Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
  1. #21
    i/e larguar Maska e Gjallica
    Anėtarėsuar
    26-12-2002
    Vendndodhja
    My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
    Postime
    596
    Postuar mė parė nga Shakaxhiu_
    Gjalica hahahahahha ketu ti me vjen verdall per forum e nuk ndjehesh fare ketej nga mua hyr hyr ne msn se ta tregoj une pastaj ta ras me nje kenge kokes ta bej koken bostan lol

    ahahahahahahahahahahhahaahah ta tregoj un ty ,,,pa ec shpejt aty se ke pune para gjygjit.hahaahah

  2. #22
    .........
    Baby_girl

  3. #23
    Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
    Anėtarėsuar
    07-01-2003
    Vendndodhja
    Ku te me zer Nata
    Postime
    36
    hahahahahah ja erdha po ama me nje kusht po hoqe ate sharen do vi lol
    <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

    << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

    << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

  4. #24
    Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
    Anėtarėsuar
    07-01-2003
    Vendndodhja
    Ku te me zer Nata
    Postime
    36
    Postuar mė parė nga Elbasani_ChiCKA
    .........
    uuuuu pse akoma pyetje do ti se nga jam une ta thash me chat se nga isha hahahahahaha
    <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

    << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

    << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

  5. #25
    i/e larguar Maska e Gjallica
    Anėtarėsuar
    26-12-2002
    Vendndodhja
    My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
    Postime
    596
    Postuar mė parė nga Shakaxhiu_
    hahahahahah ja erdha po ama me nje kusht po hoqe ate sharen do vi lol

    Ate harroje kurre ,ec na thuaj nje tjetr tani,se kot nuk ma ke vu ate Shakaxhiu_ ahhahaha qenke i rrezikshem ti mer ahahahah.

  6. #26
    Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
    Anėtarėsuar
    07-01-2003
    Vendndodhja
    Ku te me zer Nata
    Postime
    36
    [ qenke i rrezikshem ti mer ahahahah. [/B][/QUOTE]
    hahahaha shtttttttttttt mos thoj gje se na rembyen pastaja lol jo per mua jo se mua mir me behet po ku do me gjesh se )) sbo nano me shakaxhi hahahaha
    <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

    << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

    << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
    Anėtarėsuar
    14-08-2002
    Vendndodhja
    U.k . London
    Postime
    2,169
    ahahhah sa kam qesh me kto sidomos me ty shakaxhiu nice i kishe shkru
    Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

  8. #28
    No Limit Maska e Arbr|
    Anėtarėsuar
    25-07-2003
    Vendndodhja
    n'pyll
    Postime
    82
    Nji shqiptar shko ne amerik dhe kishe nigju se atje ishin paret sheshit sa zbret nga avioni ky shikon posht 20 dollar dhe ja rras m'shqelm ne i thot i tjeter aty ca boh mer pse se more, i pergjigjet ky pse qe me dit te par do filloj me mledh.

  9. #29
    No Limit Maska e Arbr|
    Anėtarėsuar
    25-07-2003
    Vendndodhja
    n'pyll
    Postime
    82
    Me nji hotel luksoz ishin mledh turist nga gjith bota ke ky hoteli kishte ne pishin me trampolin der me 20 kate.Del nji italion aty ne thot un udhem me 1 meter uj ne pishin qe nga kati 2 me kok,udhet italjoni doli jasht te gjith duke duartrokitur.Thot i gjermon me von un udhem nga kati 5 me 1 meter uj me kom udhet ne gjemoni del jasht te gjith duke duartrokitur etj etj me radh keta duke u edhur bukur e mir, ne fun fare del i shqiptar aty ne thot 'un udhem me i leck te lagme me uj qe nga kati 20 me kok' u habiten te gjith bohet gati me u udh shqiptari vijn kanalet televizive gazetar etj ne udhet shqiptari me kok bi posht bohet cop, u turren te gjith cke anej knej je mir etj shqiptari shktret tu dhon shpirt i pergjigjjet 'po ju mer shkerllata me kishin shtrydh lecken'
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arbr| : 11-08-2003 mė 08:51

  10. #30
    No Limit Maska e Arbr|
    Anėtarėsuar
    25-07-2003
    Vendndodhja
    n'pyll
    Postime
    82
    Doli nji kompiuter aparat dmth qe merte femijet ne pyetje akoma pa lindur qe nga barku i mamit, morin tre gra shtatzane ne pyetje e mir futet njona e para e morin ne pyetje felijen qe kishte ne bark ca do bohesh kur te rritesh pilot i thot ky.Vje e dyta e pysin ne femijen e ksaj qe kishte ne bark ca do bohesh kur te rritesh doktor i thot ky.Futet ne kjo nona tret qe kishte mrena ne bark femijen e vet per ta mor ne pyetje e pyesin dhe kete po ashtu ca do bohesh kur te rritesh ky i pergjigjjet ne i thot polic po esht nji qeros qe hyn e del dhe spo e kap dot.

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e MtrX
    Anėtarėsuar
    29-11-2002
    Vendndodhja
    Korēė
    Postime
    755
    ja dhe nje nga une:
    Ishin njehere dy shoke, te deshperuar nga jeta, dhe ia keputen nje te pire, poshte nje peme, duke iu ankuar Zotit se pse i kishte lene te dy te varfer, dhe nuk u kish realizuar asnje deshire.
    Pine sa pine, i pa Zoti aq te rene pertoke nga morali, dhe vendos t'u jape nga 3 kokrra veze, qe sapo ta thyenin secilen, t'u plotesohej nga nje deshire. E te dy sic ishin ashtu, moren vezet dhe u ndane e iken secili per hesap te tij. I premtuan njeri tjetrit qe do takoheshin pas 5 vjetesh po ne te njejtin vend.
    Pasi kaluan 5 vjet, njeri nga keta te dy afrohet per tek vendi ku e lane, dhe shikon tjetrin qe prap po pinte i deshperuar. Shkon dhe i flet ky atij qe po pinte, e i tregoi historine, se si me vezet kishte kerkuar 3 deshira. E para kishte qene te behej i pasur, dhe i ishte plotesuar, E dyta ishte nje shtepi e bukur dhe i ishte plotesuar, E treta ishte te kishte nje grua te mire dhe i ishte plotesuar dhe kjo. Dhe tani ai ishte i kenaqur nga jeta.
    I kthehet ketij qe po pinte dhe e pyeti, po ti c'bere me vezet?
    Une - tha ky qe po pinte - sapo u ndame nga njeri tjetri, me shkau njera nga vezet dhe me ra pertoke, u ca dhe une mendova epo kam 2 te tjerat dhe thashe: "vari ka*et"
    kur sapo u ktheva ne shtepi pashe qe me ishin varur ka*et ngado neper shtepi. keshtu vendosa - tha- dhe cava kokien e dyte te vezes me deshiren "hiqmi ka*et". Dhe keshtu u hoqen dhe ka*et nga shtepia ime.
    Po mire i thote ky tjetri po me vezen e trete c'bere, se kishe ate te pakten.
    lere mos me pyet -tha ai qe po pinte- se kur u hoqen ka*et, u hoq dhe ai imi, keshtu qe e theva dhe te treten me deshiren "kthema prap ka*in tim"

    Kjo ishte.
    MtrX ubicumque felix

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-11-2002
    Vendndodhja
    Vlore
    Postime
    29
    E dini kur e mori vesh Pinoku qe ishte prej druri ?
    Kur po masturbohej dhe mori flake
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ferdinandi : 20-08-2003 mė 04:32
    Dua te jem nje fllad pranveror qe te perkedhel femrat :^engjello ,shija e kesaj jete per ne meshkujt

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e bledioni
    Anėtarėsuar
    01-08-2003
    Vendndodhja
    australi
    Postime
    32
    na ishin nji here gjith kafshet e pyellit dhe i mblodhi luani ke sheshi me u dhene dy lajme nji te hidhur dhe nji te gezuar
    pas u mblodhen gjith kafshet ne mes tyre dhe gomari atehre luani filloi te trgonte lajmet ne fillim tregoi ate te gezuarin dhe te gjithe kafshet kur ia dhane nji te qeshuri qe mezi ndaluan vetem gomari spo qeshte tani i erdhi radha lamit te keq pasi e tregoi luani dhe lajmin ekeq gjith kafshet filluan te qanin vetem gomari po qeshte me te madhe gjith po eshikonin dhe epyeten se ckishte ky lajm kaq i keq per te qeshur dhe pse po qesh kaq shume, e po tani i mora kuptimin atij te parit une
    sex & speed
    &&
    sex & speed
    :^smooches
    gje me te bukur
    ska per te rinjt

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. Dhe ne vazhdojme te qeshim...
    Nga denny nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 07-04-2009, 15:12
  2. Nja 2 Barsaleta Nga Une
    Nga ACE_MAN nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 13-12-2006, 12:50
  3. Barsaleta te ndryshme
    Nga Asteroid nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 27
    Postimi i Fundit: 21-09-2006, 22:01
  4. Grimza humoristike// Te qeshim se bashku
    Nga Shakaxhiu_ nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 16-03-2006, 17:05
  5. Barsaleta te reja/ te vjetra
    Nga glaukus 001 nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 13-11-2002, 03:47

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •