Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 69
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262

    Arrow Djemte ose vajzat qe ju nuk ju interesojnė.

    Ju ka ndodhur kjo gje? Ata persona qe ju nuk ju interesoj gjithmone ju flasin dhe tregojn qe ju pelqejn shume, kurse ata djem/vajza qe ju pelqeni spara tregojn si ndihen per ty ose nuk te flasin.

    Shumica e djemve qe me flasin kur me shikojn, spara jam "attracted to them" dhe ata qe i pelqej shumica nuk tregojn si ndihen per ty.... ju ka ndodhur kjo gje?
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  2. #2
    *LiViNg To LoVe MySeLf* Maska e **Jonushka**
    Anėtarėsuar
    27-11-2003
    Vendndodhja
    Te Vetja Ime :-P
    Postime
    55
    po me ka ndodhur.its a little bit strange but anyway...nje dite edhe ata do ta thone se si ndihen.
    Don't worry Ana,ka cuna te tjere plot.
    Ci sono due giorni in cui io non penso mai.......IERI e DOMANI......

  3. #3
    !! I am not in Love !! Maska e Englander
    Anėtarėsuar
    14-09-2002
    Vendndodhja
    !In Galaxy!
    Postime
    104
    Kjo me ka ndodhur dhe mua dhe po me ndodh right now. Nje cun qe me hap barkun kur me flet ka rene ne dashuri keq me mua dhe biles s'ka njeri pa futur si mik qe te kerkoje doren time. Kurse une nuk ja var fare. Nuk do ta fansja ate dhe sikur t eishte mashkulli i fundit ne bote. Muhabeti eshte se keshtu te merr ne qafe ta shohesh por koken e ka bosh fare! Ma merr mendja se kjo ndodh me ne gocat se ne arrijme maturity earlier in life.

    Ishalla ndonje dite do te na tregojne se si ndjehen ata qe ne jemi me te vertete te interesuar ta dime!
    I am just a simple girl in a simple town!

  4. #4
    ThE_MaStEr Maska e eastbaby
    Anėtarėsuar
    12-11-2003
    Vendndodhja
    ,,,,, ne univers ,,,,,
    Postime
    211
    edhe mua me ka ndodhur po ca ti bejme keshtu e ka jeta ,,,
    Dashuria eshte fillimi i jetes dhe i cdo marrezie ,,, shijoje ate

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Eros
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Canada
    Postime
    198
    Ehhh ky eshte problemi, une psh. jam nga ato tipat qe po nuk e njojta nje femer mire dhe me pelqen, nuk gjej guximin ti flas nje femre, edhe pse me pelqen, me duket sikur cdo fjal qe them eshte e gabuar. Edhe kur i flas, me pas i them vetes cfar budallai, pse i thash ate, e nuk i thash kete gjera qe ndodhin.

    Persa i perket gocave qe te nuk kam qef ti flas e ato me kane qef, mendoj se une jam ne pozita te tilla disa here, dhe ja jap mundesine te krijoj shoqeri me to, jo me shume. Nje shkembim mirmgjesi, nje muabet i vogel, sa per te mos ta fyesh tjetrin

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Postuar m?par?nga **Jonushka**
    po me ka ndodhur.its a little bit strange but anyway...nje dite edhe ata do ta thone se si ndihen.
    Don't worry Ana,ka cuna te tjere plot.
    flm sweety

    cute avatar ^_^
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  7. #7
    BLACK_KNIGHT
    i/e ftuar

    Re: Djemt ose Vajzat qe ju nuk ju intereson

    Postuar mė parė nga Ana18
    Ju ka ndodhur kjo gje? Ata persona qe ju nuk ju interesoj gjithmone ju flasin dhe tregojn qe ju pelqejn shume, kurse ata djem/vajza qe ju pelqeni spara tregojn si ndihen per ty ose nuk te flasin.

    Shumica e djemve qe me flasin kur me shikojn, spara jam "attracted to them" dhe ata qe i pelqej shumica nuk tregojn si ndihen per ty.... ju ka ndodhur kjo gje?
    Po ana18 kjo eshte mese i ditur, nuk mund te kemi afer ata qe deshirojme edhe nuk mund te lidhemi me ata qe duam te kemi lidhje

  8. #8
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Eh edhe kjo mund te ndodh dhe shume here po::
    Mua me ka ndoshure::::
    Feel the pump √

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-03-2003
    Vendndodhja
    ceki
    Postime
    88
    Eshte nje shprehjee tjere duam,te tjere na duan dhe me te tjere martohemi..................
    Ajo qe ju ndodhe juve eshte gjeja me normale.

  10. #10
    Kjo besoj se ju ndodh te gjithve, del me ik ne ndo nje vend dhe shikoh vajza por ato vajza qe te pelqejn ty ato nuk te shikojn shum por ato qe nuk i pelqen ato te shikojne dhe ndonjeher vine te folin dhe ne ate moment mendon si me i dal situates pa i thene se nuk e pelqen.


    Hey Ana teme e bukur! how com u fink of these funy subjects 2 talk bout?

  11. #11
    ~*LoSt In Ur eYeS*~
    Anėtarėsuar
    15-06-2003
    Postime
    47
    Me ka ndodhur disa here ajo gje OMG i kam shume inat ata cuna qe te ngjiten si dhembje ose ndryshe si m... pas kepuces.its very annoyin shume here jam perpjekur to be nice w/o offending them se me vjen keq e po njehere dy here duhet tja thuash tjetrit pastaj le ta marre vesh vete anyways tani jam happy me kete qe kam se e dua dhe me do so i dont care about no other guys

  12. #12
    "innocent child" Maska e strawberrygirl_
    Anėtarėsuar
    09-10-2003
    Vendndodhja
    in my dreams
    Postime
    128
    Me thene te drejten une jam ne kete situate pak a shume tani, dhe eshte pak e veshtire per te shpjeguar, por, this guy that I like he isn't really ready for a "relationship" and someone that I don't hmmm sic e tha dhe orkeda si m... pas kepuces sorry I don't mean to offend anyone.

    love ya all
    Love is like fog -- there is no mountain on which it does not rest
    ....makes the impossible possible
    ....rules without rules.

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    lol ju kuptoj shume mire Orkeda dhe Strawberrygirl, e tha mire Brunilda, kur i buzeqesh dhe sillesh mire me ata mendojn qe i pelqen, pfff... nejse kam nje ne konvikt, qe se duroj dot fare, njer kur vata vetem ne lunch me erdhi nga mbrapa dhe kujtoj qe do hante lunch me mua... kur vajti te mirte ca donte dhe erdhi tek tavolina un bera gjasme qe se pash nga mbrapa dhe u ngrita, dhe i thash oh me tani erdhe ti, se un mbarrova lool u ndjeva keq but i didn't even invite him
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-01-2003
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    2
    Eros, vertet mashkull i rrall jini! Mendoj me ket mendim dhe me ket sjellje! Une kam menduar se ata cunat me sjelle jan vdekur te gjithe!
    ;-) ;-)
    jeto sot, se neser eshte von

  15. #15
    ThE_MaStEr Maska e eastbaby
    Anėtarėsuar
    12-11-2003
    Vendndodhja
    ,,,,, ne univers ,,,,,
    Postime
    211
    Ana mire ja bere ,,,, eshte veshtire se ka ca njerez qe te ngjiten nga mbrapa edhe per mendimin eshte mire ti ndjekesh sepse keta njerez nuk e di une si llogjikojne po kur une ndihem i tepert ne nje vend nuk mendohem 2 here per tja mbath
    Dashuria eshte fillimi i jetes dhe i cdo marrezie ,,, shijoje ate

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Postuar mė parė nga eastbaby
    Ana mire ja bere ,,,, eshte veshtire se ka ca njerez qe te ngjiten nga mbrapa edhe per mendimin eshte mire ti ndjekesh sepse keta njerez nuk e di une si llogjikojne po kur une ndihem i tepert ne nje vend nuk mendohem 2 here per tja mbath
    lol kam te njejtin mendim me mire ta mbathesh me vrap se sa te rish dhe ti durosh
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    po e kuptova... :P


    flm strawberrygirl
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    hej ku jeni ju o cuna dhe cupa ?me ne fund edhe une prape ketu ......atehere mendimi im per ket teme ,,,,,,,,me dashe dike duhet me e njoh mire ,,,,,,,nese mu me do nje vajze por nuk ma shpreh dashurine e saj si mund me e dashuru une ate ,,,,,,,, por dashuria esht delikate si veza ne thesin me patate ,,,,,,,,,une nuk do ta beja kurre nje vajze te vuante sepse nuk ma shpreh dot dashurine e saj per mu une thjesht do e quaja te paafte te rezikoj per dashurine qe ka per mu .............dashuria e vertete eshte atehere kur jane 2 pasqyrat njerez dhe shohin ne pafundesi persosmeri ..........

  19. #19
    "innocent child" Maska e strawberrygirl_
    Anėtarėsuar
    09-10-2003
    Vendndodhja
    in my dreams
    Postime
    128
    Ndersa une mendoj se kjo Valentine's Day eshte koti E pra se na merziten LoL une me duket se jam cursed kur vjen kjo dite sepse gjithmone jam vetem
    Ana me fal sepse Dolem nga Tema fare tani
    Love is like fog -- there is no mountain on which it does not rest
    ....makes the impossible possible
    ....rules without rules.

  20. #20
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    ska gje Strawberry

    sje e vetmja edhe un si ty
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Thashetheme pėr vajzat nga djemtė - Humor
    Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 112
    Postimi i Fundit: 12-03-2009, 16:23
  2. Kush dashuron mė me zemėr djemtė apo vajzat ?
    Nga Permeti_Boy nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 27
    Postimi i Fundit: 24-10-2006, 16:46
  3. Vajzat e Mira, e Djemte e Mire
    Nga Gogla e Kuqe nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 41
    Postimi i Fundit: 28-04-2006, 06:49
  4. Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 03-03-2004, 14:34

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •