  Mundohu te njohesh veten, ndoshta ateher dicka gjen.

 17. #37
  ♥Nice♥ Maska e cool
  Antarsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Ajer
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  :)

  ja dhoma ime e gjumit...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  ~Proud to be Albanian~

 18. #38
  Unquestionable! Maska e Cupke_pe_Korce
  Antarsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,602
  Faleminderit
  0
  15 falenderime n 15 postime
  kjo ketu me lart alla shqiptarce, skuq qe atje tutje (apo i ka rene dielli?)

  Mua me pelqejne ato ngjyrat mengjesore ne fakt, blu e hapur dmth, ose e bardhe, dhe jo lule si patterns, qe kur te ngrihem ne mengjez te me duket sikur jam in Italy

  No TV, no radio, apo gjera te tjera si keto. Sorry guys, this is 19th century Italy, and it better have a patio :P
  Summertime, and the livin' is easy...

 19. #39
  ♥Nice♥ Maska e cool
  Antarsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Ajer
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Cupke_pe_Korce
  kjo ketu me lart alla shqiptarce, skuq qe atje tutje (apo i ka rene dielli?)

  Mua me pelqejne ato ngjyrat mengjesore ne fakt, blu e hapur dmth, ose e bardhe, dhe jo lule si patterns, qe kur te ngrihem ne mengjez te me duket sikur jam in Italy

  No TV, no radio, apo gjera te tjera si keto. Sorry guys, this is 19th century Italy, and it better have a patio :P
  Foton qe e kam postuar me lart e kam marr nga firma ku e kam blere une dhomen time...e ne fakt nuk e kam une ashtu te kuqe, e kam te qelt por modeli i dollapeve dhe e krevatit eshte ashtu... hmmmm sa e rehatshme qe eshte..
  ~Proud to be Albanian~

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Vertet dhoma ka rednesi te jet e bukur dhe te jen vendos gjerat simas sherbimit me te mir, Une dikur kisha qef te kam nji dhom te bardh me mbulesa e perde ngjur te kaltert ...se qetsohem ne te e gnjyra Blue me qetson ,
  tani kur u lodha nga kjo ngjyr tash kam konbinim bardh me Rose e me duket qetsi por e di qe prap kam me ndrru vetem Blue e Rose me pelqejn per dhom .

  nese keni foto i qitni ju lutem me keto tri ngjyra Blue, Rose e bardh pa harru edhe te Gjelberten

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Lojra para gjumit
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 08:29
 2. Kriza ekonomike tani edhe ne dhomen e gjumit
  Nga prenceedi n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-11-2008, 09:12
 3. Pagjumesia
  Nga Albo n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 11:08
 4. Dshmit e t huajve pr luftn n Kosov
  Nga Klevis2000 n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-12-2005, 03:49
 5. Kujtime nga koha e ppsh-se
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 22-02-2003, 06:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •