Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku nėpėr Botė
  Postime
  538
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  desktop Snapshots.


 2. #2
  http://www.tropoja.org
  Anėtarėsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  32
  Postime
  391
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nice view

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 3. #3
  i/e larguar Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  32
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  nice view
  eshte shume e vecante

 4. #4
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  52
  Postime
  623
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 6 postime
  Bukur shume, me pelqeka.
  Po nje pyetje kisha: paska dallime ne postimet e fotografive ne forum dhe ne nuk e dime?
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku nėpėr Botė
  Postime
  538
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Faleminderit !

  DaNgErOuS

  llokumja dhe

  Reiart .

  p.s.
  Reiart ,nuk e kuptoj pyetjen sė pari se pėr ēfarė dallimesh nė postime tė fotografive nė forum e keni fjalėn , por gjithashtu nuk e kuptoj nėse mua mė ėshtė parashtruar kjo pyetje apo jo .

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Anėtarėsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Korēė
  Mosha
  36
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  sepse zakonisht nuk lejohet te postohen imazhe me madhesi mbi 600x600 ne mos gabohem, prandaj te ka pyetur parafolesi...
  MtrX ubicumque felix

 7. #7
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  36
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime
  Ozirus mė pėlqeu shumė desktopi dhe wallpaperi qė ke bėrė. Po pate edhe tė tjera, na i sillė nė kėtė temė. :)

  Pėr anėtarėt e tjerė: DriniM ėshtė anėtari Ozirus, por ka nė problem me llogarinė e tij, prandaj ėshtė futur me kėtė llogari.

  Pėr Reiart: Ozirus nuk e ka bashkangjitur si skedar pamjen, por e ka futur nė postin e tij me anė tė butonit [ img] qė e kemi kur mund tė postojmė. Pamja qė ndodhet tek posti i tij nė fakt nuk ndodhet nė serverin e forumit tonė, por nė njė server tjetjėr diku nė rrjet. Ai veēse e ka sjellur nga lidhja (linku) qė ka nė serverin ku ndodhet, dhe nuk e ka bashkangjitur. Pamjet qė bashkangjiten kanė limitim, dmth mė pak se 600x600 piksela dhe mė pak se 100kb nė memorie, ndėra futjet e pamjeve nė kėtė mynyrė nuk kanė limit :)

  Ozirus do mundohemi tė ta ndreqim problemin qė ke me llogarinė tėnde. Shpresojmė tė njoftohesh sa mė shpjet.

  Drini.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku nėpėr Botė
  Postime
  538
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

 9. #9
  Law Student Maska e Arlind
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Vendndodhja
  SE London
  Mosha
  33
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shum te bukura lal
  Tropojan Virus

 10. #10
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ku ti gjejm keto? Me e ven ne desktop e kom fjalen.
  HOLLAND...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •