Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 41
 1. #1
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjSikurDielli
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  25 falenderime n 25 postime

  Fjal t urta dhe proverba n Gjuhn shqipe

  • Ai qe di me se shumti flet me se paku
  • Burri eshte koka, kurse gruja eshte qafa.
  • Dardha bien ne dardhe
  • Degjo shtate a tete dhe perseri bej si di vete

 2. #2
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjSikurDielli
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  25 falenderime n 25 postime
  • Floke-gjate, mendje-shkurter
  • Fjalet jane gra, veprat burra
  • Gruaja fut shejtanin ne shishe
  • Gjuha vete ku dhemb dhembi

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e R2T
  Antarsuar
  18-04-2003
  Postime
  1,062
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Citate

  Perpara se te kundershtoni nje te moshuar, duhet te perpiqeni ta kuptoni ate.
  (Xhorxh Santana)
  ***
  Flisni qarte, nese do te flisni; gdhendni cdo fjale, para se ta nxirni nga goja.
  (Oliver Uendell Holms)
  ***
  Gjyko mbi inteligjencen e nje njeriu ne mbeshtetje te ceshtjeve per te cilat ai te pyet.
  (Homer)
  ***
  Gjeja me e rendesishme qe mund te beje nje burre per femijet e tij, eshte te doje nenen e tyre. (Gete)
  ***
  Nje komb te edukuar mire eshte e thjeshte ta drejtosh, por e veshtire ta pushtosh.
  (Lord Brougham)
  ***
  Kushtojini rendesi te vecante edukimit te rinise. Nje neglizhim sado i vogel ne kete drejtim, do te na kushtoje mjaft shrenjte. (Aristoteli)
  ***
  E ardhmja e nje kombi eshte ligjur ngushte me edukimin qe merr rinia.
  (Albert Einstein)
  ***
  Te mos pranosh gabimin qe ke bere, do te thote qe se po ben nje gabim te dyte.
  (Bill Clinton)
  ***
  Pa shokun e mire, njeriu nuk i njef gabimet e veta.
  (Populli)
  ***
  Ju boten e shikoni, ndersa veten tuaj jo! Per sa kohe do te qendroni brenda kesaj verberie?
  (Anonim)
  ***
  Njeriu meson kur eshte i ri dhe kupton kur plaket.
  (Eschenbach)
  ***
  Trendafilat, zambaket, karafilat, te gjitha lulet thahen, celiku dhe hekuri thyhen, por shoqeria e vertete as thahet, as thyhet.
  (Abraham Lincoln)
  ***
  Pijetoret jane vendet ku cmenduria shitet me shishe.
  (Uendell Filips)
  ***
  Ne rini ditet jane te shkurtera dhe vitet te gjate, ndersa ne pleqeri ditet jane te gjata dhe vitet jane te shkurtra. (Imam Gizali)
  ***
  I lumtur eshte ai njeri, i cili fiton mendjeprehtesine qe ne rini, por tri here me i lumtur eshte ai qe ruan zellin e rinise ne moshte te kaluar. (Dagobert Rune)
  ***
  E sotmja eshte nxenesja e se djeshmes.
  (Tomas Fuller)
  ***
  Zhurma nuk provon asgje. Shpesh nje pule qe ka bere vetem nje veze, kakarit sikur ka bere nje asteroid. (Mark Tuain)
  ***
  Permireso sjelljen tende, perpara se te kerkosh nga te tjeret te permiresojne te tyren.
  (Ebu Bekri)
  ***
  "Jo" dhe "Po" jane fjale qe thuhen shpejt, por ato duan qe te mendohesh shume para se t'i shqiptosh. (Xhorxh Bernard Shou)
  ***
  Kur isha 14 vjec, babi im ishte kaq i paditur, saqe me vinte zor te rrija afer tij. Por kur mbusha 21 vjec, une mbeta i habitur se sa shume kishte mesuar ai per shtate vjet.
  (Mark Tuain)
  ***
  Largojuni fuqise misterioze te mburrjes dhe te shpifjes.
  (Erik Hofer)
  ***
  Tre gjera e bejne nje jete te mjerushme: hakmarrja, xhelozia, dhe karakteri i dobet.
  (Hz Ali)
  ***
  Idete e medha nuk lindin nga truri, por lindin nga zemra.
  (Vauvenagues)
  ***
  Njerezit e zgjuar vleresojne te gjithe njerezit, pasi ata shohin te miren te secili dhe e dine se sa e veshtire eshte te besh dicka te mire. (Baltazar Graciani)
  ***
  Zoti nuk do t'ju shikoje medaljet, gradad apo diplomat, por cilesite qe keni.
  (Helbert Hubard)
  ***
  Ka gjithnje kohe per ta shtuar nje fjale, kurre per ta trequr mbrapsht.
  (Baltazar Graciani)
  ***
  Kur dikush e deklaron shpesh qe nuk eshte budalla, ai zakonisht dyshon per veten e tij.
  (Uillson Mitzer)
  ***
  Se pari mesoni kuptimin e asaj qe do te flisni, pastaj flisni.
  (Epikteti)
  ***
  Sekreti i lumturise nuk eshte te beni ate qu je pelqeni, por te pelqeni ate qe duhet te beni.
  (Xheims Beri)
  ***
  Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

 4. #4
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Kur s,ke pula mos bej ..shu !
  ( Populli )

  Qingji urte,pi dy nana ; por ju s,dini kete te rene , qe servili pi gjithe kopene !
  ( Populli )

  Nje budalla hedh nje gur ne lum dhe 100 te mencur lodhen per ta nxjerr !
  ( Populli )

  Me mire syri sesa nami !
  ( Populli )

  Mos u mbaj se je , mos u mbaj se ke ; kur te vesh matane , vec dy metra dhe !
  ( Populli )

  Zot..rujna prej miqve se prej armiqve ruhem vete !
  ( Populli )

  C,te mjellesh do korresh !
  ( Populli )

  Qente le te lehin , karvani te ece perpara !
  ( Populli )

  Trimi i forte, me miq shume !
  ( Populli )

  Fshati qe duket s,ka nevoje per kallauz !
  ( Populli )

  Dielli duket qe ne mengjes !
  ( Populli )

  Kush s,ka koke , ka kembe !
  ( Populli )

  Shtri kembet sa ke jorganin !
  ( Populli )

  Ujku qimen e nderron por zakonin se harron !
  ( Populli )

  Budallait hapi rruge !
  ( Populli )

  Bjeri pragut , te marri vesh penxherja ............!
  ( Wolfi )

 5. #5
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjSikurDielli
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  25 falenderime n 25 postime
  • Gjithe gishtat dhembin njesoj
  • I zoti e nxjerr gomarin nga balta
  • Jeto sikur do vdesesh neser, dhe meso sikur do jetosh gjithmone
  • Kali i botes te le ne udhe (rruge)

 6. #6
  i larguar
  Antarsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  • Ai ha kumbulla, botes i mpihen dhmbt.
  • As pula kemi, as dhelpra na i ha.
  • Atje ku ka, derdhet.
  • Bje te mirn e hidhe n det, n mos e dit peshku, e di Zoti vet.
  • Bie nj gur, e leviz nje mur.
  • Bora eshte e bardhe, por e ndyjne qente.
  • Burre e grua si mish e thua.
  • do psim sht dhe msim.
  • far bn i ati, e heq i biri.
  • fare sheh ne fqi, prite ne shtpi.
  • Dardha bie nen dardhe.
  • Dardha e ka bishtin mbrapa.
  • Dardha qe ka kokrra, qellohet me gure.
  • Deles s qethur, nuk i ngjitet ferra.
  • Dhe sikur deti kos t bhet, pr t varfrin nuk gjendet lug.
  • Edhe diell t bhesh, t gjith nuk i ngroh dot.
  • Gabimet q harrohen, prsriten.
  • Kur te jesh ne dhe te huaj, dita te duket nje muaj.
  • Nje krimb thane nje lis
  • Njerzit jan t njejt para natyrs, edukata i bn t dallohen.
  • Pr do sy ka bukuri.
  • T flassh pa menduar, sht si t zbrazsh pushkn pa e vn n shenj.
  • Vjehra nuk e kujton asnjher kohn e nusris.


  Marr nga Zri i Kosovs

 7. #7
  i larguar
  Antarsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  • M mir nj luan n krye t gomerve, se sa nj gomar n krye te luanve.
  • Grat i prkushtohen Zotit kur nuk i hyjn m n pun djallit.
  • Dashuria qe ushqehet me dhurata ka gjithmon uri.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Burri eshte si muri me vrima

  krenaria eshte nje hap para renies


  [Jo fjal ofenduese, dhe jo fjal n anglisht] - ASD
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  tere derrat nje fecke kane

  nuk ka pyll pa derra
  Te shptohesh do t thot t transformohesh prej Perendise, t ribhesh ashtu si Ai donte q ne t ishim q nga fillimi!

 10. #10
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Antarsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  "E sotmja eshte Histori,e neresmja Misteri"

  "Bisnesi i te tjereve,nuk eshte i juaji"

  "Nuk mund te pergatitesh nje omlete,pa thyer vezet"

  "Shpreso per te miren,pregatitu per te keqen"

  "Fati nuk troket dy here ne nje vend"

  "Gojen mbylle,syte mbaj hapur"

  "Gjerat qe nuk i dini,rri pa frik se nuk mund tu vrasin"

  "Kurre mos e vlerso njeriu nga pamja e jashtme"

  "Buzeqeshja eshte ilaqi me i mire"

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  rruga e shtepis te nje shoku seshte kur e gjate

  cdo njeri ka dal nga i njejti brum po jo i pjekur ne te njejten sobe

  veten luga di cfare po trazohet ne kusi

  Ji i lumtur sa po rron.. sepse do jesh i vdekur per nje kohe shume te gjate

  Bej te tjereve cfare do i beje vetes tende

  rrenjet e arsimit jan te hidhura... por fruti i embel

  Eshte shenja e nje mendje te edukuar te zbavis nje mendim pa e pranuar ate.
  Be yourself and you will always be in fashion.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Te gjith jemi te fajshem per te gjitha te mirat qe skemi bere.

  Koha eshte para

  Ai qe bie ne dashuri me veten e tij sdo kete kundeshtar.

  Mesuesit hapin deren.. por ti duhesh te hysh vetem

  Ai qe ben nje pyetje eshte budalla per pese minuta.. ai qe sben pyetje eshte budalla per nje jete te tere.

  Jepi nje burri nje peshk.. e do ngopet per nje dite.. mesoj si te peshkoj e do jet i ngopur per gjith jeten.


  E hidhur, e thart, e embel, e kripur.. te gjitha duhen te shijohen
  Ndryshuar pr her t fundit nga Reina : 30-08-2003 m 14:39
  Be yourself and you will always be in fashion.

 13. #13
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Antarsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  "Me lehte eshte me mbledhe nje thes pleshta se ti bashkosh dy shqiptar" (Gjergj Fishta)

  "Shqiptaret tregojne c'fare s'duhet,e fshehin ate c'fare di e tere bota"

  "Nese rrezikon mund te humbasesh,nese nuk rrezikon ke humbur gjithsesi"

  "Eshte zotesi e madhe te dish si duhet trajtuar te humburit"

  "Njerzit jan te njejete para natyres,edukata i ben te dallohen"

  "Njeriun e bejne te perjetshem veprat e tij"

  "N.q.s jeta nuk te ofron nje loje qe ia vlen ta luash,atehere krijo vete nje te tille"

  "Nese thua ate qe deshiron,duhet te degjosh edhe ate qe nuk e deshiron"

  "Fjala duhet te peshohet sipas merites se vet fjales,dhe jo sipas merites se shqiptuarit"(Veton Surroi)

  "Besimi leviz malet,por ju duhet te vazhdoni ti shtyni ato,nerkohe qe kryeni lutjen"(Meson Kulej)

  "Te jesh i mire,do te thot jo vetem te mos besh padrejtsira,por edhe te mos i deshirosh ato"(Demokrit)

  "Kush jep pergjigjje pa mendim te shumtat e fjaleve i ka gabim,o fol sic flet njeriu me mend,o hesht si kafshet,rri ne vend"(Saadiu)

  "Te menqurit mesojne me shume nga budallejt,sesa budallejte nga te menqurit"(Cato the elder)

  "Te gjithe do bien,ato qe qendrojne me lart do bien me keq"(Plato)

  "Une nuk urrej njeriun po veset e tij"(Albert Einstein)

  "Dy gjerave duhet t'ia dini vleren,para se t'ju iki nga duart: njera eshte Shendeti dhe tjetra eshte Rinia"(Epikteti)

  "Fundi i madh i jetes nuk ka njohurite por veprat"(Tomas Fuller)

  "Kur njeriu e kupton se nuk eshte i ditur,ai ka hedhur nje hap drejt diturise"(Mark Tuain)

  "Para se te kundershtoni nje te moshuar,duhet te perpiqeni ta kuptoni ate"(Xhorxh Santana)

  "Flisni qarte,nese do te flisni;gdhendni c'do fjale,para se ta nxirrni nga goja"(Oliver Uendell Holms)

  "gjyko mbi inteligjencen e nje njeriu ne mbeshtetjen e qeshtjeve per te cilat ai pyet"(Homer)

  "Nje komb te edukuar eshte e thjesht per ta drejtuar,por e veshtire ta pushtosh"(Lord Brougham)

  "E arthmja e nje kombi eshte e lidhur ngusht me edukimin qe merr Rinia"(Albert Einstein)

  "Te mos pranosh gabimin qe ke bere,do te thot e qe se po ben nje gabim te dyte"(Bill Klinton)

  "Pa shokun e mire,njeriu nuk i njef gabimet e veta"

  "Ju boten e shikoni,ndersa veten tuaj jo!Per sa kohe do qendroni brenda kesaj verberie?"

  "Gjeja me e rendesishme qe nje burre mund te bej per femijet e tij,eshte tu doj nenen e tyre"(Gete)

 14. #14
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Antarsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  "Pak di ai qe ia tregon te gjitha Gruas"

  "Shpagimi me i embel eshte te besh mire kunder te keqes qe te eshte bere"

  "Meson kur ehste i ri dhe kupton kur plaket"(Eschenbach)

  "Trendafilat,zambaket,karafilat,te gjitha lulet thahen,celiku dhe hekuri thyhen,por shoqeria e vertete as thahet as thyhet"(Abraham Lincoln)

  "Pijetoret jane vendet ku cmenduria shitet me shishe"(Uendell Filips)

  "Ne rini ditet jan te shkurtra dhe vitet e gjata,ndersa ne pleqeri ditet jan te gjata dhe vitet e shkurtra"(Imam Gizali)

  "I lumtur eshte ai njeri,i cili fiton mendjemprehtesin qe ne rini,por tri here me i lumtur eshte ao qe ruan zellin e rinis ne moshe te kaluar"(Dagobert Rune)

  "E sotmja eshte nxenja e se nesermes"(Tomas Fuller)

  "Zhurma nuk provon asgje.Shpesh nje pule qe ka bere vetem nje veze,kakarit sikur ka bere nje astreroid"(Mark Tuain)

  "Permiso sjelljen tende,perpara se te kerkosh nga te tjeret te te permisojne ty"(Ebu Bekri)

  "Jo dhe Po jan fjale qe thuhen shpesh,por ato duan qe te mendohesh shume para se ti shqiptosh"(Xhorxh Shou)

  "Largojuni fuqis misterioze te mburrjes dhe te shpifjes"(Erik Hofer)

  "Tre gjera e bejne nje jete te mjerushme: Hakmarrja,Xheozia,dhe karakteri i dobet"

  "Idete e medhaja nuk lindin nga truri po nga zemra(Vauvenagues)

  "Njerzit e zgjuar vlersojne te gjith njerezit,pasi ata shohin te miren te secili dhe e dine se sa e veshtire eshte te besh dicka te mire"(Baltazar Graciani)

  "Zoti nuk do t'ju shikoj medaljet,gradad apo diplomat,por cilesit qe keni"(Helbert Hubard)

  "Ka gjithnje kohe per ta shtuar nje fjale,kurre per ta terhequr mbrapsht"(Baltazar Graciani)

  "Kur dikush e deklaron shpesh qe nuk eshte budalla,ai zakonishte dyshon per veten e tij"(Uillson Mitzer)

  "Kur keni filluar te mos jepni me kontribut,keni filluar te vdisni"(Elanor Rusvelt)

  "Meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen,por me e rendesishmja eshte te mos ndalosh se pyeturi"(Albert Einstein)

  "Te mesosh femijet te jene te ndershem,eshte fillimi i edukates"(Hz Ali)

  "Fakti qe di si ta lexosh nuk eshte asgje;e gjithe puna eshte te dish se c'fare po lexon"(Entoni Trolloup)

  "Genjeshtari duhet te ket kujtese te forte"(Kuintiliani)

  "Ka tre menyra per te perballuar vuajtjet e jetes;me indiference,me filozofi,dhe me ane te fese'(Carls Kaleb Kolton)

  "Njeriu i zgjuar shef aq sa duhet dhe jo aq sa mundet"(Montani)

 15. #15
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjSikurDielli
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  25 falenderime n 25 postime
  • Kur ske koke, ke kembe
  • Koka ben koka peson
  • Kush te do te shan
  • Kush lyp shum, e humb dhe ate qe ka
  • Mat shtat here, e pri njehere
  • Me thuaj cshoke ke, te te them se cili je
  • Me nje lule..., svjen beari
  • Mendje e shendoshe ne trup te shendoshe
  • Mendje e madhe, e keqja e te zotit

 16. #16
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Antarsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  "Bej sic them une,dhe jo sic bej une"

  "Shtriji kembet sa ke jorganin"

  "Po e mendove rrugen te shkurt,dije qe ajo do te te dal me e gjate"

  "Beje hapin po mos kthe koken pas"

  "Sinqeriteti eshte vyrtyti i budallejve"

  "Pa e provuar gjellen mos thuaj qe eshte e mire"

  "Mendo 100_here dhe fol 1_here"

 17. #17
  E gjifa Maska e Henri
  Antarsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  (Do ishte me bukur sikur ta mbanim temen vetem me thenie nga shqiptare, si thoni?)

  Ha nje luge orbe te prishur dikur, e vjell gjithe jetes

  'ta ben femija, s'ta ben as perendia

  Gjuha kocke s'eshte e kocka thyen

  Po kerceve gardh me gardh, do te te hyje nje hu ne b*the

  Nuk mbahet shtepia me miell hua

  I zoti e di ku i pikon atia

  Kur bie erresira, te gjitha macet duken te mira

  Qeni qe leh, nuk kafshon

  Ku ka tym, s'eshte pa gje

  Kush s'punon, dheut i rendon

  T'i varesh ujkut melite e qengjit ne qafe

  Si dhelpra pas koqev te demit

  'ka barku, nxjerr bardhaku

 18. #18
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Uthulla e fort, thyen enn e vet .

  Larush pr prjashta, kazi pr mrena.

  Kush fmi se nigjon nann, del n'rrug e then kamn.

  Goja llap e shpina dap.

  Mos t'foli goja para men'jes.


  P.S Do u sugjeroja moderatoreve, qe keto fjale te urta te vendoseshin ne rregulloren e Forumit .
  Where does a thought go when it's forgotten?

 19. #19
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  101 falenderime n 92 postime
  Perderisa kjo teme eshte konsumuar disa here, duhet te vrasim mendjen per proverba te reja.


  Uji s'fle , hasmi fle.

  Guna e tjetrit , te mban val.

  Punen e sotme , lere me mire per neser .

  Gjella me kripe e kripa me grusht.

  Kush te shan edhe te zhdep ne dru.

  Po lehen qente, nuk ecen dot karvani perpara.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 20. #20
  E gjifa Maska e Henri
  Antarsuar
  14-04-2002
  Vendndodhja
  Kanada
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  'do fis e ka nje pis

  Kur te hypen deshira per pune, ulu dhe prit deri sa te te ik (kiki)

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Armiqt e gjuhs shqipe dhe triumfi i saj
  Nga brooklyn2007 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2008, 10:35
 2. A Mund Te Zgjerohet Baza Dialektore E Shqipes Standard?
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2006, 16:04
 3. Baza dialektore e gjuhs standarde
  Nga Albo n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-07-2006, 05:20
 4. A ekzistojne tabu ne shoqerine tone sa i perket gjuhes shqipe?
  Nga AsgjSikurDielli n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-11-2002, 10:14
 5. Konferenc ndrkombtare pr shqipen standarde
  Nga Beqari002 n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-11-2002, 13:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •