Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 40
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  32
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Me mire nje mik apo nje thesar !!!

  Per mendimin timme thesar nuk blen dot nje mik te cilin mund te flasesh per gjithcka,thesari nuk te heq vetmine,perkundrazi ta shton,se kur ke shume thesare cdo njeri te duket si kur te do per interes.
  Nuk ka thesar qe i afrohet nje miku te mire per mendimin tim.

 2. #2
  e panjohura Maska e *Ema*
  Antarsuar
  17-08-2003
  Vendndodhja
  rruga e pyllit
  Mosha
  38
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  shume dakort me ty! Ska rendesi sa i pasur te jesh mikun dhe dashurine nuk e blen dot!
  Encompassed in a love so profound,
  incomparable to all he has known.
  Propelled into this wondrous whirlwind,
  his heart understands she is his alone.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Antarsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Kor
  Mosha
  36
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  eh ti ke pare ate filmin...
  po sic kane ardhur koherat edhe hijes nuk i ze bese njeriu, pale miqte qe mund te vijne e shkojne...
  une do zgjidhja thesarin shkurt dhe paster, pastaj nuk kam problem te shkoj t'i takoj miqte e mi kudo qe jane neper bote.
  MtrX ubicumque felix

 4. #4
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Nje Mik !

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  nje mik skam qen kurr e thekur per para...
  Be yourself and you will always be in fashion.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  32
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pseee ? argumentoini pergjigjiet

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Postuar m?par?nga tironsi per qef
  Pseee ? argumentoini pergjigjiet
  neser.. sot pertoj
  Be yourself and you will always be in fashion.

 8. #8
  _____
  Antarsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Nje mik!!!!!
  Paraja shkon e vjen por nje mik te vertete e ke per jete.

 9. #9
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  66
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Parane ta marin te tjeret,ndersa mikun jo.Miku vlen me shume se cdo gje.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e R2T
  Antarsuar
  18-04-2003
  Postime
  1,062
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  mar jete dhe jap jeten per nje shok......

  per para veter mar...
  Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e leci
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Goetheanum,Italy
  Postime
  1,747
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  me mire nje mik..
  por edhe thesari nuk do ishte keq.
  po nuk ka mundesi ti kesh te dy?
  Quod timor cladis.
  Sed intuitum amet elit vitae est

 12. #12
  Survivor Maska e Orku
  Antarsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  Oqean
  Mosha
  37
  Postime
  981
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Me mire nje vella apo nje thesar ?

 13. #13
  aluando
  i/e ftuar
  orku do te zgjidhja ty sesa thesarin e meriton nje vote po kam harruar ta jap me pare.

 14. #14
  Survivor Maska e Orku
  Antarsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  Oqean
  Mosha
  37
  Postime
  981
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Aluando flm nga zemra per ate qe ke shkruar por duke qene se e njoh veten, te keshilloj thesarin ..... lol

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e bledioni
  Antarsuar
  01-08-2003
  Vendndodhja
  australi
  Mosha
  35
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  sdiskutohet nuk vihet miku para parase ose me mire le te themi shoku po dhe po ta hedhesh nga ana tjeter kur e ke xhepin plot te duan dhe te bejne mik te gjithe keshtu mendoj une psh
  dhe nuk mendoj te kete no nji qe ka thesarin mos kete shokun perkundrazi ka dhe me shume
  ajd shenet
  sex & speed
  &&
  sex & speed
  :^smooches
  gje me te bukur
  ska per te rinjt

 16. #16
  _____
  Antarsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Bledioni, ato shoket qe permend ti jane vetem per interes dhe asgje me teper.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Antarsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Kor
  Mosha
  36
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Postuar m par nga Eliona
  Bledioni, ato shoket qe permend ti jane vetem per interes dhe asgje me teper.
  po te kesh mend ne koke, e merr vesh se cilin shok e ke per interes e cilin e ke per koke, prandaj edhe kur nuk e ke thesarin duhet te besh kujdes.
  Me kete nuk dua te them se do kesh me shume shoke te mire kur ke nje thesar, po ama atehere mund te dallosh se cilet shoke i ke vetem per interes e cilet te vertete.
  Sic e thashe dhe me pare, jo se nuk do zgjidhja nje mik ne vend te nje thesari, po ama kane ardhur kohera kur nuk besohet kollaj tek njerezit. Mbase me kete qe po them dukem pak si skeptik total, por ama nqs jemi te sinqerte kjo eshte e verteta.
  Per vete, me mjaftojne aq shoke te mire sa kam deri tani, te cilet jane aq te shumte, me mungon vetem nje thesar qe t'u tregoj vleresimin tim sesa shume vlen miqesia e tyre per mua, prandaj po e zgjedh thesarin ne kete dileme Pershendetje te gjitheve!!!
  MtrX ubicumque felix

 18. #18
  Perjashtuar nga Mod. Maska e Klevis2000
  Antarsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  Ne jeten reale
  Postime
  1,122
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  o Ork ngaqe njoh thesarin mire prandaj te zgjodha ty se je cun kampion?Ma ki pak kujdes ate arenen nderkombetare...? Zoti te ruajte.selam.

 19. #19
  Survivor Maska e Orku
  Antarsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  Oqean
  Mosha
  37
  Postime
  981
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Selam alejkum vella dhe vazhdo postimet sepse kam mesuar shume prej tyre .

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  32
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kam nje histori me shume kuptim dhe qe i pershtatet shume mendimit te MtrX qe ka shkruajtur me lart.

  Na ishte njehere djal i nje ministri.Dhe sic dihet te gjith ministrat jan bosa.Djali i kerkonte gjithnje lek te atit per ti prishur me shoket.
  - O ba do me japesh 50 mi lek ti prish sot me Gertin...
  - O ba do me japesh 100.000 leke se Beni sot ka ditelindjen...
  Kshu e beri rrug per dit ky cuni duke i kerkuar lek te atit per kta shoket.
  Nje dit kthehet nga puna babai me nje thes te lyer me gjak dhe i thot te birit :
  - Toni te ky thesi kam vrar nje armikun tim ,kshu qe me duhet ndima e shokve te tu per ta cuar ne mal dhe ta fshehim.
  - Cke ti babi se vin shoket e mi.
  Shkon ky Toni ke i pari dhe i thot Gertit kshu kshu e kam hallin...
  Gerti - Po jo sot nuk mund te vi dot se kam nje dasem...ndonje dit tjeter.
  Shkon ke Beni dhe ktit i thot kshu kshu e kam hallin...
  Beni- Po jo sot nuk mund te vi dot se ka ditelindjen e dashur dhe me ka ftuar ne shtepin e vet...
  Shkon ne shtepi dhe i thot te atit qe nuk me erdhen shoket se kishin pune !
  Mir i thot babai ske faj ti ,tani shko dhe thuaj shokve te vjeter ose atyre te lagjes.
  Po jo o ba ato nuk me vin se nuk i kam qerasur ndonjeher..
  Shkon ke shoku i par dhe i thot kshu kshu e kam hallin.
  Po- i thot kydo vi patjeter.
  Po te njejten gje dhe shoku i dyt.
  Marin thesin me gjak, e fusin ne makin dhe nisen at e bir dhe kta dy shoket per ne mal qe te fshehin ate thesin.

  E HAP BABAI THESIN E GJAKOSUR DHE QE ANDEJ NXJER NJE QINGJ.
  dhe i thot djalit : - MERE TONI DHE HAJENI SE KTA JAN SHOKET E TU TE VERTET...!!!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Si u grabit ari nga pushteti komunist ne Shqiperi.
  Nga DYDRINAS n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2015, 10:52
 2. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 10:05
 3. Koleksioni i Vrapit n Muzeun Metropolitan t Nju Jorkut
  Nga Xhuxhumaku n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 23:03
 4. Nga Shqiperia ne MET New York
  Nga Hyllien n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 05-11-2005, 14:27
 5. Paraja.
  Nga deshmuesi n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-10-2002, 23:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •