Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 33
 1. #1
  Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
  Anėtarėsuar
  05-11-2002
  Vendndodhja
  Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
  Mosha
  34
  Postime
  155
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Disa Barsaleta te Qeshim Pak

  Disa mersele djem e vajza se ska lezet forumi.une neser po shkruaj se tashti me duhet me ik
  Feel
  Psychedelic Trance

 2. #2
  i larguar
  Anėtarėsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Pese kryetare te USA-s jane ne nje aeroplan: George Washington, Abraham Lincoln, Thomas Jefferson, Bill Clinton, dhe George W. Bush:
  George Washington thote, "Do te gezoj ndonjerin!" edhe hedh nje dollar bill nga aeroplani.Atere Abraham Lincoln thote, "Une do gezoj pese njerez!" hedh 5 nje dollar bills nga aeroplani. Thomas Jefferson shton, "une do gezoj 500 njeres!" dhe hedh 500 nje dollar bills nga aeroplani. Bill Clintoni i fundit thote , "Une go ta gezoj te gjithe Boten!" dhe hedh George W. Bushin nga aeroplani.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Anėtarėsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Korēė
  Mosha
  36
  Postime
  755
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  e forte kjo StterollA...
  e dini ate barsaleten me vari ka*et ?
  MtrX ubicumque felix

 4. #4
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje cift te bardhesh lindin nje zezak ... thot buri gruas si ka mundesi zezak si do i themi babit tashi qe lindem zezak.... i thot gruaja po ce vret mendjen ti thuaj qe ate nate kur nisem te benim femine na preu rugen nje mace e zeze pastaj doli femija zezak... Nejse ven ne shtepi shikon vjeri nipin ster te zi e i thot djalin mor bire po cne i zi ky nipi tim..kethehet djali e i thote po ja mo baba kur nisem kete ne na preu rugen nje mace e zeze dhe doli femija i zi... babai kethehet e i thot plakes moj plake kur nisem te benim kete djalin tone mos na e preu rugen ndonje gomar qe na doli hajvan fare ky
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 5. #5
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne nje muabet e siper disa te martuar ,,,,,
  del fjala se ke doni me shume nenen apo gruan... te gjith thone nenen duam me shume ..njeri thote une dua gruan me shume...
  te gjith te habitur kethehen e pyesin si ka mundesi qe dashke gruan me shume nena te ka ber koken......
  Ay u kethehet epo degjoni tha nena 1 vit me dha gjirin mua dhe ma nderpreu ..... ndersa me gruan kam 15 vjet martese e akoma thith me te. sma ka ndar as edhe nje nate gjirin ) qeshni qeshni mjer ay qe do ket gruan shterpep
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 6. #6
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Si e gjeti papagall mashkull Klintoni...
  Klinton kishte 500 papagaj ne mes tyre kishte nje mahskull po se gjinte dote...kish mbledhur Doktorat me temedhej te botes e akoma se gjeti... ne nje vizite miqesore berisha ne usa takon Klintonin.. dhe klinton i qan hallin berishes per papagalle qe se gjinte dot... Ngrihet berisha vete te papagajte shikon shikon zgjen gje... dhe prezantohet pastaja thote une jam Berisha ptresidenti shqiperise njeri nga papagaj andej matane i kethehet epo kujt i plasi k... se kush je ti ..berisha me buzqeshje tha aty me ri re cen se ty po te kerkoja )))
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 7. #7
  ......................... Maska e Pogradecari
  Anėtarėsuar
  15-10-2002
  Vendndodhja
  a
  Postime
  542
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime

  Skunk and Dog

  Ishte nje familje qensh dhe nje familje Skunk(eshte nje kafshe qe bie ere te ndyre po te ndyre fare)
  so duke kaluar ne rruge nje maune i shtypi te dyja familjet dhe te tere ndordhen
  po shpetuan nje baby Qen dhe nje baby Skunk
  so ata u rriten bashke dhe nje dite Qeni e pyet Skunkun
  kush jam ? Ai i thote ti ke veshe te medhenj dhe ben ham-ham
  so une jam QEN thote qeni.
  po une kush jam i thote Skunku qenit
  Qeni i thote ti je bardhe e zi dhe bie ere like hell
  so une jam Puerto Ricon thote Skunku

  ja dhe nje pik e te Skunk
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  shendet e para


 8. #8
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nato kish nxjer nje avjon prej floriri...
  dhe fton ter presidentat e botes per te shikuar mrekulline qe kishin bere ne mes tyre Berisha...
  kush hynte e shikonte vajonin prej floriri rembente nga nje copke flori prej tija... erdhi radha berishes hyri e pa avjonin ndeji nje kohe te gjate brenda kur doli skish mar gje... te gjith te habitur e pyesin si ka mundesi ter moren nga nje cope prej floriri e ti jo.. e ju shqiptaret mbaheni per hajduta me te medhej tha ...
  Berisha i zemeruar thote po celsat spo gjeja dot ku jane ))
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 9. #9
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  35
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Erdhi njoni hapi deren, mylli deren, hiku!!!
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 10. #10
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne nje shkemb te larte ishin mbledhur shume njerezz..
  Dhe ish basti kush hidheshe qe atje merte nje sasi te madhe lekash nese mbetet i gjalle...u hodhen disa veta as nje nuk doli i gjalle...ne mes tyre nastradini... duke shikuar nga shkembi sekush e shtun nga pass e hedh poshte nastradinin siper fat nastradini na deol gjalle ne fund te shkembit .ter te habitur ven te komunikojne me te ven dhe gazetaret e marin ne interviste e i thone Nastradinit cte shtyu te hidhesh qe andej..Nastradini i trungellosur kethehet e thote ate dua te di dhe une kush ish ay Bir_..urve qe me shtyu
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 11. #11
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahhaha kete e kemi vetem ata mbi moshe 18 )
  duke udhetuar nje grua me makine i shpohet goma e makines... ne nje vend shum te larget qe skish levisje makinash aty vec nje coban ish me bageti... gruaja i theriti Cobanit per ta ndihmuar Cobani nese do te ndihmoj do bejme dashuri...jo kethet ajo gruaja e mir thot Cobani ...gruaja mundohet se regullon dot vete po ereshe nate ...u mendua gruaja e tha su be qameti tha sikur do ma mar per fare Cobani mua me mir ta theras tha se sa te ri ter naten ketu.. i theret Cobanit hajde thot jam dakort po me nje kusht thote do vesh kete qe mos mbetem me bare....e mir thot Cobani mbarojne pune i regullon dhe makinen e iken gruaja... pas 2 ditesh Cobani thote ore jo me bare te mbese ajo po ne te semes te veje une do e heq se vdiqa kam dy dite pa ber ujet lool ))
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 12. #12
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  806
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Postuar mė parė nga PETRO NINI LUAR
  Erdhi njoni hapi deren, mylli deren, hiku!!!
  ????
  ****************************************

 13. #13
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tini ahhahaahahah te mbyta ty ,,,,,,nuk me ke treguar asnjeren nga keto mua.Se ta tregoj me von un ty.hahahaahahahah
  Mos me prit ne msn se te ngriva.ahhaahmuaz vellaqko

 14. #14
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjalica hahahahahha ketu ti me vjen verdall per forum e nuk ndjehesh fare ketej nga mua hyr hyr ne msn se ta tregoj une pastaj ta ras me nje kenge kokes ta bej koken bostan lol
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 15. #15
  Fine Wine Maska e ildushja
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Rr. A Kasemi, N'ajėr
  Postime
  832
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Na ishin se cna ishin gjith cunat e lepishin.... ooops e kom ngatarru me teme perralle. :P

  Ishin njehere 1 zezak 1 spanoll dhe 1 i bardhe por po perdorin 1 nigga 1 spic dhe 1 i bardhe. LoL
  Ene ishin tu hec kta kur pufffffff del 1 magjistar dhe ju thot, Keni nje deshire qe do ju plotesohet. Edhe mendon mendon nigga dhe thot, dua gjith vellerzerit e mi nigga te ikin nga USA te kthehen ne Afrike ne memedheun tone, te jetojne te lumtur, me leke, pa probleme. E mire mo puffff ja bo magjistari edhe gjith xaxat kthehen ne Afrike dhe jetojne te lumtur. E mire mo i thot ky Spanjollit po ti cfare do? I thote spanjolli un du qe t'gjith vellezerit e mi latino te ikin nga USA te kthehen ne Mexike dhe ne Ameriken Jugore dhe te ken leke, te jetojne pa probleme te lumtur etc. E# mire mo pufffff magjistari kthe gjith latinot ne mexike edhe jetojne te lumtur. Edhe i kthehet te bardhit i thote, po ti i thote cfare do? Thote i bardhi, domethene qe te gjith latinot dhe niggas jan zhduk nga USA? Po i thot magjistari, atehere dua vetem nje Coca-Cola! :P
  "and..nothing makes us so lonely... as our own secrets..."-Nebelstern

 16. #16
  Fine Wine Maska e ildushja
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Rr. A Kasemi, N'ajėr
  Postime
  832
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Edhe 1 koment, skeni ku me bo muhabet juve? Kjo o teme barcaletash skemi pse te lexojme ne 2 rrejshtat tuaja per njeri tjetrin. Thnx take it to MSN!
  "and..nothing makes us so lonely... as our own secrets..."-Nebelstern

 17. #17
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ildushja HeHeHe kishe gje ti ne kete mes ...fundja ke hyr pa zhdoganim ketu hajde te zhdoganoj ca une pastaj bej korigjime p
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 18. #18
  x Maska e Elbasani_ChiCKA
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Mosha
  33
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  hahah shume te bukura barsaletat
  Baby_girl

 19. #19
  Altini_michigan Maska e Shakaxhiu_
  Anėtarėsuar
  07-01-2003
  Vendndodhja
  Ku te me zer Nata
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahahahah Elbasani_Chicka te pelqyen barsaletat eeee jan shum te bukur e le ay qe i ka krijuar mos shtoj me tej lol elbasan i bukur elbasan se aty e ben qef tamam ama vec po ste gjeta ku ri ne michigan
  <<..ShQIPERIN E KRIJOI ZOTI ..>>

  << E SHPETOJ RASTESIA ...>>

  << E VOROSEN POLETIKANET ...>>

 20. #20
  kukulla si shpirt Maska e MAtilda_sexy
  Anėtarėsuar
  08-04-2003
  Vendndodhja
  MICHIGAN
  Mosha
  33
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  edhe mua me pelqyen barsaletat
  **sexy_mamasita**

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dhe ne vazhdojme te qeshim...
  Nga denny nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-04-2009, 15:12
 2. Nja 2 Barsaleta Nga Une
  Nga ACE_MAN nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-12-2006, 11:50
 3. Barsaleta te ndryshme
  Nga Asteroid nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-09-2006, 22:01
 4. Grimza humoristike// Te qeshim se bashku
  Nga Shakaxhiu_ nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 16-03-2006, 16:05
 5. Barsaleta te reja/ te vjetra
  Nga glaukus 001 nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-11-2002, 02:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •