Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Thumbs up Barsaletat me fantastike nga EL_NiNiO

    ishin tre prostituta edhe keto vdiqen edhe i mer ne pyetje zoti.e pyet te paren .po si kur te kthej ne jet do te behesh me prosti?-joia kthen kjo mua me detyruan une nuk doja me mashtruan.-E mire na celcin e dhomes nr1-i thot zoti.Pastaj mer ne pyetje prostin e dyte .-Po sikur te te kthej ne jet do behesh prosti?-jo nuk behem se mua me detyruan kushtet financiare qe u bera prosti po nese me kthen ne jet une do te punoj normalisht -thot kjo e dyta.E mire na celcin e dhomes nr2 i thot zoti edhe mer ne pyetje te treten.po sikur te kthej ne jet do behesh prosti?-Do behem do ti luaj fen tha ku*rv isha ku*v do behem .do q*** sa te kem qejf.E mire ja kthen zoti-na celcin e dhomes time

    hahahahahhaahhahha
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EL_NiNiO : 09-08-2003 mė 16:06
    Feel
    Psychedelic Trance

  2. #2
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Thumbs up Ferraristi edhe jezusi

    Ishte nje njeri i mire nuk i binte ne qaf njeriu punonte me djers.ky e kishte fiksim te blinte nje ferrari.Epo mire e arrin qellimin mirepo diten qe e mer ferrarin ben karrambol edhe vdes.edhe vete ne parajs ai edhe i thot zoti.meqe ke qen njeri i mire une po ta jap ferrarin ta perdoresh ketu ne parajs po me kusht qe mos ti kalosh 60 km ne ore .Epo mire del ky ndez kasetofonin edhe po dilte xhiro kur kalon nje ferrari tjeter plum me 300 km ne ore.ky me vrap i habitur vete te zoti edhe i thot.-O Zot po ti me the mua qe mos te ikim me shum se 60 une pash nje makin sot qe ikte me 300.e pyet zoti-Si e kishte targen? JZK ja kthen ky .Aha epo Jezu krishtit skam ci bej une tha zoti
    Feel
    Psychedelic Trance

  3. #3
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Cerri edhe Elefanti

    Ishte njehere cerri (zog shum i vogel)edhe i thoshte gjthmon elefantit o elefant do te q* o elefant do te q*.dha e dha elefanti edhe i tha.--E mire do e me ** po me kusht ne sy te te gjitha kafsheve te pyllit .epo mire vete cerri ne sy te te gjitha kafsheve te pyllit edhe i hipen elefantit edhe fillon cik cik cik.Nderkohe elefantit i vjen nje Gaz edhe e leshon edhe e plas cerrin te nja trung peme edhe cerrit i bijen puplat.Te ter kafshet e pyllit qeshin au iuuuuuuuuuu.Cerii i inatosur i thot.-Ca keni re skeni pare ndonjhere lakuriq kur bejn sex

    hahahahahahaha
    Feel
    Psychedelic Trance

  4. #4
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Tre harrixheshkat

    Ishin njehere tre harixheshka edhe po mburreshin per burrat e tyre jo i imi eshte me i zi jo i joti me i bardh etj etj.E mire thot e para-Burri im eshte aq i zi sa dallon si hije e zeze.flet e dyta-Burri im eshte aq i zi sa nuk e shikon dot naten.ja kthen e treta-Burri im eshte aq i zi sa kur pjer*h leshon bloz hahahahahahahaha
    Feel
    Psychedelic Trance

  5. #5
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    Ishte nje goc edhe kjo do martohesh mire po kjo nuk ishte e virgjer edhe nuk donte qe ta kuptonte burri .edhe vete pyet maman edhe i thot.-o mami aman te lutem me ndihmo se kam hall mos me kupton burri qe jam prosti.i thot mamaja-mer nje kumbull edhe fute te vendi.e mire e mer kumllen edhe e fut te *vendi* edhe burri kenaqet shum.edhe kjo naten e heq kumllen edhe e ve ne tavolin.burri cohet ne mengjes i kenaqur nga sexi edhe shikon kumbullen edhe e ha .vajza e pa por nuk i thoshte dot qe mos e ha edhe i thot mamas.O mami burri e hengri kumllen qe une vura te *vendi*.Ska gje -ja then mamaja.Babi jot ka ngrene kokren e pjeshkes hahahaha hahaha
    Feel
    Psychedelic Trance

  6. #6
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Morri edhe Pleshti

    Ishte morri me pleshtin po iknin me motorr me shpejtesi te madhe.Edhe ne nje moment i dridhet timoni morrit edhe i thot pleshti ca pare vella?Lere se me hyri nje miz ne sy -ia kthen morri

    hahahahahahaahhhhahahahahahaahahahahahahaa
    Feel
    Psychedelic Trance

  7. #7
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Batua edhe vajza

    ishte njehere batua edhe na bije ne dashuri me vajzen e nje grueje shum tamaqare.epo mire e mer vesh e jema qe kjo kishte lidhje me baton edhe i thot qe ti nuk ke per tu martuar me baton nqs ai nuk ka tre vila.Kjo vete te batua duke qar edhe i thot batua.-Ca ke zemra pse qan?Lere lere midis nesh mbaroj cdo gje -i thot kjo,mamaja me tha ne do martohemi vetem nese ti ke tre vila.Po une kam 5 vila shpirti i thot batua.kjo e puth baton edhe vete e gezuar te mamaja ehde i thot o mama batua ka 5 vila keshtu mundet te martohem me te.jo moj jo-ia kthen mamaja po spati 1 supermarket nuk e mer dot.vajza vete prap te batua duke qar.mire po batua na kishte 3 supermarkete.kjo vjen prap e gezuar edhe tha qe do martoheshe me baton se ai i plotesonte kushtet .as tani nuk martohesh dot-i thot e jema.ti do e martosh vetem e vetem nese ai e ka ka*** 1 metro te gjat.Vajza ne ato momente keputet ne mes edhe qan shum.edhe vete shum e pikelluar te Batua edhe i thot tani bato ske ca ben nuk mundet te martohemi.Pse o zemra -i thot batua.po ja eshte nje gje qe nuk mundet ta realizosh dot.po thueje njehre i thot batua.po ja tha ajo me tha mamai nese ti nuk e ke ka*** 1 meter nuk mundet te martohesh me mua.i thot batua -oZemra mos u shqeteso se Batua per ty e pret ne mes.(sa e donte vajzen dreqi hahahahahahahahahahhahah
    Feel
    Psychedelic Trance

  8. #8
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155

    Qerosi edhe dy vellezrit

    Ishte qerosi edhe kishte dy vellezer me te medhenj.edhe ra zi per buk edhe vellai i madh emigroj ne greqi.Ec e ec iken ne nje fshat edhe gjen nje coban punon atije 6 muaj edhe mbas 6 muajeve i kerkon leket.Cobani i thot qe do tja sjelli ne dark kur te vi nga delet edhe kur vjen nga delet e vret kete vellan e tij.ne shpin e qerosit behen merak edhe niset vellai tjeter.edhe ky rastis po me te njetin coban edhe punon atije edhe mbas 6 muajve i kerkon leket edhe ky perseri ja punon e vret edhe kete naten kur vinte me dele .Edhe iken Qerosi edhe niset ne kem edhe ky edhe rasit po prap te ky coban edhe punon te ky aji edhe kalojn 6 muaj edhe e pyet cobani-I do leket qeros.jo-i thot qerosi i dua kur te bej nje vit.E mire kalon viti edhe qerosi i thot se do iki ne shqiperi prandaj te bente gati leket.ok i tha cobani leket i ke sot ne dark kur te vish nga delet.Edhe vjen qerosi nga delet........................edhe..........e...... .......vret edhe qerosin Cobani
    (pa kuptim) hahahaha ketu e ka lezetin
    Feel
    Psychedelic Trance

  9. #9
    MY PLACE Maska e Ambasadori
    Anėtarėsuar
    29-11-2002
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    28
    Ishte njehere nje Shqiptar ne Amerike per pushime dhe tu ik ec ec rruges i erdhi per te dhi mirepo nuk kishte banjo publike dhe ja rrasi ne nje lulishte.Vjen e kap nje polic dhe i thote 90 $ gjobe.Po cne ja kthen ky pse cfare bera.Per kete qe po beje tani i thote polici.Amon ketej anej ky se skom shume dollar me vete por polici nuk ndryshoi mendim,Dhe detyrohet i jep nje 100$ dhe polici tu krujt xhepat nuk kishte ti kthente kusur por shqiptari zemergjere i thote ska gjo vllai rrasi nje pordhe dhe jemi te lare bashke
    ~Let's Roll~

  10. #10
    Authentic Maska e DeuS
    Anėtarėsuar
    08-06-2003
    Postime
    2,319
    Si e preferon i thane njeres :
    Anglez .... te hoolle edhe te gjate ?
    Amerikan.... te shkurter dhe te trashe ?
    Apo Rus...... me koke te madhe ?

    Femra pergjigjet : Anglo- Amerikan me koke Ruse !

  11. #11
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    Ishte nje ēift pianecesh edhe i lan leket keta duke pire .Ngelen keq keta edhe burri ecte rruges edhe thoshte O Zot me ndihmo o Zot me ndihmo edhe i del Zoti edhe i thot-Ere ca do?Kish je tir e i thot pianeci.ore Zoti jam cfare do.-Aman o zot i thot ky me jep nje shishe raki.Ja jep shishen ky edhe vete i gezuar ne shpi edhe e shikon gruaja ore qyq ku e vodhe?Moj se vodha ma dha zoti tha po ajde pim raki edhe e than per njehere.E mire ky prap doli o zot o zot kete pune kishte ky edhe dha e dha u merzit zoti.O zot i thot pianeci qe te mos bezids me bej qe sa here te shurros te behet raki edhe ja ploteson zoti deshiren ketij e provon ky shurren edhe u be raki edhe vete ne shpi i gezuar.-Grua thot ky edhe nxjer ka*** -Ca ben re qyq thot gruaja.PRovoje thot burri se eshte Raki e mire e provon gruaja pak si me merak kur ajo ishte raki.Prit ketu -i tha burrit ajo-Ku vete?-ja kthen burri-Te mar godat-thot gruaja.Ajde moj ketu ktheje me shishe -i thot burri!!!!!!!!!!!1
    Feel
    Psychedelic Trance

  12. #12
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    Ishte nje djal e martuan prinderit kete .Epo nje jav ky spo i bente gje nuses dha e mori nusja vete i thot vjerit.Kot qe u martova ai me duket eshte pusht.-Jo ska mundesi ja kthen i jati.E mire mer nusen edhe djalin edhe vete te gruaja e tij(vjerri dmth).Hape kemet i thot gruas edhe i hap kemet gruaja edhe i del vrima vrima e p**** .E shikon ate vrim i thot cunit bajaji.Po ja kthen cuni.Epo tani sdo t shikosh me i thot i jati edhe i vete gruas ding e ding e pallon mire.Cuni habitet se skishte pare ndonjhere ashtu edhe i thot nuses.E shikon ate vrimen atije.Po i thot nusja.Epo tani sdo ta shikosh me i tha djali edhe ja pallon babait ne ****(i ze vrimen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ishte prap nje djal ky e kishte mendien vetem menden per te lozur domino .Edhe i thon prinderit o cun po martohu a te keqen .Jo ja kthente ky.Epo e martuan me zor kete por edhe ky naten zbente gje edhe i thot nusja te vjerres moj mama po cuni jot sme ben gje me naten .Degjo i thot vjerra do ti thuash DopjoJek edhe ai do te Q* ty.E mire i thot ne krevat kjo dopjo jek edhe cohet ai edhe i fut nje te q*r te fort asaj.Kjo skishte te ngopur edhe prap dopjo jek ai prap me e q** me fort akoma .E mira mbas 5 minutash kjo vjen prap ne qejf edhe i hedh doren nga K_oqet edhe thot pasaj Dopjo jek.Pi*** Satemei thot burri s'los me mi pe gurt!!!!!!!!!!!
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Ishte njehere Anglezi shqiptarie dhe kinezi edhe po udhetonin ne nje mbreteri fshehurazi mirepo i kapin ushtaret e mbretit keta edhe i thon qe ne qofte se madhesia e ka*ve te tyre nuk i kalon 30 cm juve do ju pritet koka.E mire e nxjer Anglezi e kishte 20 cm e nxjer shqiptari e kishte 18 ck mire po kinezi spo e nxirte por po ferkohesh.Nxire i thon ushtaret se te vram dha e mori e nxori ky e kishte 2 cm .Edhe duke ikur rruges ra muhabeti jo un jo ti hidhet kinezi i revoltuar.-Mall qe mu fry mua se do ju ishte prer koka po boll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
    Feel
    Psychedelic Trance

  13. #13
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    Ishte njeri edhe emigroj ne greqi me gjith familjen .ishte koha e 92shit ishin pa letra keta.E mire i thot gruaja ketij kerkoji pak hekurin komshijes (se sa kishin ardhur edhe ishin ngusht)Edhe vete ky i mer hekurin edhe mbaron pune edhe ja kthen.degjo i thot grekja po e ngrite hekurin me ka* une do ta fal hekurin Jo nuk e ngre se jam i martuar kam femij.Ore do e ngresh se i thash policis se ske letra.E mire e ngre ky edhe ja fal kjo hekurin.Vete prap i kekron furnellen mbaron pune ehe ja kthen pro kjo prap i tha qe duhet ta ngrinte me ka* prap ky nuk deshte por ajo i beri presjon edhe e ngriti ai edhe ajo ja fali sic i kishte dhen llafin.Epo mire iken ky nga shpija zhduket per nje jav.Behet merak gruaja edhe del e kerkon edhe vete ne nje tip parku kur shikon burri kishte ven gila te ka*i edhe pi i bente stervitje nje dy nje dy.Ca ben ore i thot gruaja-Rri grua se do ti mar lavatricen-!!!!!!!!!!!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Vjerri vjerra Dhendri nusja edhe motra e nuses .Epo mire ky meqe ishte i martuar e q**te gruan kurse e motra e shikonte ng vrima e celcit edhe prishesh me sallator edhe kur mbrante e linte te frigoriferi.E mire e kupton dhendri edhe e mer sallatorin edhe e fut ne xhep edhe dalin nje dit te peste xhiro edhe takon ky nje te njohur edhe fillon edhe i prezanton njerezit e tij me radh.-Vjehri Vjehra ,Nusja ,Kunata dhe nxjer sallatorin nga xhepi edhe thot-Kurse ky eshte baxhanaku
    Feel
    Psychedelic Trance

  14. #14
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    Ishin njehere dy emigrant edhe u nisen per ne greqi.Duke eceur i mbaron buka ketyre edhe skishin ku hanin .I mori urija edhe ven ne nje fshat edhe kerkoj buk.I ndihmon nje njeri i mire edhe i jep buk me ullinj edhe me djath.Edhe pasi han e ngopen keta fillojn e flasin me njeri tjetrin.thot i pari-Nga urija e madhe qe kisha gati sa nuk i hengra me gjith berthama ullinjt.ja kthen tjetri-Pse ore kishin berthama?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mesuesi pyet nxenesit per trimerin.-Kush eshte trimeria me e madhe qe mund te bej nje njeri.Me leje mesuese trimeria me e madhe eshte te ngrej doren nxenesi edhe te thot qe skam mesuar!!!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pyet mesuesja me thuani dicka per anjshtanjin galileo galileon edhe per njutonin?
    me jeje mesuese thot nje nxenes e di une pyetjen.Te gjith kan vdekur!!!!!!!!!!!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ishin kafshet e pyllit edhe menduan per te bere nje ure per te kaluar lumin edhe po jepinin secili mendimet e tyre.Une tha ariu mendoj ta bejm prej druri.Une tha lepuri prej hekurti tjetri me beton e meradh.Ngrihet gomari i habitur edhe thot.Ore nje gje spo kuptoj dot une si do behet ura per se gjati apo per se gjeri?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ishin prap kafshet e pyllit edhe po tregonin barsaleta si puna jon Tregon nje baralet lepuri edhe dhiten te tera nga e qeshura kurse gomari rinte serioz.Epo mire tregon delja nje qe ishte e trishtuar te tere u pikelluan kur ne ate cast shperthen nje e qeshur e gomarit.Ca ke re qe qesh e pyesin kafshet e pyllit.hahahahhaha Ca barsalete qe tregoj lepuri re!!!!

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Gjeti njehere lepuri nje cifte edh u be gangster kush i dilte i bente presjon.E mire kalon ariu ehde i del ariut ky qellon ne ajer edhe i thot.Ari e para ne ajer e dyta te ty prandaj qe te mos vras me ha *****.ariu nga frika ja ha ***** edhe i merzitur vete te luani edhe i thot qe lepuri po ben terror ne pyll .luani nuk e beson.Kalon ujku edhe ujkut po si pune ariut ja beri lepuri.Vete ujku te luani por edhe kete se beson luani.Kalon cakalli edhe cakallit ia ha ***** lepurit .Vete te luani cakalli edhe luani e beson pasi i ishin ankuar shum veta edhe vete i inatosur vet atije ku rrinte lepuri.Del lepuri si ka*der edhe qellon ne ajer.Luan e para ne ajer e dyta te ty prandaj qe te mos vras ajde me ha cik mun.Luani i kthehet kush te haj ***** ty ore tani to te rrjeop si kec more ku*ve e keqe.Lepuri tremet edhe i thot.Ore do ta hash ***** ti ore apo ta ha vet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    te tjere spaska ketu haha nuk dikeni ore forumista ?
    Feel
    Psychedelic Trance

  15. #15
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    Ishte nje turist amerikan edhe vjen ne shqiperin nga viti 91 sa ishin hapur kufinjt .Vete ky ne lokal edhe kerkon uiski.Ska uiski zotni te na falesh tha ketu ke vetem raki rrushi raki dellenje,konjak,ferrnet etj etj.E mire thot ky nem nje raki rrushi(se nuk e kishte provuar).Pi raki mire e mire ky edhe behet tap edhe dergjet ne tavolin.E shikon banakiari edhe i thot kamarjerve ore mereni ore coheni lart ne dhom te shtrihet.E cojn lart kete edhe e shrin me bark nga krevati edhe keti i dalin pak B_ythet
    .Ore i thot njeri kamrjer tjetrin jemi qe jemi nuk ja fusim njeher.E mire e pallojn turistin keta edhe zbresin posht.Pse u vonuat i thot banakieri.Ore ktu ktu ja shtrim njehere.OK rrini ketu sa tja fus edhe njehre une tha banakieri edhe vete edhe ja tendos edhe ky njehere.Cohet ne mengjes turisti kap koken edhe renkon.Ahhhhhhhhh kur pi uiski ne usa te dhem koka ketu te pike raki te dhemka edhe koka edhe ***** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ishte nje burr nga lofkendi nje fshat i mallakastres edhe zbret ne fieri per pazar .mirepo e ze keq per te dhjer edhe skishte ku dhiste edhe ngaqe e pa veten keq se skishte ku e bente mer nje taksi i jep 10000 lek edhe e con ne lofkend.Sa zbret nga taksia aty me vrap vete ne nje ferr aty edhe dhjet i kenaqur duke then-Ahh te keqen o lofkend qe e ben vend e me vend
    Feel
    Psychedelic Trance

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-06-2003
    Postime
    9
    hahahahha na shkrive ninio me keto barsaletat vashdo keshtu lal
    Dashuria shikohet ne syt e tu
    sepse ti je dashuria e vetme e imja

  17. #17
    Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
    Anėtarėsuar
    05-11-2002
    Vendndodhja
    Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
    Postime
    155
    ishte italiani shqiptari greku edhe jugosllavi edhe do i conin nje dhurat te vecant nje mbreti ky mendonte se i kishte te gjitha ne mbreteri.kush i conte nje gje qe i nuk e kishte merte vajzen e mbretit edhe gjysmen e pasuris.E po mire vete italiani i con nje dardh te madhe e shikon mbreti i habitur edhe thot si keto kam plot ne mreterin time merjani futjani ne **** dardhen edhe ja fusin ne **** dardhen italianit.Italiani po qante se i dhimte ***** edhe i vjen radha shqiptarit.ky kishte mar nje koker moll te kuqe te madhe shum e shikon edhe mbreti mollen edhe shqiptarit ja fusin si puna e italianit edhe shqiptri filloj po qante me moll me b*th.Vjen greku me nje portokalle sa nje top basketbolli e shikon mbreti edhe thot merjani futjani ne **** edhe grekut edhe e cojn grekun te biruca ku ishte italiani edhe shqiptari ku po qanin keta nga dhimja .mire po greku po qeshte sado me portokalle ne b*th edhe e pyesin ata te habitur:--Ore pse qesh nuk te dhem b*tha.shikojeni ia kthen greku sa e ka mar jugosllavi sharqirin sa nje fuci si do ta mbaj ai ne b*th gjithate(ai mendote si do tia mbaj jugosllavi se portokallja ne krahasim sishte gje )!!!!!!!!!!
    Feel
    Psychedelic Trance

Tema tė Ngjashme

  1. Nė kujtesėn fantastike tė Fellinit
    Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 07-11-2006, 11:10
  2. Me qė ra fjala tek barsaletat...
    Nga Del Monako nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 89
    Postimi i Fundit: 04-05-2006, 08:56
  3. Barsaletat e korcari-per-qef
    Nga korcari-per-qef nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 05-05-2005, 12:08
  4. Barsaletat e Nastradinit !!!
    Nga Estella nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 01-08-2002, 17:56
  5. Asgjė S’ėshtė Mė Fantastike Se Jeta
    Nga ILovePejaa nė forumin Ditari i meditimeve
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 27-04-2002, 10:59

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •