Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 106
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e Anisela
  Antarsuar
  20-01-2004
  Postime
  765
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga biligoa Lexo Postimin
  C'duhet te bej qe te mos humb peshen !
  Behet fjale per ditet e fundit (brenda muji) kam re shume ne peshe- dobesuar gati 10 kg. nuk e di se cfare ndodh me mua!
  Kisha nje shendet te mire edhe isha e kenaqur! Cfare mund te bej qe te mos bije ne peshe ose te permiresohem aq sa isha.
  Nuk me dhem gje, pervec- shpirtit. qe me ka dhimte edhe me pare.
  Ju lutem me ndihmoni jam ne vite te thyera, si te arij keta qe kisha: 165 lar. dhe 55 kg. para nje muaj.
  Cdo pergigje eshte e mirepritur,
  Hapi i pare....Do te na ndricosh , me aresyen qe te krijon dhimbjen shpirterore!!!
  Dhe keshtu ne rruge te madhe eshitme zemren tone, njerzve qe vetem nje te perqeshun dhane per te e shkuen te kenaqun e tu u gezue- pse pane mfshetsinat intime te kesaj jetes tone.

 2. #62
  Pasioni pr shkencn Maska e Qendi
  Antarsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  2,102
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Lere cigaren.
  Per te tjerat konsultohu me mjekun , sigurisht diku sht problemi , apo nuk mjaft buk.

 3. #63
  @hermes Maska e Avduli
  Antarsuar
  16-08-2006
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Perdor brumra , cigaren me qe nuk mund ta lesh rralloje ne max, dhe asnjehere mo ndiz cigare esell , Perdor birren , embelsirat , munohu te gjesh humor qe te qeshesh sa me shume
  mos u nevrikos , mos e mbaj mendjen qe je e dobet , Te uroj shendet bili

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,326
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  biligoa,

  Departamenti Amerikan i Agrikultures ka nje program online, MyPyramid, i cili ju kerkon moshen, gjinine, peshen dhe aktivitetin aktual fizik, ne menyre qe t'ju sugjeroje nje plan aktiviteti fizik dhe ushqyerje (bazuar ne fakte shkencore). Hidhini nje sy, bejeni testin, dhe gjykoni me mire vete ...

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e AVICENNA
  Antarsuar
  29-06-2007
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pse nuk merr edhe preparate te gatshme,proteina te gatshme te cilat i marrin ata qe ushtrojn bodybuillding per te shtuar ne peshe ?Why not p.sh.Wheit permban te gjitha elementet e nevojshme plus proteinat te cilat jane edhe ne buke e ne ushqime te tjera vetem se jane ne nje perqendrim me te vogel .
  pastaj merr tableta komplex vitamine b qe ndikojne ne shtimin e oreksit.
  pi me pake uje ,ushqimet me kalori te medha vazhdoj ashtu siq te preferuan forumistet me siper.
  Mos mbaj hallet e botes mbi koke,kete vetem e dine pasi qe edhe je nje musliman mesa kuptoj.Nuk do ishte keq te merresh ngapak edhe me bodybuillding.

  Te deshiroj shendet te mire edhe suksese !
  Ather si nj shkmb deti, ngrihet shqiptari
  Ather n'luft si shqipe, hidhet guximtari,

 6. #66
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-07-2007
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nuk e di pse kerkon te shtosh peshe. Njerezit duan te rrezojne peshe, e jo te shtojne.
  Lidhjet e faqeve personale mund ti vendossh vetm tek profili i llogaris suaj!

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e Helona
  Antarsuar
  02-01-2008
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  tung.......ju lutem me ndihmoni edhe mua se si mund te te marre pesh ......kam humbur 5kg ,kam qene 60kg dhe kam ren ne 55kg dhe dukem shume dobte se jam e gjate1.70cm........pres me pa durim qe dikush te me ndihmoj

 8. #68
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime
  Ehhh... merr mjalte..perzieje me arra. Pastaj haje normalisht. Beje per 5 here ne dite.
  Me ate gjatesi qe paske do te te kerkoje rreth 2 muaj.
  + do kesh energji sa te duash... nuk do plogeshtohesh. Vetem kujdes me energjite... mos i shpenzo vend pa vend se ca u kuptua pastaj

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Antarsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Para ca kohesh kalova nje merzitje e stres(se mos me mer njeri per llacke) e nga 60 kalova 49kg,e deshnja te theshnja qe skam lene gje pa ngrene(gjera te ngrenshme) e hic.

 10. #70
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  billigoa !!! bej seks me partnerin ngel shtatzene edhe shton vete ne peshe !!! ose ha brumra sa me shume qe te shtosh ne peshe edhe mos dil nga shpia per ca dite !!! qe te zer vend ushqimi qe ha !!! te shkume gjithsesi !!! me humb dhjete kile per nje muaj shume eshte !!! shko bej ndonje vizite tek mjeku perkates !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Per te shtu pesh duhet edhe te bejsh gjum te mjaftueshem dhe te rehatshem . Te un gjumi ka ndikim te madh ne peshen qe kam , kur sbej gjum , menjeher e ndjej humbjen e peshes dhe organizmi me dobsohet shum. Beni gjum
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 12. #72
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga BarBie_GirL Lexo Postimin
  Ka disa muaj qe jam dobesuar nuk e di se cfare ndodhi me mua.
  Kisha nje shendet te mire edhe isha e kenaqur. Cfare mund te bej qe te shendoshem edhe pak?
  Ju lutem me ndihmoni
  Me respekt Era
  Nuk besoj se ke problem vetem shendetin por ti paresore ke te ulesh kilet ne vendet ku ato bien ne sy me shume dhe per kete duhet nje person qe eshte i mirefillte qe meret me sakte me Salla per Doesim dhe per me teper ti duhet te kesh probleme se do te arish nje performance te kenaqeshme qe te ndihesh mire me veten dhe nuk ka asgje me te mire se kur ato kile te teperta i heq ne menyren me te mire te mundeshme jo duke ngrene nga nje vaft por duke u mar me palester e cila te regullon dhe probleme qe mund te kesh me paraqitjen e trupit tuaj ndaj te keshiloj nje Palester

  AuGuSt
  Ndryshuar pr her t fundit nga AuGuSt_ : 04-06-2008 m 12:33 Arsyeja: Kjo qe nje tmer nuk lexova mire temen nese do kesh prolem mbipeshen ky shkrim do te te vleje D:
  skerdigodo@hotmail.com

 13. #73
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-02-2007
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Si mundem te fitoj nje trashsi

  Desha ti pyetja ekspertet se si mundem pak te trashem pasi jom i holle,jo edhe shum po kam qef te fitoj nje trashsi te plote,me qfar ushqimi mundem te beje kete flm eksperta

 14. #74
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  uaaaa
  duhet te hash patate , buke , makarona , mish , embelsira , akullore , cokollata , etjj

 15. #75
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-02-2007
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  thenks per pergijgje brother.

 16. #76
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  np bro lol

 17. #77
  QEVERIA Maska e policia911
  Antarsuar
  02-04-2009
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  167
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  edhe jo shum sex lol se humb shum energji
  RROFTE SHQIPERIA

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e Xingaro
  Antarsuar
  14-06-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ha drek dhe darke vetem neper fast-food dhe pi birra nja 6 muaj...dhe pas 6 muajsh hajde hap nje teme ktu :"Si mundem te fitoj nje hollsi"
  Quanta vita hai contaggiato,quanta vita bruccerai...!

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  qdo mengjes,nje got qumesht te perzier me mjalt origjinale,beje te rregullt kete te ndimon shum.edhe ushqimin me orar te caktuar,edhe brumerat bejn te veten.

 20. #80
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-06-2009
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  per me u trash nuk duhet ta vrasish mendjen per asgje e pastaj vjen ushqimi

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Peshngritje: Erkand Qerimaj, kampioni shqiptar i bots
  Nga zeus n forumin Sportet ekstreme dhe t rnda
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 29-07-2012, 07:44
 2. Kshilla pr foshnjat 0-12 muajsh
  Nga Mina n forumin T jesh prind
  Prgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 07:38
 3. Kontributi i shkenctarve islam n shkenc
  Nga Bleti002 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 22:29
 4. Lojrat olimpike - Athine 2004
  Nga kolombi n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 211
  Postimi i Fundit: 06-09-2004, 14:24
 5. Ismail Kadare mbart ne supe peshen e tere Kombit Shqiptar
  Nga saimiri-uk n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 10-06-2004, 00:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •