Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,913
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-s

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Pazari nuk lindi sot ne politike dhe as do vdesi neser. Ka pas e do kete.

  Basha sot eshte akoma ne fazen e modifikimit te partise sipas deshires. Njehere qe e kapercen kete faze do filloj te kete ambiciet per pushtet.
  Kjo lexohet qarte me katandisjen aktuale te strukturave, me rregullat e reja qe po aplikon etj..
  do lloj opozite do e kishte pasur lluks kete qeveri qe kemi sot (edhe anasjelltas). Me gjithe keto skandale, ne parim edhe per nje vend si Shqiperia, Rama veshtire se do e mbyllte mandatin.
  Mirepo Basha qellim ka partine, njesoj si Rama deri diku ne 2-3 vitet e para ne opozite.
  Kjo po vertetohet dita dites dhe pikerisht kete gje po kritikojne kundershtaret e Bashes..
  Basha nuk ka te ardhme. Bashes edhe po ti japesh te dyja partite bashke PD-PS prap i humb zgjedhjet.


  Rama ka nje fat te papare,se jo vetem qe nuk ka opozite por nuk ka as individe qe mendojne te bejne opozite.

 2. #22
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,144
  Faleminderit
  23
  72 falenderime n 66 postime

  Pr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-s

  Ketu qendron pikerisht problemi, qe jep efektet tek ne njerezit e thjeshte.
  Sot ka me teper kuptim opozita qe ndjek LSI edhe pse deri dje ishte ne pushtet.
  Madje lexon dhe degjon analiza shume here me te kthjellta nga individ prane PD-se apo ish deputete te djathte (si Dash Shehi, Mark Marku, Alizoti etj), sesa nga Basha me besniket qe ka prane vetes..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,913
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-s

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Ketu qendron pikerisht problemi, qe jep efektet tek ne njerezit e thjeshte.
  Sot ka me teper kuptim opozita qe ndjek LSI edhe pse deri dje ishte ne pushtet.
  Madje lexon dhe degjon analiza shume here me te kthjellta nga individ prane PD-se apo ish deputete te djathte (si Dash Shehi, Mark Marku, Alizoti etj), sesa nga Basha me besniket qe ka prane vetes..
  Opozita e LSI eshte akoma edhe me kot,eshte opozite familjare. Problemi opozites sot eshte qe nuk premton dot asgje qe do vertet populli. Eshte opozite qe me zor leshoj Llallen...
  Dash Shehi eshte nga te paktet qe flet per politike.

 4. #24
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  993
  Faleminderit
  100
  93 falenderime n 81 postime

  Pr: Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-s

  PS-ja ka marre misionin historik per ta bere Shqiperine pjese te Bashkimit Europian. E derisa te vije ajo dite, kjo force politike me Ramen apo me te tjere do te jete ne pushtet. Merite per kete ka edhe Basha qe forcen me regresiste te vendit po e degradon dite mbas dite.
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •