Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-04-2018
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Avokat Shqiptar - Studio Ligjore - Espuls - Sherbime juridike - Durres

  Pershendetje, eshte kenaqesi te prezantohemi ne Forumin me te madh Shqiptar.


  Studio Ligjore me mbi 20 vjet eksperience ofron sherbimet e saj ne:

  -Ceshtje Penale
  -Ceshtje Civile
  -Ceshtje Administrative
  -Ceshtje Familjare


  Ofrojme gjithashtu sherbime te ndryshme ne lidhje me praktikat qe keni jashte vendit apo per te huajt qe vijne ne Shqiperi, sic jane:

  -Shtetesi e huaj, dukumentacioni qe duhet bere ne Shqiperi per tu paraqitur ne zyrat perkatese, Certifikatat e ndryshme, legalizime te dokumentave etj;
  -Viza, pergatitja e dokumentacionit, te kerkeses dhe takimit per tu paraqitur ne ambasade;
  -Espuls Schengen, per ato qe kane probleme me hyrjen ne zonen Schengen mundesojme verifikimin e gjendjes se tyre ne sistemin SIS dhe Heqjen nga Sistemi kur eshte e mundur;
  -Leje Qendrimi per te huajt qe vijne te punojne e jetojne ne Shqiperi;


  Cel.: 0695649533
  Email.: studioligjoremetra@gmail.com
  Fb.: https://www.facebook.com/Sherbimeligjore/

  Emri: logo.jpg

Shikime: 178

Madhėsia: 20.5 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga StudioLigjore : 19-04-2018 mė 09:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •