Close
Faqja 22 prej 24 FillimFillim ... 122021222324 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 421 deri 440 prej 478

Tema: Tatuazhet

 1. #421
  Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
  Anėtarėsuar
  21-05-2007
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do te me pelqente,(jo me shume se nje)por jo nga ato tatuazhe qe behen permanente.
  Ndersa per ato qe i kane,nuk kam asnje paragjykim.
  "T€ Šüå §hµM€ §hpļ®tļ ļM€,

  ’ŗµ'R£ Th€ ųńL„ ¤Ń€ I ń€€Š 4 TH£ WÕ®LŠ K€€P§"

 2. #422
  Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
  Anėtarėsuar
  21-05-2007
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Si ju duket ky tatuazhi per femra?
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "T€ Šüå §hµM€ §hpļ®tļ ļM€,

  ’ŗµ'R£ Th€ ųńL„ ¤Ń€ I ń€€Š 4 TH£ WÕ®LŠ K€€P§"

 3. #423
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Ps

  Kur kam bere tatto-n jam ndiher mire por me pas mendoja nje shenje ne trup sesi te duket ke nje ndjesi te vecante por me kalimin e kohes kalon dhe e shikon ralle ,per mendimin tim duhet te kete nje kuptim tatto sesa te jete bere per hobi ne te dy rastet per mendimin tim nuk do ja sygjeroja njeriu ,,,imagjino veten 50-60 vjec me tatto .
  Me poshte keni nje tatto timin eshte nje sy me tribalde bere ne vlore .
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #424
  i/e regjistruar Maska e Barby-girl
  Anėtarėsuar
  22-01-2006
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une kam tre dhe per dy jam bere pishman se i kam bere ne vend te dukshem qe i shof perdite dhe me jane merzitur ndersa tjetrin e kam shume te bukur dhe me pelqen shume se e kam ne vend qe nuk e shofin te tjeret,vetem ne plazh
  I like the way you look at me............

 5. #425
  i/e regjistruar Maska e Barby-girl
  Anėtarėsuar
  22-01-2006
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga juliana_86 Lexo Postimin
  Si ju duket ky tatuazhi per femra?
  si vend eshte i bukur se dhe une aty e kam nje po si tatoo nuk me pelqen
  I like the way you look at me............

 6. #426
  ᆛk Fr0m H3Ll Maska e GhOsT_RiDeR
  Anėtarėsuar
  09-03-2008
  Vendndodhja
  Verdall
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  tato

  me pelqen shume tauazhi im

 7. #427
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Nuk i kam qef tatoo....
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #428
  KamehamehA Maska e no_name87
  Anėtarėsuar
  25-03-2008
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nese vendos te besh nje tatoo jam e ides qe esht nje zgjedhje qe nuk te le pa shenja!
  ...E ardhmja e ka zemren e Lashte...

 9. #429
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  do i bej disa tatto, tani ne vere..

  I kam qejf.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 10. #430
  KamehamehA Maska e no_name87
  Anėtarėsuar
  25-03-2008
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  do i bej disa tatto, tani ne vere..
  I kam qejf.

  Nuk ben mir te besh tatoo ne ver sepse nuk duhet ta nxjeresh lekuren ku ke ber tatoo ne diell. Esht me e keshillueshme te behen ne periudh te vitit kur ajo pjes e trupit nuk bje shpesh ne kontakt me rrezet e diellit.
  ...E ardhmja e ka zemren e Lashte...

 11. #431
  Elbasanlli 4eve® Maska e AnGeL_DeViL
  Anėtarėsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une kam tre tatuazhe Ne doren e djathte jam 3shkronja kineze,ne doren e majte nje abstrakt edhe ne kemben e majte nje abstrakt tjeter te madh i kam tre se thone qe nr cift eshte ters
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

 12. #432
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga no_name87 Lexo Postimin
  Nuk ben mir te besh tatoo ne ver sepse nuk duhet ta nxjeresh lekuren ku ke ber tatoo ne diell. Esht me e keshillueshme te behen ne periudh te vitit kur ajo pjes e trupit nuk bje shpesh ne kontakt me rrezet e diellit.
  Ok.. keshille e mire.

  Thank You.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 13. #433
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Une kam nje tatto nje sy bojeqelli ne krahun e djathte por meqe dua te ruaj si unik nuk po ve foto.
  Dhe mendoj qe shpreh shume gjera ka shume tatto qe shprehin natyren karakterin tipin hobe deshira etj une e kam bere me nje qelim dhe per mua do te thote shume dhe sa here e shikoj me kujton dicka kjo ishte nje aresye per te cilen e bera tatto=n
  skerdigodo@hotmail.com

 14. #434
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me pelqejn tatoo por skam mar akoma guximin ta bej 1.
  Se imagjinoj dot veten ne te ardhmen, grua ose plake me tatoo.hahhahaha

 15. #435
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Po me pelqejne tatuazhet, por jo gjera te ekzagjeruara. Nuk kam asnje, do me pelqente te beja nje tatuazh te vogel si unaze tek gishti i dores, ose nje trendafil blu ne shpatull, jo shume i madh. Por s'ma pret mendja t'i bej, jane thjesht deshira, nderkohe po shijoj tatuazhet qe bejne te tjeret
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 16. #436
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  29 falenderime nė 28 postime
  kam nje tatoo te madhe ne krah,po kur te behem nja 70 vjeē!!!!spero di no......try hard die young,opure vivi ad alta velocita,lascia dietro di te un cadavere gradevole.
  e urrej te vdes plak

 17. #437
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga land Lexo Postimin
  kam nje tatoo te madhe ne krah,po kur te behem nja 70 vjeē!!!!spero di no......try hard die young,opure vivi ad alta velocita,lascia dietro di te un cadavere gradevole.
  e urrej te vdes plak
  Ehhhhh kshu thua tani... po kur te vesh 70 vjeē do e duash me shume jeten, se do duash te shohesh femijet te martuar, pastaj niperit e mbesat etj etj
  Provo t'i urosh vdekjen nje 70 vjeēari, te heq qafe Te lo assicuro.

  PO thuaj do Zoti kemi fatin e mire qe 70 vjeē mos perfundojme ne azil te pleqve, se kush zihet me pleqte e tjere per lap top dhe per linje interneti se do kete ngarkese, imagjino gjithe chatista aty hahahahahaha. Do i harrojne fare tatoot
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 18. #438
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  te zhgarravitesh trupin me lloj lloj figura te medhaja me duket kot fare..un per vete do kisha qef kur tu marrtoja te beja dicka te vockel me leterat e para te emrit tim dhe te dashures time dhe te leja nje cik vend bosh ku te veja posht me vone dhe ata te femive ton!
  po buh ku i dihet jetes..
  mos luj se sta quj

 19. #439
  elixirs
  Anėtarėsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  fenomeni ii tatuazhit vjen nga Iliret, para 4 mije vjeteve....(nuk i lexova te gjitha faqet,,ndoshta dikush eka then...?), ket e spjegon shume mire Stipceviq, nje prej ilirologeve me te shquar...
  Dhe nga kjo del, se atehere ka qene Politeizem dhe rrenjen tatuazhi e ka tek, politeizmi dhe si i till ka mbet edhe sot... me fjale te thjeshta, ata njerez qe bejne tatu, ne nje forme, kane besim te fort, ne ate qe e bejne...dhe ketu eshte nderlidhja...

  nuk dua te bej Tatu edhe pse shoq e kam njerin, qe eshte eshte nje nder me te miret ne bote, per Tatu, ka kryer "doktoratur" per Tatuazhe.... dhe Tipi i shperblyer me vendin e pare, ne njerin nga keto vitet e fundit ne nje simpozium te tatuazheve ,q e eshte mbajtur ne New York!
  And my soul from out that shadow that lies floating on the floor, Shall be lifted -- Nevermore!

 20. #440
  ^CeLi^ Maska e poeti_trishtuar
  Anėtarėsuar
  19-08-2007
  Vendndodhja
  Vend e pa Vend
  Postime
  138
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une E Kam Nje Tatuu Ne Krahune E Majte E Kam Te Madh Nga Pryli Deri Ne Shpatull E Kam Ber Se Per Mua Ka Nje Kuptim Eshte Pak I Frikshem Po Shikoni Se Eshte Nje Kafk Me e Rrethuar Me Gjarperinjen Kaq Pjesa Tetjer Sekret Se Kam Frik Se Mos Ma Merni Ne Sysh :P
  Mire Se Erdhe Ulu Ne Kembe

Tema tė Ngjashme

 1. Tatuazhe te punuara nga une
  Nga EnRy nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-07-2011, 18:25
 2. Ēmenduria me tatuazhet te tė miturit
  Nga ALBA nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 06-12-2004, 15:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •