Close
Faqja 9 prej 26 FillimFillim ... 789101119 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 180 prej 509
  1. #161
    i/e regjistruar Maska e adlinurb
    Anėtarėsuar
    25-02-2004
    Postime
    8
    te them te drejten edhe mua do me vinte keq qe nje dite im bir apo ime bije te me thoshte qe eshte homo.por gjithsesi nuk e kuptoj gjithe kete armiqesi ndaj tyre,fundja nuk kane zgjedhur te jene sic jane,ndaj besoj se cdo njeriu i perket ta zgjedhe vete se me ke ia ka qejfi te rrije,,,per mua eshte indiferente fakti qe nje shoku im apo nje shoqja ime te jene te tille,biles per sa u perket cunave kam disa shoke qe jane homo,por nuk kane asnje lloj ndryshimi me te tjeret,perkundrazi per eksperienzen time,jane shume te ndjeshem dhe me inteligjent se shume djem te tjere qe jane hetero....nuk ka kategori,kete duhet ta dine te gjithe...ndaj nuk i kuptoj ato shprehjet gjithe mllef te korcares dhe maratonomakut...une nuk mendoj se fakti qe nuk kam paragjykime ndaj tyre,tregon se kam me kulture se ju,absolutisht jo...ndoshta nuk keni njohur asnjehere ndonje gay e keshtu qe keni nje ide krejt pa baze e pa prova ndaj tyre...gjithsesi cdo kush e mendon sipas qejfit..
    sa e veshtire eshte te jesh vetvetja...

  2. #162
    Shife icik ket..timin Maska e miko
    Anėtarėsuar
    05-04-2003
    Vendndodhja
    Nė botėn e ēudirave
    Postime
    755
    a e dini pse me vjen te qesh?sepse ne si shtet jemi pothuajse 3 milion duke perfshire burra gra pleq plaka e femije,por nqs del dhe ky problem ne shqiperi qe nuk besoj ,por nqs ndodh humbem fare pastaj do behemi lemsh nuk do merret vesh cili eshte burre e grua lol.ciao
    .........................

  3. #163
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anėtarėsuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    Nuk kam kohe te lexoj gjithe postimet, por une nuk jam dakort qe homoseksualet te lejohen te martohen; martesa duhet te mbetet midis burrit e gruas.
    Nese duan tu japin homoseksualeve te drejta bashkjetimi, etj. dakort, por jo martese.
    Nuk eshte pune 'civilizimi' por eshte ceshtje degjenerimi, avash avash do kerkojne te martohen dhe me njerezit e gjakut tani

  4. #164
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    england
    Postime
    9
    Postuar mė parė nga MisCongeniality
    dhe oh,

    Nese femija im do jete homoseksual nje dite, i lutem Zotit me mire mos te ma jape ate femije, ok?


    pershendetje mis congeniality, po sikur zoti do te ta jape ate femije???

  5. #165
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    england
    Postime
    9
    Postuar mė parė nga miki_ro
    a e dini pse me vjen te qesh?sepse ne si shtet jemi pothuajse 3 milion duke perfshire burra gra pleq plaka e femije,por nqs del dhe ky problem ne shqiperi qe nuk besoj ,por nqs ndodh humbem fare pastaj do behemi lemsh nuk do merret vesh cili eshte burre e grua lol.ciao
    pershendetje miki ro,
    nga shkrimi juaj kuptohet lehte qe jeton mes malesh.

  6. #166
    i/e regjistruar Maska e Albin
    Anėtarėsuar
    06-03-2004
    Vendndodhja
    ???
    Postime
    242
    Hej une kam nje mendim kinezet e kane te ndaluar te bejne me shume se nje femij pse nuk i vrasim ne homoseksualet dhe kinezet te bejne me shume femije lol

  7. #167
    Shife icik ket..timin Maska e miko
    Anėtarėsuar
    05-04-2003
    Vendndodhja
    Nė botėn e ēudirave
    Postime
    755
    bravo adi pikes i ke rene,qenke njish fare mor lal,sa shpjet i kapke gjanat.bye
    .........................

  8. #168
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2002
    Vendndodhja
    N.Y.
    Postime
    660
    Per mendimin tim homoseksualiteti duhet te trajtohet si nje patologji. Dhe shoqeria duhet te kujdeset per eleminimin e saj dhe te efekteve negative te saj. Kjo nuk do te thote qe ne ti vrasim apo ti diskriminojme homoseksualet. Jo ata te trajtohen si njerez me anomali. Sido qe te kthehet problemi ajo nuk eshte dicka normale, pra eshte ANOMALI.

  9. #169
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Ky kurorezim, i sekseve te njejte, per mendimin tim i kalon limitet. Njerezimi ka vene disa norma dhe t'i kapercesh eshte e demshme. Dy homoseksuale mund te flirtojne sa te duan me njeri-tjetrin por jo te ligjerojne lidhjen. Nuk futem fare ne ndjesite e tyre, pasi jane te fshehta, por ne publik keto gjera bejne buje. Mendoni nje femije te adaptuar nga dy prinder homoseksuale qe bashkejetojne ne nje kulm. Nuk di c'te them tjeter por nuk me duket normale. Zoti nuk solli dy ADAME ne toke por nje EVE dhe nje ADAM.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mina : 06-03-2004 mė 21:09
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

  10. #170
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    england
    Postime
    9
    Postuar mė parė nga LORD
    Hej une kam nje mendim kinezet e kane te ndaluar te bejne me shume se nje femij pse nuk i vrasim ne homoseksualet dhe kinezet te bejne me shume femije lol
    pershendetje lord, ka ca thashetheme qe vellai yt munt te jete homo., ok therriti kinezet ta zgjitdhin problemin, por ma ha mendja se nuk eshte biznes i askujt se cfare vellai yt ben dhe desheron. lere vellane ne paqen e tij.

  11. #171
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    england
    Postime
    9
    Postuar mė parė nga beni67
    Per mendimin tim homoseksualiteti duhet te trajtohet si nje patologji. Dhe shoqeria duhet te kujdeset per eleminimin e saj dhe te efekteve negative te saj. Kjo nuk do te thote qe ne ti vrasim apo ti diskriminojme homoseksualet. Jo ata te trajtohen si njerez me anomali. Sido qe te kthehet problemi ajo nuk eshte dicka normale, pra eshte ANOMALI.
    e dashur beni 67.
    cfare eshte normale per ty eshte anormale per dike tjeter dhe anasjelltas, cfare eshte abnormale per ty mund te jete normale per dike tjeter. keshtu definacioni normal apo jonormal nuk eshte kaq i thjeshte. une nuk mendoj se te qenit gay esshte pathology dhe shoqeria ska pse te shqetesohet per ta eleminuar. te qenit gay nuk sjell asnje rezik per shoqerine. mostoleranca sexuale, fetare, raciale etj sjell probleme per shoqerine. pra shoqeria te mundohet te inkurajoje tolerancen dhe jo urrejtjen.
    gjithe te mirat, adi.

  12. #172
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    england
    Postime
    9
    Postuar mė parė nga miki_ro
    bravo adi pikes i ke rene,qenke njish fare mor lal,sa shpjet i kapke gjanat.bye
    thanx miko, dont worry, it will take a little bit for you. living among mountains must have been really difficult experience for you.
    take care,
    regards
    adi.

  13. #173
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-08-2002
    Vendndodhja
    N.Y.
    Postime
    660
    Adi se pari une nuk jam " e dashur". Une jam mashkull dhe nuk jam homoseksual. Se dyti zoti apo natyra i krijoi sekset me nje qellim te caktuar qe eshte vazhdimi i rraces. Sipas teje nje i semure eshte normal se keshtu mendon ai. Jo mo Adi homoseksualiteti eshte nje anomali, nje gjendje jo normale. Fatekeqesisht homoseksualet kane hyre ne shoqeri dhe po mundohen te legalizojne veten. Vini re: shume artiste, avokate dhe ligjevenes, politikane etj qe jqane homoseksuale bejne nje propagande dhe mund te themi lufte per legalizimin e tyre. Keshtu duke shfrytezuar dhe te drejtat e njeriut eshte ngritur nje fare debati qe dalengadale krijon atmosferen e duhur qe synon legalizimin ne shoqeri. Dhe kete e kane bere jo pa sukses. Por perseri kjo nuk do te thote qe ka te drejte Adi. Se fundi dua ti bej nje pyetje Adit apo ndonje tjetri qe mbron homoseksualet: Si e shikon ai nje shoqeri me homoseksuale?
    Faleminderit !

  14. #174
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    england
    Postime
    9
    Postuar mė parė nga beni67
    Adi se pari une nuk jam " e dashur". Une jam mashkull dhe nuk jam homoseksual. Se dyti zoti apo natyra i krijoi sekset me nje qellim te caktuar qe eshte vazhdimi i rraces. Sipas teje nje i semure eshte normal se keshtu mendon ai. Jo mo Adi homoseksualiteti eshte nje anomali, nje gjendje jo normale. Fatekeqesisht homoseksualet kane hyre ne shoqeri dhe po mundohen te legalizojne veten. Vini re: shume artiste, avokate dhe ligjevenes, politikane etj qe jqane homoseksuale bejne nje propagande dhe mund te themi lufte per legalizimin e tyre. Keshtu duke shfrytezuar dhe te drejtat e njeriut eshte ngritur nje fare debati qe dalengadale krijon atmosferen e duhur qe synon legalizimin ne shoqeri. Dhe kete e kane bere jo pa sukses. Por perseri kjo nuk do te thote qe ka te drejte Adi. Se fundi dua ti bej nje pyetje Adit apo ndonje tjetri qe mbron homoseksualet: Si e shikon ai nje shoqeri me homoseksuale?
    Faleminderit !
    me fal qe tu drejtova me "e dashur".
    i dashur beni,
    une kam fatin e madh te jetoj ne nje shoqeri tolerante, me fjale te tjera ne London. sic mund ta merni me mend eshte nje shoqeri plot me gay, si pjesetar te saj. kam pasur rastin te jem ne kontakt me disa gay. per mendimin tim nuk munt te shoh ndonje dallim midis gay dhe jo gay. per mendimin tim, shoqeria ne london me duket absolutisht normale. ka gay doctore, bankiere, pastrues rrugesh, prostituta etj, njesoj si ne boten e jo gay.
    persa i perket vazhdimit te races, ka plot jo gay qe mund ta permbushin kete qellim. s'shoh ndonje rrezik per specien njerezore ketu.
    "gay mundohen te legalizohen". nuk eshte ceshtje legalizimi ketu ne angli pasi gay ketu se paku nuk jane ilegale. te gjithe shtetasit kane te drejte te barabarte ketu, kushdo qofte. problemi qendron ne edukimin kultural dhe te qenit tolerues ne vendet ne zhvillim dhe ne shtresat ae uleta social economike ne pergjithesi.
    nese jeton ne afrike, pamja juaj eshte ndryshe nga shumica e njerezve atje. Pyetje; a jeni abnormal?
    gjithe te mirat adi.

  15. #175
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    11-03-2004
    Vendndodhja
    ssss
    Postime
    1
    Ada33 degjo ti moj po ik moj vrit veten cdo ti ne forum moj po ik moj se do na kapi ndonje side ne moj prej teje.Po ku u bene dhe shqiptaret homoseksuale ju doni tiu veme flaken fare tiu djegim te gjalle doni dhe liri pastaj doni dhe femije te abortoni.Ju doni djeg moj te gjalle ose me llamrine me ndryshk tiu rrjepesh lekuren.Pederast cun.

  16. #176
    Agjitacion e Propagande Maska e FRANTIC
    Anėtarėsuar
    16-02-2004
    Vendndodhja
    Ne anen e erret te henes
    Postime
    79
    Arrrrggghghhh

    Ca lexova...

    Me hiku truni...

    Jeta lindi keshtu:
    Adami
    Eva

    Adami dhe Eva bene Femije

    Femijet bene Femije

    Dhe si ndodhi kjo

    Mashkull + Femer = nje beb i vogel

    Dhe keshtu vazhdon jeta ...

    [size=0.6]************

    Postim i edituar: kujdes fjalorin. - StterollA
    [/size]
    ... dhe Drejtesi per te gjithe

  17. #177
    N Sync with U
    Anėtarėsuar
    24-12-2003
    Vendndodhja
    HoNeYmOoN
    Postime
    48
    Postuar mė parė nga adi33
    une kam fatin e madh te jetoj ne nje shoqeri tolerante, me fjale te tjera ne London. sic mund ta merni me mend eshte nje shoqeri plot me gay, si pjesetar te saj. kam pasur rastin te jem ne kontakt me disa gay. per mendimin tim nuk munt te shoh ndonje dallim midis gay dhe jo gay. per mendimin tim, shoqeria ne london me duket absolutisht normale. ka gay doctore, bankiere, pastrues rrugesh, prostituta etj, njesoj si ne boten e jo gay.
    persa i perket vazhdimit te races, ka plot jo gay qe mund ta permbushin kete qellim. s'shoh ndonje rrezik per specien njerezore ketu.
    "gay mundohen te legalizohen". nuk eshte ceshtje legalizimi ketu ne angli pasi gay ketu se paku nuk jane ilegale. te gjithe shtetasit kane te drejte te barabarte ketu, kushdo qofte. problemi qendron ne edukimin kultural dhe te qenit tolerues ne vendet ne zhvillim dhe ne shtresat ae uleta social economike ne pergjithesi.
    nese jeton ne afrike, pamja juaj eshte ndryshe nga shumica e njerezve atje.
    Eshte nje nder i madh per mua te jem.....lolllllllllllllll. E konsideron fat qe po jeton "ne nje shoqeri tolerante" e mbushur me njerez te degjeneruar qe nuk dine se kush eshte funksioni i femres dhe i mashkullit? S'e kuptoj si nuk shikoke ndonje diference ne ate shoqeri ku djemte veshin rroba me ngjyre roze dhe mbajne ere parfumi si grate. Ku flasin sikur te jene zonja te shekullit 17 dhe ecin sikur kane keput mish. Yeekkkkkkkkkkkkk!

    S'mund te shohesh dallim midis gay dhe jogay? Lol! Une i njoh 3 milje larg se e kane te shkruar ne balle qe jane perverts. Ju vajza, mos e leni te dashurin ne pranine e nje gay, sepse do ti vertitet si femer dhe me lezet do t'i thote ndonje fjale qe t'ju luaje petlla. Nuk shikon diference ti? Te te them te tjera qe te binerohesh pastaj?

    Ti e sheh te qenurit gay si modernizim? Ku eshte modernizimi? Ke menyra si na perhapin semundje te shpifura? Apo ke menyra se po shkojne drejt kafsherizmit duke fjet me ke t'i dale perpara.

    Per gays s'kam tolerance hic! Jo ne turre te druve po ne ere t'i djegesh. Apo s'na kane hap dhe ca shows tani qe na i sollen zorret ne goje. Dhe pale, na i nxjerrin dhe ne Oprah.

    p.s. Kur u bone dhe Shqiptaret gay, oj se do vdes!
    Ik re behu burre dhe mos na shkruaj keshtu felliqesirash ne forum se na qerrove syte dhe na ndote ambjentin!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PrideNPrejudice : 13-03-2004 mė 17:17

  18. #178
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708

    Fundi i Emancipimit

    Martesa nder homoseksualeve eshte nje gje qe do sjelli fenomene shkaterruese ne te ardhmen. Keta njerez kane nevoje per ndihme pasi vidhat e trurit i jane liruar, ose i kane liruar me vetedashje. Jane njerez qe e bejn ate gje vetem per snobizem. As nuk me bindin fare teorite e sharlataneve psikolog se lind homoseksual dhe nuk behesh homoseksual.

    Para rreth 1 muaji kam qene ne nje seminar qe eshte zhvilluar ketu ne NY, dhe pjesmarres ka qene nje person me emrin Andrew Berg. Ky eshte i martuar me nje tjeter homoseksual ne kaliforni para disa vitesh, pasi ne NY nuk lejohet. Vjet ata paten femijen e pare te tyre me ane te nje mamaje qe u ofrua me LEKE me LEKE qe te mbante femijen e tyre. I gjith operacioni kushtoi rreth 30000 dollare, mund te shkoj deri ne 50000 (dhe deri ne 80000 jane rastet kur behet seleksioni i donatorit, por ne kete rast donator qe vete "babai"[baba i thonēin]). Ky person tani ka filmuar gjithshka, takimin me "mamane" kaliforniane qe u ofra te mbaj femijen ne bark(qe e ka bere kete pune disa here), takimi me agjensine qe kryen keto sherbime dhe se fundi jeta e dy "baballareve" me femijte e tyre(linden binjak, dhe fatmiresisht nuk pati ndryshim ne kontrate) dhe se si ato kooperojn me problemet e "ēiftit te ri" te lumtur homoseksual. Pra tregonte "normalitetin" e te qenurit homoseksual.

    Ky person qe une takova ka dale dhe ne faqe te pare ne NEWSWEEK disa muaj me pare, bashke me bashkshortin e tij per te kerkuar "marriage-equality". Gjithashtu u takova dhe me nje person tjeter qe pata shume veshtiresi te dalloja cfar gjinie kishte, dhe zorr se e kam te qarte dhe sot e kesaj dite. Ky/Kjo eshte ne bordin drejtues te www.marriageequality.org , nje tjeter organizate qe kerkon te drejtat per homoseksualet dhe lesbiket /bisex/transgender(kush ka me shume le te fusi) sepse martesa nuk vjen nga Zoti dhe nuk eshte fare prone e Kishes apo institucioneve fetare, por eshte "LIRIA E NJERIUT PER TE ZGJEDHUR".

    Liria , Ē'eshte kjo fjale?? Liria qe individi te shkaterroj shoqerine?. Ky eshte argumenti me i dobet, argumenti se un kam lirine te bej cme do qefi mua brenda kufijeve, mirepo keto kufij i vendos vete une dhe jo shteti dhe as morali ne shoqeri. ABSURDE te mendosh se si po perdoret fjala LIRI nga keta njerez te pacipe qe nuk meritojn te ndodhen ne shoqerine moderne po te shporren ne ndonje ishull e te rrine dhe te SHUMOHEN aty(DMTH TE ZHDUKEN NGA FAQJA E DHEUT). Mirepo nuk kane si te zhduken, pasi klani Homoseksual/Lesbik/Bisex/Transgender do ndihmojne njeri tjetrin duke ja kaluar pengesave rrethanore qe mund te kene. Pra shkurt do sakrifikojne dashurine e madhe per partnerin e tyre per te patur nje femije qe te sigurojn shtimin e rraces.

    Dashuria C'eshte kjo fjale? Eshte dashuria pra qe i shtyn keta njerez te jene bashke me njeri tjetrin, dashuria e madhe pa kufij qe keta nuk ndahen dot, madje dhe sakrifikojn me dike tjeter qe te kene femije(ne mungese te "mjeteve" "rrethanore").
    Cfar dashurie mund te kete ky zoteri Andrew Berg(dhe shume te tjere, po po permend kete pasi e kam takuar vete) ku me tha tekstualisht se jam donator per disa cifte lesbikesh ?. DMTH KY PERSON ESHTE BABALLAR I DISA FEMIJEVE, dhe i thoshte sikur e kishte per HOBI te bej gjera te tilla. Un di qe personat ne kohen e lire lexojn libra, luajn sporte, shofin nje film, TAKOJN TE DASHURIN E TYRE(per femrat), DHE TE DASHUREN (per meshkujt) etj etj... dhe jo te shkojn dhe te japin spermen e tyre per nje "NOBLE CAUSE" ajo e shpetimit te Homoseksualeve dhe Lesbikeve.
    -----> Atehere ........
    LIND PYETJA NATYRSHEM, PERVEC ARGUMENTIT TE DASHURISE dhe atit te LIRISE QE I SHPARTALLON KOMPLET ARGUMENTAT PA BAZE QE KETA NJEREZ PARASHTROJN

    PO PSE DUHEN KETA NJEREZ TE NDIHMOJNE "NJERI TJETRIN" MEQENSE LINDIN TE TILLE ?

    PERGJIGJA : Per te garantuar vazhdimesine e ketij fenomeni desktrutiv, per te futur ne mendjet e njoma "tolerancen" e madhe. Per te GJENERUAR dhe kerkuar te tjera gjera ne te ardhmen... embryonic stem cell, shitja e bebeve, manipulimet gjenetike tek njeriu, poste poltike, ndryshime ne kushtetute, dhe me se fundi ZHDUKJA E MORALIT NE SHOQERI dhe si rrjedhoje DEGRADIMI KULTUROR
    <-----

    Nuk pa zgjatem me pasi kam shume mesime keto kohera... por debati mbaroi qe un isha i vetmi bashke me nje Rus qe u FISHKELLYEM me te madhe nga keta "TOLERANT" (SNOBISTA dhe SHKATERRUES TE CDO LLOJ MORALI NE SHOQERI sipas meje).

    Mirepo pergjigja e vetme qe me ngrohi (qe ishte dhe pergjigja me LLOGJIKE) cuditerisht qe ajo e Andew Berg dhe te dashurit te tij, ARESYET EKONOMIKE(taksat jane me pak per nje cift e etj etj, sjam duke u futur tek ekonomia, por dilte qe megjithmend kishte shume benefite). Pra jane keto te drejtat kryesore, dhe jo Liria apo Dashruia, por leket duhen qe ky fenomen te siguroj vazhdimesine, ne mos ēifti duhet te rri pa femije, dhe si rrjedhoje te zhduket.

    Duke dalur nga ai seminar ndjeva nje ngrohtesi te brendshme qe martesa nuk do dhunohet nga keta njerez, qe DASHURIA do te jete gjithmone ajo qe kam menduar, dhe qe Homoseksualizmi dhe derivatet e tij jane fenomene te rastit qe do zhduken, ose do mbeten gjithmone ne fund te shoqerise, por asnjehere te vendosin per te, asnjehere ta dhunojn ate.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hyllien : 13-03-2004 mė 19:27
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  19. #179
    •°¤*(Æ°TinkerBeLL°Æ)*¤°• Maska e ~xX`.:§¤§:.`Xx~
    Anėtarėsuar
    02-06-2004
    Postime
    51
    Pershendetje….Ne rradhe te pare ne se Gay-at e fitojne te drejten te kene martese legale apo jo, per mua nuk ka shume rendesi. I really couldn’t care less. Nga ckam lexuar dhe pare ne televizor shume gay thone se nuk e kane zgjedhur vet te jene gay, ashtu jane lindur pra mund te thuash ashtu I ka bere zoti apo jo? Per mendimin tim une them tju jepet e drejta te martohen legalisht, eshte viti 2004, cdo njeri duhet te jetoje sic I do qejfi. Ne qofte se Gay-at ne nuk e fituan te drejten te martohen legalisht tani jam me shume se 100% garant qe do e fitojne ne te ardhmen ashtu sic femrat fituan womens rights dhe Afrikan Amerikanet te drejtat e tyre. Ohh dhe per ata qe mendojne qe gay-at do sjellin fundin e humans, o popull think out of the box ju lutem, nuk kemi aq shume gay ne bote se sa kemi bomba atomike….Qe nje lufte atomike te shfaqet neser (tuj tuj larg qoft :P) mori fund bota me gjithe ata non-gay, gay, dhe ster-gay-et bashke.
    Ja kalofshit mire
    Dare To Be DIFFERENT!

    ..xX..24/7 365 Sarandiote..Xx..

  20. #180
    Gucci Rush II Maska e Cofferati
    Anėtarėsuar
    29-01-2004
    Vendndodhja
    Sterling Heights Michigan USA
    Postime
    123
    Citim Postuar mė parė nga Korcarja_Capkene
    Mos je gje pede ti mo injorant se shume i mbron keta homot ike zhduku por ja ca njerez si puna jote a piece of trash qe i rendojne kesaj bote boll te dogji kaq shume aman ore me friksove me keto citime qe ben une e prapambetur ahahahhahhahah look whos talking the a f***in @* s ho** njerez qe i rendojne kesaj bote jane njerez si puna jote si nuk kane turp keta homot if larg te qofte i ewas one of them me mire te hidhesha nga ballkoni.
    C`rendesi ka se jam transeksual...bi ose homo ose hetero ashtu sic nuk eshte puna jote se cfar bindjesh kam.....Shko dridhe sic e dredhin korcarkat....lol...
    Njerez si ty bejne mire te observojne dhe te mbyllin gojen derisa dikush t`ju japi leje se se ke idene e kesaj ceshtjeje....
    It used to be only death and taxes were inevitable.Now,of course,there`s shipping and handling too.

Faqja 9 prej 26 FillimFillim ... 789101119 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrkufizimi i dashurisė!!
    Nga Shpirt Njeriu nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 233
    Postimi i Fundit: 13-03-2024, 07:04
  2. Martesa Ne Islam!!
    Nga Shpirt Njeriu nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 131
    Postimi i Fundit: 08-06-2009, 13:30
  3. Thėnje tė bukura pėr dashurinė
    Nga Shpirt Njeriu nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 483
    Postimi i Fundit: 20-07-2007, 09:21
  4. Nderto fort folene tende. Martesa
    Nga Kryeengjelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 24-04-2007, 14:05
  5. Martesa
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 08-12-2006, 10:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •