Close
Faqja 14 prej 24 FillimFillim ... 41213141516 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 261 deri 280 prej 478

Tema: Tatuazhet

 1. #261
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  65 falenderime nė 48 postime
  Citim Postuar mė parė nga AIRON^BOY
  Mund ta ker ber gabimisht apostrofen Ema :P
  ahahahahahahahah
  ahahahahhahhaha
  Po bre Aldi ca te bej
  Jam njeri edhe une

 2. #262
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  36
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jo per gje por kam pershtypjen si aq mir sa e flet, po dhe aq mir e shkruan Shqipen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AIRON^BOY : 28-11-2005 mė 13:15
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 3. #263
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  65 falenderime nė 48 postime
  Aahahhahaahhahahhahahahhahahahhahaha
  Po ti sikur me kuptove ne fillim se e kisha ber gabimisht :P
  Nejse te pakte ate pershtypje ta kesh te mire,,,,,,ehhhh ne shqip te gaboj e di se kam ber KRIM po me falni ju lutem
  Imagjinom o Aldi si do jem une ne gjuet tjera.

  Po prap spo cahem kjo qe jam

 4. #264
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  36
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EMMA 1244
  Aahahhahaahhahahhahahahhahahahhahaha
  Po ti sikur me kuptove ne fillim se e kisha ber gabimisht :P
  Nejse te pakte ate pershtypje ta kesh te mire,,,,,,ehhhh ne shqip te gaboj e di se kam ber KRIM po me falni ju lutem
  Imagjinom o Aldi si do jem une ne gjuet tjera.

  Po prap spo cahem kjo qe jam
  Po e shef qe s'di te shkruash moj ?!!! Na ben dhe te zgjuaren ti...... O Serb ca ke len pas
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 5. #265
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  65 falenderime nė 48 postime
  Citim Postuar mė parė nga AIRON^BOY
  Po e shef qe s'di te shkruash moj ?!!! Na ben dhe te zgjuaren ti...... O Serb ca ke len pas
  ahahhahahahaaha
  po nuk di pra,per te treguar ty se nuk di e bera.
  O zot ca ke fal

 6. #266
  . Maska e delisa
  Anėtarėsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Ncuk Ketu !
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per tatuazhet me pelqejne shume tek te tjeret...eshte nje shprehje e kreativitetit te dikujt, shpreh pak a shume nje aspekt personaliteti dhe eshte ceshtje estetike.

  Personalisht nuk kam tatuazh sepse me aq sa e njoh veten merzitem shpejt me gjerat, me pelqen ndryshimi dhe tatuazhi eshet dicka e "perhershme". Nese pas disa vitej do me ndryshohej mendja, procezi i heqjes eshte shume i dhimbshem dhe do goxha kohe sidomos me tatuazhet me ngjyra.
  Shoqa e ngushte ka tatuazh ne simbole kineze ne qafe " JETE DASHURI DURIM". eshte gje e vecante.

 7. #267
  Perjashtuar Maska e diikush
  Anėtarėsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  ndonje tatuazh te vockel kur kane gocat duket lezecem, sidomos kur e kane edhe trupin te lezecem

 8. #268
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un per vete i kam nja dy, po sme jan merzit!

  Tatuazhet eshte mire te behen kur je me te vertete i bindur, dhe dicka qe te mos merzitet me kohen apo te jete banale!

  Shkurt hesapit boni tatuazhe!!!

 9. #269
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Anėtarėsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un perveten time mendoj qe tatuazh eshte thjesht nje hobi qe do ta kesh asgje me teper....
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 10. #270
  Crazy Pogradecare Maska e Vicky11
  Anėtarėsuar
  02-11-2002
  Vendndodhja
  BOSTON USA
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ka nje jave qe bera nje tattoo ne fund te kurrizit po mendoj se duket shume bukur sepse une zakonisht i vesh pantallonat shume te ulura keshtu qe enhances the back. Timi eshte tribal me nje trandafil ne mes, all black, me shkronjen G ne fund (per burrin pra). Mendoj se tatts are cool po varet nga preferenvat e secilit.

 11. #271
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  65 falenderime nė 48 postime

  WooW

  Citim Postuar mė parė nga Vicky11
  Ka nje jave qe bera nje tattoo ne fund te kurrizit po mendoj se duket shume bukur sepse une zakonisht i vesh pantallonat shume te ulura keshtu qe enhances the back. Timi eshte tribal me nje trandafil ne mes, all black, me shkronjen G ne fund (per burrin pra). Mendoj se tatts are cool po varet nga preferenvat e secilit.
  Kam 2 vite qe mendoj ta bej nje aty edhe une,por me pelqen edhe ne kemb,jam me dilema se ku ta bej.
  2 nuk me pelqejn

 12. #272
  ta ruajm amanetin Maska e deqanas
  Anėtarėsuar
  23-03-2005
  Vendndodhja
  diku tjeter
  Mosha
  42
  Postime
  268
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  nese me lejohet nje keshill:

  ma mire leje trupin tend te paster dhe te bukur si ta ka fal perendija!

  ska mjeshter me te madh... mendoj une
  shihemi n“gjykate

 13. #273
  Crazy Pogradecare Maska e Vicky11
  Anėtarėsuar
  02-11-2002
  Vendndodhja
  BOSTON USA
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ema, ne kembe eshte prap bukur dhe ne low back is nice, varet ku te pelqen me shume, kur ta besh na thuaj lol

 14. #274
  Perjashtuar Maska e ||xXx||
  Anėtarėsuar
  22-07-2005
  Vendndodhja
  Mes Ferrit Dhe Parajses
  Mosha
  30
  Postime
  359
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Edhe un fiksim i kam tattoo hallall ai qe ka hap ket tem
  Se di me qef e kam nji po sdi ca me bo nese me jepni ca figura te bukra per trribal do ju falenderoja shume dhe do ja u dija shum per nder
  Thnx

 15. #275
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  65 falenderime nė 48 postime
  Citim Postuar mė parė nga deqanas
  nese me lejohet nje keshill:

  ma mire leje trupin tend te paster dhe te bukur si ta ka fal perendija!

  ska mjeshter me te madh... mendoj une
  Patjeter deqanasi keshillat gjithmone jane te mireseardhura


 16. #276
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  65 falenderime nė 48 postime
  Citim Postuar mė parė nga Vicky11
  Ema, ne kembe eshte prap bukur dhe ne low back is nice, varet ku te pelqen me shume, kur ta besh na thuaj lol
  Ehhhhhhhh,qe ne te dy vendet me pelqen,prandaj kam BET,SE DI KU do rrinte me mire

  Te behen 2 nuk me pelqen.
  Po mi patjeter qe ju tregoj

 17. #277
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Anėtarėsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua me pelxen per vete me mir tek kenba:P
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 18. #278
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne kuriz e dua una sic e ka pinku ktu po pak me madhesi me te vogle
  ose mund ene te me pelqente ene nje shkronje kineze ne qafe mbrapa sa mbarojn floket...aty o sexy fare...eh kush te me lej thuj

  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 19. #279
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Anėtarėsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  aiiiiiiiiiii thats so hotttttttttttttttttttttttttttttt un dua te kem nje aty po sdi ca te bej ta bej apo jo se po e bera do ta bej per krishlindje..
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 20. #280
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ihihihihi e di qe o hot

  boje them una ..lool..ndonje gje te lezecme mu ke shopatulla ene pastaj tua heqesh mendjen njerezve (cunave) ne vere :P
  lool
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


Faqja 14 prej 24 FillimFillim ... 41213141516 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Tatuazhe te punuara nga une
  Nga EnRy nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-07-2011, 18:25
 2. Ēmenduria me tatuazhet te tė miturit
  Nga ALBA nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 06-12-2004, 15:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •