Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  9
  19 falenderime n 16 postime

  Rikthim ( me falnderim )

  Falnderoj stafin e forumit q m mundsuan ( pas 3-4 vitesh ) rikthimin n mesin tuaj, n mesin e miqve t dikurshm.
  M vjen mir q, pr shkak t ca frkimeve dikur erdhi si erdhi puna, tani m'u mundsua komunikimi me ju.
  Pas nj kohe ( se mua m kalon shpejt zemrimi ) fillova ta ndiej mungesn e miqve, me shumicn e t cilve kemi kaluar shum mir. E ndjeva edhe mungesn e forumit, sepse vrtet nj koh kam qen shum aktiv duke hapur tema nga m t ndryshmet, shumica e t cilave edhe me karaketer edukativ.

  Fjalt e shumta jan fukarallk, ndaj:

  Mir se ju (ri)gjej miq. Uroj t kalojm mir si dikur ( bile edhe m mir ).


  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 04-04-2018 m 17:42
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. 3 antart m posht falenderuan projekti21_dk pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lazo (05-04-2018),legjenda12 (13-06-2018),SERAFIM DILO (05-04-2018)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  9
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 4. #3
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime n 192 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Mireserierdhe Adem!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  projekti21_dk (05-04-2018)

 6. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,308
  Faleminderit
  233
  313 falenderime n 292 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Mir se (ri)erdht !

 7. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  projekti21_dk (05-04-2018)

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  9
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Mireserierdhe Adem!
  Citim Postuar m par nga sirena_adria Lexo Postimin
  Mir se (ri)erdht !
  Mir se ju gjeta Skendo e sirena_adria
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 9. #6
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  9
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Mirmngjesi!

  Ju dshiroj dit e jav t mrekullueshme!

  Kt her prshndetjen po e shoqroj me fotografi t realizuar dje me Tolin e gjyshit.

  *****

  ( 8.4.2018)

  KUR DITA T NISET ME ATA Q T’I DO ZEMRA

  Tek po pija kafen e mngjesit n kuzhin, nga dhoma e gjumit dgjova zhurm se dikush u zgjua. Ishte Toli ( Viktori ) i gjyshit. Ashtu i prgjumur, po i thot nns s vet:
  - Mam, ku gjyshi?
  - N kuzhin po pi kafe.
  - Mam, ami ni flet edhe ngjyrat e po shkoj te gjyshi.
  - O Toli i mamit, ha buk ni her, e tani vizaton...
  - Jo, jo, ngjyrat, ngjyrat po du’

  E ma ia solli ngjyrat. Toli u ul n dyshme dhe filloi pikturimin. E ma mezi ia mbushi mendjen q t hante. Toli donte q n t njjtn koh edhe t hante edhe t pikturonte. Ai sht “ hae zi”. Edhe pse e ma e luti me gjith t mirat, atij mezi iu mbush mendja t merrte nj fet buke, pak sallam dhe trangull.

  Mua m plqeu vizatimi i tij.

  Pastaj me Tolin dolm me makin t bnim pazar. Ai n karrigen e par – tamam burr ( edhe pse sht vetm 4 vjear ). Kur u tregova n shtpi se dola me Tolin, ata m than: “Valla me t pas nxan policia shtrenjt e kishe paguar”.

  Po kush pyet pr polici kur sht n pyetje Toli i gjyshit!

  *****  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 09-04-2018 m 05:44
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,174
  Faleminderit
  11
  197 falenderime n 163 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Po m bjn syt apo avash avash po mblidhet ajka e forumit t dikurshm ?
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 11. Anetart m posht kan falenderuar Wordless pr postimin:

  projekti21_dk (12-05-2018)

 12. #8
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,858
  Faleminderit
  173
  110 falenderime n 95 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Sa mire do ish te rikthehej nje her forumi si ne fillimet e veta
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 13. #9
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,715
  Faleminderit
  188
  242 falenderime n 192 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Sa mire do ish te rikthehej nje her forumi si ne fillimet e veta
  Vetem po fitoj PD-ja
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. 2 antart m posht falenderuan skender76 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lazo (10-06-2018),{A_N_G_E_L_69} (10-06-2018)

 15. #10
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,019
  Faleminderit
  101
  94 falenderime n 82 postime

  Pr: Rikthim ( me falnderim )

  Hahaahahaha e bukur kjo Skender !
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •