Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 217
 1. #21
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Epo mire atehere...ndoshta te ka pelqyer ky tjetri:

  "Enigma e Reres"

  Personazhet kryesore ishin te njejtet me "Bastard".

  ps: ate kengen nuk e dijsha une
  Summertime baby!

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Po nje fotografi te Bices nuk e gjen dot?

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  "Return to Eden" versioni australian i Dynasty....vitet 87...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Return to Eden perseri...me Rebecca Gilling
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Return to Eden...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 6. #26
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Return to Eden, the evil Jill
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Return to Eden, kopja australiane e Alexis ne Dynasty
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ja dhe i famshmi Pitkin...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Melrose Place
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Beverly Hills 90210
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 11. #31
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  " Disperatamente Giulia " ose " Pergjithmone Xhulia "

  Me aktoret: Laura Antonelli, Bekim Fehmiu, Fabio Testi, Dalila Di Lazzaro dhe Tahnee Welsh.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 12. #32
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  " All the rivers run" ose " Te gjithe lumenjte rrjedhin "
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 13. #33
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  " Married.....with children "

  Per mua seriali komik me i bukur.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 14. #34
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  183 falenderime n 159 postime
  "Pergjithmone Xhulia"....vertet film i bukur, po nje pamje te Hermes (Fabio Testi) si nuk na e ke sjell

  Ja dhe nje film qe besoj se nuk e keni harruar

  Skllavja Izaura
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 04-08-2003 m 00:56
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 15. #35
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Antarsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Per mua "Friends" eshte me e mira nga gjithe koherat!
  ;-)
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-08-2002
  Postime
  495
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  "David Copperfield"

 17. #37
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  Aaaaaaaaaa fillove Di68 me te vjetrit fare???

  OK , FINE !
  " Ne cdo kilometer" ( ky ish me Sergejin)
  " 4 tankistet " ( ky tjetri me Mitko bomben) ..Kush i mban mend aman....lololol
  " Dhe yjet rrine e veshtrojne "
  " Dombi dhe i biri "

  Prit te mendohem , per ca te vjeter...

  Me te rinj..
  " Zhaku i pamposhtur"
  " Bon Esperans "
  Where does a thought go when it's forgotten?

 18. #38
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Corazono...une kam qene ne kolopuc kur u jepshin keto filma
  Po "Te gjithe lumenjte rrjedhin", dhe "Skllavja Izaura" i mbaj mend mire. Sidomos muziken e kam pase fiksim!

  "Zhaku i pamposhtur" lol lol!
  Summertime baby!

 19. #39
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  Kolopua ose embrione ska rendesi...lol...une vetem tituj filmash po permend.

  Prit prit, kur te filloj me Arsen Lupen-at .

  Iht, shume filma ( perfshire ketu shume nga ata rus) mi tregonte babi ne forme perralle para se te flija.
  " Lulet e molles" bente pjese ne nje nga keto perralla.
  Kur e kam pare film u befasova.
  Keshtu pra ! Vazhdojme, po qe se ju kujtohet ndonje film i vjeter serial. Po nga te vjetrit ama.
  A kemi leje te pyesim mamin ose babin?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 20. #40
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime
  Jo " Lulet e molles" , por " Kur shtegtojne krillat" ...
  M'iku men'ja.
  Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 213
  Postimi i Fundit: 15-01-2018, 03:36
 2. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 12:25
 3. T dhnat fosile hedhin posht evolucionin
  Nga monarku n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 09:34
 4. Debati mbi Ditn e lirimit
  Nga dardajan n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 23-02-2006, 03:50
 5. Kosova-Pak info per te
  Nga StormAngel n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-08-2004, 22:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •