Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  ^^ Te flasim per Gjalicen ^^

  Nuk e dija ku ta hapja kete teme pasi s'ka nje vend ne forum qe te ishte enkas per pyetjen qe kisha ne mendje.

  Do deshiroja te dija nga anetaret e forumit per Gjalicen. Jo anetaren qe ka zene vendin e pare tek tema Femrat me te kerkuara por per malet e Kukesit. Ne kete teme do doja te ndanit pershtypjet qe keni per ate vend, foto, historira, vecantira , ose ndo nje gje qe karakterizon ose karakterizohet me keto male.

  Gjithshka eshte e mirepritur ketu ne qofte se ka te beje me Gjalicen.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 2. #2
  *Rri me mua* Maska e Kukes_girl
  Anėtarėsuar
  23-12-2002
  Vendndodhja
  N'vend takimin tone...!
  Postime
  60
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Leila ahahahahah thash se i ngritet lapidar Gjalices moj aman.
  Ty te lumt dora per kete teme te bukur qe ke hapur,nuk e di nga je,po per ne Kuksjanet eshte mali ku kemi shume kujtime te bukura dhe une vete sebashku me Gjalicen(ku kjo ka kete nikname qe ia verteton te gjithen) kemi shume nostagji ndaj te falenderoj shume.
  Meqe e hapa si ne befasi kete temen nuk po shkruaj me gjate tani se nuk kam kohe po do postoj dhe per Gjalicen si person dhe per malin e Kuksit qe kudo kryeson.

  Pershendetje nga Kukes_girl.
  I wrote your name in the sky,
  but the wind blew it away.
  I wrote your name in the sand,
  but the waves washed it away.
  I wrote your name in my heart,
  and forever it will stay.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e dolcecandy
  Anėtarėsuar
  01-08-2003
  Postime
  102
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une skam shume kohe ketu. Po e di qe Gjallica eshte mirepritese, e respektueshme me te gjithe antaret, dhe duket shume vajze e zgjuar nga shkrimet e saj

  Pershendetje nga
  Dolcecandy
  Be civil to all; sociable to many; familiar with few; friend to one; enemy to none.

 4. #4
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Une jam nga Elbasani, dhe nuk kam degjuar shume per Kukesin. Me duket asnjera prej jush nuk e lexoi qe thashe, <<Do deshiroja te dija nga anetaret e forumit per Gjalicen. Jo anetaren qe ka zene vendin e pare tek tema "Femrat me te kerkuara" por per malet e Kukesit.>>

  Gjalicen e njoh edhe une dhe bie dakort me ju te dyja per karakterin e saj me sa kam pare, por ne kete teme do doja te lexoja dhe te mesoja me shume per vendin. ^^Gjalica^^ (anetarja) me ka thene qe gjithnje eshte i mbuluar me bore, dimer/vere. Vertet?
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Umm, ka Gjalica do nje foto ta shikojm vendin? I'm curious to see.
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. #6
  Hu
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Vendndodhja
  fole
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hmmm....Gjalica krrefese paresh

  Kam patur nje te njojtur nga Kukesi dhe me fliste perhere per Gjalicen.Vete nuk kam qene ndonjehere.
  Marre nga legjenda me 5 vellime "Qerosi, vellezerit dhe Kucedra".

 7. #7
  Hu
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Vendndodhja
  fole
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hmmm....Gjalica krrefese paresh

  Kam patur nje te njojtur nga Kukesi dhe me fliste perhere per Gjalicen.Vete nuk kam qene ndonjehere.
  Marre nga legjenda me 5 vellime "Qerosi, vellezerit dhe Kucedra".

 8. #8
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  "Life might be slow in Kukės, but the location - sandwiched between the 70 square kilometre Light of the Party hydroelectric reservoir and the 2000 metre high Mt Gjalica - is spectacular"

  Peter Johannes Franciscus de Graaf
  Gazetar - Zeilande e Re

 9. #9
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kukesi ne 1999

  Ky eshte mali i Gjalices (mund te fotografohej me bukur). Nje te sotme te kesaj rruge le te na e sjelle Kukes Girl qe eshte/ishte atje.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  plaē te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Hajde Gjallica

  E shikoni ate xhamin atje une me shoket partizane e ndertuam .)))

  Akoma me dhemb mezi.))
  " not yet "

 11. #11
  LIV
  Anėtarėsuar
  26-07-2002
  Postime
  490
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  thoni qe nuk eshte i bukur ky mal po deshet.....ah sikur ndonje te na dergonte ketu foto nga ky pozicion, jam e sigurt qe duket bukur sepse eshte punuar goxha ))

  Mundet ndonjeri qe eshte atje te na e beje kete favor?

 12. #12
  Senior Member Maska e IL_DON
  Anėtarėsuar
  10-02-2003
  Vendndodhja
  ne mal
  Postime
  165
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  hajde mal hajde
  alamet mali qenka ishalla dhe kjo gjallica qe eshte ketu ne forum o e bukur si ky mali se na qenka femra me e kerkuar ne forum.
  hey firma rentjere moj meqenese je kaq e kerkume po keshtu ne foto je noi gjo e mire apo hic:P
  nje pyetje per kuksjanet.Pse ja kane vene emrin malit Gjallice?
  A perdoret ai mal per qellime te shtimit te rraces njerzore andej nga ju?,se nga pamja e pare sikur kishte shume shkurre dhe vende te fshehura.
  dhe i gjo tjerer moj rentjere ai mali ate majen e kishte te lezetcme ishalla e ke edhe ti ashtu ato dy majat :P
  uuuuuuu se desh harrova nismetare qenka nje patriotja ime hiiiiiii patrioteeee
  GABIM 404

 13. #13
  *Rri me mua* Maska e Kukes_girl
  Anėtarėsuar
  23-12-2002
  Vendndodhja
  N'vend takimin tone...!
  Postime
  60
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mjegulla kjo fotoja jote qenka e bukur po para 4 vjetesh ma merr mendja,dhe qe ndryshon si nata me diten me te sotmen.Po per materiale me te fresketa rreth ketij mali po pregatitet vet Gjalica.
  Leila eshte e vertet qe bora aty eshte dimer e vere,prijashtuar 15 dite ne Gusht qe mund te shkrihet deri diku,po e thme qe eshte mrekullia vete.
  IL_DON e kemi shume te bukur malin dhe nuk e perdorim per ato qellime po ket Gjalicen si antare e kemi me te mire.)

  Per me shume informacione prisni ^^Gjalicen^^.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kukes_girl : 18-09-2003 mė 19:44
  I wrote your name in the sky,
  but the wind blew it away.
  I wrote your name in the sand,
  but the waves washed it away.
  I wrote your name in my heart,
  and forever it will stay.

 14. #14
  Perjashtuar nga Mod. Maska e Klevis2000
  Anėtarėsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  Ne jeten reale
  Postime
  1,122
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Meditim

  C'eshte njeriu para malit
  mali para tokes
  toka para qiellit
  qielli para Zotit si therrime

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 02-09-2013, 21:37
 2. Ja si jane pastruar nje pjese e parave te piramidave
  Nga Vinny_T nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2003, 08:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •