Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 13 prej 13
 1. #1
  ketu Maska e Redi
  Anėtarėsuar
  29-03-2002
  Postime
  871
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Post Buletini javor nga Forumi Shqiptar

  Buletini Javor nga Forumi Shqiptar
  ---------------------------------------------------------------------------
  Data e sotme eshte: 12-05-2003. Ky buletin reflekton te rejat qe prej dates 05-05-2003.
  ---------------------------------------------------------------------------

  Forumi Shqiptar: http://www.forumishqiptar.com/

  }---------------------------------------------------------------------------
  TEMAT E REJA
  ---------------------------------------------------------------------------

  Temat me te reja

  Titulli: "SHBA, Evropa e vjeter dhe Shqiperia" (postuar 12-05-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17393

  Titulli: "Ceshtja e prones dhe ndikimi ne politikat shoviniste greke" (postuar 12-05-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17392

  Titulli: "Nano, turi i mashtrimeve" (postuar 12-05-2003 nga lulja9)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17391

  Titulli: "a mund te me ndihmoj njeri" (postuar 12-05-2003 nga Ricky^al)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17389

  Titulli: "Orgazma Femerore- Kremi I Kenaqesise" (postuar 12-05-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17384

  Titulli: "pytje per 2 kengetare" (postuar 12-05-2003 nga DaNgErOuS)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17383

  Titulli: "Skandali Rama -"2K" fituese pa kritere ne tendera." (postuar 12-05-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17382

  Titulli: "Nese do te munde ta nderronit shtetin e huaj ku jeni me ke dhe pse do e benit?" (postuar 12-05-2003 nga [0]ujku_[0])
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17377

  Titulli: "Koha dhe njeriu" (postuar 12-05-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17375

  Titulli: "Per Ne e kam fjalen!" (postuar 12-05-2003 nga tekla/mrapsht)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17374

  Titulli: "Himara" (postuar 12-05-2003 nga shendelli)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17367

  Titulli: "Presheva" (postuar 12-05-2003 nga shendelli)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17365

  Titulli: "si perfundon" (postuar 12-05-2003 nga hiedi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17364

  Titulli: "Shqiperia, besimi i nje fillimi te ri" (postuar 12-05-2003 nga Enri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17363

  Titulli: "Tė Njohim Njėri Tjetrin" (postuar 12-05-2003 nga DIDIBE)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17361

  Titulli: "Jeyda" (postuar 12-05-2003 nga Jeyda)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17358

  Titulli: ": Autoritetet shtetėrore greke vazhdojnė tė nėpėrkėmbin tė drejtat e emigrantėve" (postuar 12-05-2003 nga ALBA_MAUSI)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17355

  Titulli: "Gervishtjet e nje kohe te marre." (postuar 12-05-2003 nga Jonian)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17352

  Titulli: "Endrren qe s'e pata kurre..." (postuar 11-05-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17347

  Titulli: "Alma Bektashi" (postuar 11-05-2003 nga Dita)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17344

  Titulli: "Ferma e kafsheve - George Orwell" (postuar 11-05-2003 nga Dita)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17343

  Titulli: "Ilirėt? Ah, kėta ngatėrrestarė!" (postuar 11-05-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17339

  Titulli: "Dicka per kete forum" (postuar 11-05-2003 nga Redi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17338

  Titulli: "Po afrojne ndeshjet me Irlanden dhe Zvicren." (postuar 11-05-2003 nga I bukri dheut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17336

  Titulli: "Foto te Fotomodeles Ingrid Gjonit" (postuar 11-05-2003 nga Arb)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17334

  Titulli: "Poezi humoristike" (postuar 11-05-2003 nga harry)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17332

  Titulli: "Problemi i shqiptareve eshte Nacionalizmi i ē'mendur!" (postuar 11-05-2003 nga ReBeL)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17331

  Titulli: "Si mund te veje nje maske dhe une?" (postuar 11-05-2003 nga I bukri dheut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17328

  Titulli: "Tung" (postuar 11-05-2003 nga metallika)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17319

  Titulli: "Nje Shkodran me shume." (postuar 11-05-2003 nga luton_boy_uk)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17316

  Titulli: "Ekipi amerikan do tė ndėrpresė kėrkimin pėr armė" (postuar 11-05-2003 nga Beqari002)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17315

  Titulli: "Prej 4 vitesh kosovari kėrkon babanė e humbur" (postuar 11-05-2003 nga Beqari002)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17314

  Titulli: "KOSOVA: Kurre me pjese e Serbise." (postuar 11-05-2003 nga Iceberg)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17311

  Titulli: "Vetefilmohet ne prostitucion"i dhuron "11 vjet burg tutorit" (postuar 11-05-2003 nga Shijaksi-London)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17310

  Titulli: "cover arts pėr disa kėngė" (postuar 11-05-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17305

  Titulli: "Deep Impact Mission...." (postuar 11-05-2003 nga Nickmaster)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17304

  Titulli: "keshtu e provuan komunizmin, pa mendua fare..." (postuar 10-05-2003 nga illiriani)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17300

  Titulli: "ja dhe ca barsaleta nga tironsi per qef" (postuar 10-05-2003 nga tironsi per qef)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17298

  Titulli: "Ylli Im" (postuar 10-05-2003 nga shigjeta)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17297

  Titulli: "Projekt pėr njė ristaurim ndėrtese" (postuar 10-05-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17295

  Titulli: "Albumi im: - Avantare" (postuar 10-05-2003 nga StterollA)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17294

  Titulli: "Erdha dhe une me se fundi!!!" (postuar 10-05-2003 nga korca_gurl)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17293

  Titulli: "Shakira" (postuar 10-05-2003 nga Goc^e_mir)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17291

  Titulli: "Greqi, dėbohet kreu i emigrantėve shqiptarė" (postuar 10-05-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17288

  Titulli: "Pėrshendetje pėr shqiptarėt ne Azi" (postuar 10-05-2003 nga StterollA)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17286

  Titulli: "Tradhtim Dashurie" (postuar 10-05-2003 nga harry)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17281

  Titulli: "Foto te futbollisteve shqiptare ne Evrope" (postuar 10-05-2003 nga Plaku_i_urte)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17280

  Titulli: "Perballja me ty..." (postuar 10-05-2003 nga Mina)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17279

  Titulli: "Kurreshtje" (postuar 10-05-2003 nga archangel_dz)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17277

  Titulli: "Personal organizer" (postuar 10-05-2003 nga K19)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17270

  Titulli: "Hashim Thaēi i ofron “Kthimit” biseda nė nivelin mė tė lartė" (postuar 10-05-2003 nga mani)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17266

  Titulli: "Bota virtuale dhe miqėsitė konkrete" (postuar 10-05-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17264

  Titulli: "Shqiptarėt e Beogradit mes Serbisė dhe Kosovės" (postuar 10-05-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17263

  Titulli: "Kam nje problem" (postuar 10-05-2003 nga euzfor)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17262

  Titulli: "Cili qytet ne Angli eshte me i pershtatshem per shqiptaret dhe pse"??" (postuar 10-05-2003 nga lagjia-5)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17261

  Titulli: "Lepuri trim!!!!!!!!" (postuar 10-05-2003 nga notle)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17260

  Titulli: "Leke Dukagjini" (postuar 10-05-2003 nga shendelli)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17259

  Titulli: "startupdisc" (postuar 10-05-2003 nga dave)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17253

  Titulli: "format problems" (postuar 10-05-2003 nga dave)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17252

  Titulli: "Ikin nga burgu i Wintetures - Zvicerr per Oxhaku" (postuar 10-05-2003 nga Studenti_blu)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17251

  ---------------------------------------------------------------------------
  SONDAZHET E FUNDIT
  ---------------------------------------------------------------------------

  Sondazh: SI TI HAKMERRET TRADHĖTI
  o 'ME TRADHĖTI' (0 vota)
  o 'ME MIRĖSI' (3 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17361

  Sondazh: Ku respektohen me shume shqiptaret?
  o 'Itali' (1 vota)
  o 'Greqi' (0 vota)
  o 'Usa' (6 vota)
  o 'Turqi' (3 vota)
  o 'Angli' (0 vota)
  o 'Kanada' (0 vota)
  o 'Belgjike' (1 vota)
  o 'France' (0 vota)
  o 'Australi' (0 vota)
  o 'Rumani' (0 vota)
  o 'Bullgari' (0 vota)
  o 'Arabi' (0 vota)
  o 'Egjipt' (1 vota)
  o 'Kine' (0 vota)
  o 'Rusi' (1 vota)
  o 'Japoni' (0 vota)
  o 'Gjermani' (1 vota)
  o 'Zvicer' (0 vota)
  o 'Spanje' (0 vota)
  o 'Hollande' (0 vota)
  o 'Poloni' (0 vota)
  o 'Ēeki' (0 vota)
  o 'Hungari' (0 vota)
  o 'Bosnie' (0 vota)
  o 'Slloveni' (0 vota)
  o 'Kroaci' (0 vota)
  o 'Kube' (1 vota)
  o 'Vendet Nordike' (1 vota)
  o 'Maqedoni' (0 vota)
  o 'Diku tjeter' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17197

  Sondazh: Kush do fitoje?
  o 'Fiton Irlanda' (0 vota)
  o 'Barazim' (1 vota)
  o 'Fiton Shqiperia' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17000

  Sondazh: Ne C'nivele Eshte Muzika Shqiptare?
  o 'Shume mire' (7 vota)
  o 'Mire' (4 vota)
  o 'Jo keq' (0 vota)
  o 'Dobet' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16973

  Sondazh: A do lidheshit me ish-dashurin/en e shokut/shoqes tuaj te ngushte?
  o 'Po, interesi im eshte mbi interesin e shokut' (1 vota)
  o 'Jo, s'ma lejon ndergjegjja' (10 vota)
  o 'Me ka ndodhur mua dhe s'me pelqeu se si u ndjeva.' (4 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16951

  Sondazh: Cilet jan me shqiptar???
  o 'Muslimanet ?' (3 vota)
  o 'Krishteret ?' (2 vota)
  o 'Ortodokset ?' (2 vota)
  o 'Te tjeret ??' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16926

  Sondazh: Mosha me E Bukur
  o '0-20' (7 vota)
  o '+20' (9 vota)
  o '+40' (0 vota)
  o '+50' (0 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16740

  Sondazh: Lidhja e internetit
  o 'Me mire me kontrate te parapaguar' (1 vota)
  o 'Me mire pa kontrate dhe te paguash vetem telefonin' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16600

  Sondazh: A eshte e vertete, nqs po ose jo pse
  o 'Po' (4 vota)
  o 'Jo' (0 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16593

  Sondazh: Cila dite eshte dita e mbare per ju?
  o 'e hena' (0 vota)
  o 'e marta' (0 vota)
  o 'e merkura' (0 vota)
  o 'e enjtja' (0 vota)
  o 'e premtja' (4 vota)
  o 'e shuna' (0 vota)
  o 'e djela' (0 vota)
  o 'asnjera,te gjitha njesoj jan' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16517


  ---------------------------------------------------------------------------
  DITELINDJET E JAVES QE VJEN:
  Qe te vizitoni kalendarin klikoni me poshte:
  http://www.forumishqiptar.com/calendar.php
  ---------------------------------------------------------------------------

  12 05:
  o briiigi - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=45

  12 05:
  o E.Xh (27) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=270

  12 05:
  o zarathustra (18) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1352

  12 05:
  o Danny1976 (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6068

  12 05:
  o bjanku (37) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2376

  12 05:
  o FILIZ (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4266

  12 05:
  o ILIRJANI (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4744

  12 05:
  o Ben_uk - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5064

  12 05:
  o daniel (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5558

  12 05:
  o Ballokumja - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6056

  12 05:
  o DeNgeR_BOY (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6552

  12 05:
  o shkodrane - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6735

  12 05:
  o gisela (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7695

  12 05:
  o ILIR PLLANA (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7932

  13 05:
  o ELIO (25) - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=50

  13 05:
  o DENI (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=691

  13 05:
  o Prototype (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=653

  13 05:
  o ALBA_MAUSI - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=886

  13 05:
  o bejto (31) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1290

  13 05:
  o marinI (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1724

  13 05:
  o Blue_Angel (17) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2392

  13 05:
  o Steve (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2987

  13 05:
  o Tazmania (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3303

  13 05:
  o antonios (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3524

  13 05:
  o fatmiri (25) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4011

  13 05:
  o ARJANA²°°³ (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4776

  13 05:
  o TANI_23_VL (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5092

  13 05:
  o sopot (35) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6670

  13 05:
  o dr74 (29) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6764

  13 05:
  o Silva Dr (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6854

  13 05:
  o LepUruShe (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6928
  o LePuLuShe (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6929

  13 05:
  o JUST_YOU (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7161

  13 05:
  o Kinky69 - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7228

  13 05:
  o TONIVOLOTI (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7966
  o TONI@VOLOTI.COM (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7978

  13 05:
  o tontovolo - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7992

  14 05:
  o ardian preci - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4450
  o Nino Rota - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=778

  14 05:
  o shuaib1 (33) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2567


  ---------------------------------------------------------------------------
  STATISTIKAT:
  Kemi patur keto aktivitete qe prej dates 05-05-2003
  ---------------------------------------------------------------------------

  o 134 Anetare te rinj
  o 188 Tema te reja
  o 3,338 Postime te reja
  o 4 Sondazhe te reja 2. #2
  AwP Equipiment Maska e NoWay4u
  Anėtarėsuar
  03-09-2004
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  bukur albo ka statistika ky vbulletin

 3. #3
  i/e larguar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,452
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mund te me thot ndoj njeri se si mund te bej edhe un kete te me vin Buletini javor ne email?

 4. #4
  O Permetare o hiēfare Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  29
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ishte teper interesante

 5. #5
  i/e larguar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,452
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  O Njerzim A Me Tregon Ndoj Njeri Si Ta Boj Te Me Vjen Edhe Mua Ne Mail?

 6. #6
  O Permetare o hiēfare Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  29
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Te njejten problem kam edhe un
  me perpara me vinte buletini javor i forumit Shqiotar
  c'do jave por tani nuk po me vjen me qekur bene ndryshime
  me servisin e ri. Deshiroj qe te me vije perseri buletini me thoni
  nqs me duhet te ndryshoj ndonje gje

 7. #7
  I_Modhi_KurT Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  361
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o 134 Anetare te rinj
  sa kalon koha aq me shum antare shtohen
  vertet interesant perparimi i kti forumi kaq te madh..


  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 8. #8
  ~*SoMeOne's LiL SuGar*~ Maska e sweet_babe
  Anėtarėsuar
  09-08-2004
  Vendndodhja
  ~*Ne endrrat e Mia dhe te Tuat...*~
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga LeNNoN
  o 134 Anetare te rinj
  sa kalon koha aq me shum antare shtohen
  vertet interesant perparimi i kti forumi kaq te madh..


  LeNNoN !

  vertete shume anetare te ri vijne po ne te vjetrit shkruajme aman e aktivizohemi ne tema me shume ;)
  ~* After the baby talk the Gu Gu Ga Ga, you ask me can you be my Bi Ej Bi Y*~

 9. #9
  O Permetare o hiēfare Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  29
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te drete ke ne forum sa po vjen e me shume po shtohen
  anteret e tij por un uk jam nje antare e re ne kete forum
  edhe mua me perpara me viente jave per jave Buletini javor
  por tani k 1 vit qenuk me vjen me as vete nuk e di perse
  a mund te na ndihmoj ndonjeri per kete ????

 10. #10
  i/e larguar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,452
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Me duket qe eshte ndaluar Buletini Javor qe na vinte ne vitet 2003..

 11. #11
  Copyright Maska e tonny2
  Anėtarėsuar
  21-01-2008
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  anetaret e rinj vijne dhe ikun . por shifet qe stafi i forumit din ti mbaje brenda forumit , shumllojshmeria e temave dhe moderimi i moderuar i stafit te forumit rriti cdo dite numrin e anetareve ne kete forum . une jam anetari i ri ne kete forum dhe po e pelqen shumllojshmeria e temave .moderimi i moderuar rrit numrin e anetareve
  Don"t believe the truth

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,434
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Aiii sa teme e vjeter. Rrofte buletini javor :)

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-02-2010
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje teme per te drejten e krahasuar civile

Tema tė Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 14:33
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 3. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 07:33
 4. Buletini javor nga Forumi Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Buletini javor
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2003, 19:20
 5. Buletini javor nga Forumi Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Buletini javor
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-08-2002, 15:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •