Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 131 prej 131
 1. #121
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  183 falenderime nė 159 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDLIN Lexo Postimin
  Vlora sot..
  Foto e bukur EDLIN
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 2. #122
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga shigjeta Lexo Postimin
  Foto e bukur EDLIN
  Sot ne Vlore u shpalos flamuri gjigand, i cili do te udhetoje qytet me qytet deri ne Prishtine.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 3. #123
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje Nga Vlora

  .................................................. .
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Rrug' e gjatė do ngare ngadalė (8204)

 4. #124
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  20 falenderime nė 19 postime
  Nje kendveshtrim i ri ....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 5. #125
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  20 falenderime nė 19 postime
  ..............................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 6. #126
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  20 falenderime nė 19 postime
  .........................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 7. #127
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Postime
  336
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDLIN Lexo Postimin
  .........................
  Mendoj se eshte gabim i madh vendosja e flamurit si tek fotoja e postimit #126.

  Shqiponja e Flamurit Shqiptar eshte ne Kembe dhe Kryelarte.

 8. #128
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Foto nga Vlora

  Zverneci..........Emri: monastery-of-zvernec-from-the-sky-a20669412.jpg

Shikime: 2879

Madhėsia: 47.5 KB
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 9. #129
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,931
  Faleminderit
  31
  170 falenderime nė 125 postime

  Pėr: Foto nga Vlora

  P E R E N D I M

 10. #130
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Foto nga Vlora

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  P E R E N D I M
  Perendimi magjik

 11. #131
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,931
  Faleminderit
  31
  170 falenderime nė 125 postime

  Pėr: Foto nga Vlora

  Foton me ngjyra e mbajta per vete


Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •