Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  862
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Agron Dalipaj Gjuha Kozmike

  Agron Dalipaj u lind n Klcyr n vitin 1963. Ka studiuar pr financ dhe gjithashtu ka qen kryetar i Dhoms s tregtis n Prmet. Dalipaj shprngulet n Athin t Greqis ku e hapi librarin Iliria, me libra t ndryshm n gjuhn shqipe. N vitin 2009 u kthehet n Shqipri dhe jeton n Pogradec.

  Ka botuar librin Gjuha Kozmike, dhe ka gati pr botim librat Bazat e etimologjis dhe Greqishtja bija e shqipes, ghithashtu ka n proces edhe pregatitjen dhe botimin e vllimit t dyte Gjuha Kozmike.


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  862
  Faleminderit
  32
  69 falenderime n 63 postime

  Pr: Agron Dalipaj Gjuha Kozmike

  OXYGEN Pjesa 1 - Agron Dalipaj 16.06.2018 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,540
  Faleminderit
  328
  41 falenderime n 40 postime

  Pr: Agron Dalipaj Gjuha Kozmike

  Ska gjuhe kozmike por ashtu i duket Dalipajt
  Askush nuk te pyt: 'ka bere atedheu per ty por 'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •