Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 28 prej 28
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  DRONI al Varferia ne familjen Ndoj Mirdite

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  BURREL FAMILJA E VARFER .mpg


 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  Familja n fshatin Gurr e Vogl n Burrel, n skajet e varfris


 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  TV BULQIZA Familja Xholeshi , jetese e dhimbshme 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  Rikthehet historia e gruas shtetzn q mblidhte krom n Bulqiz


 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  Libonik mes varferise dhe papunesise


 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  JETA N SHTPI T MBULUAR ME TENEQE

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  855
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Varfria ne Shqipri

  NENA E DY FEMIJEVE DEL NE RRUGE


Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •