Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,104
  Faleminderit
  22
  71 falenderime n 65 postime

  Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Ish Ministri i Drejtsis ka reaguar n nj postim n rrjetet sociale pas iniciativs s disa debateve pr tema t ndryshme m t rinj, organizuar sipas tij nga Ambasada Amerikane dhe Fondacioni Soros. Ai u ka br thirj t rinjve q t refuzojn ftesat pr debate mbi martesat Gay, eutanazin, dhe legalizimin e drogave.
  Ja postimi i plot i Ylli Manjanit n Feccebok: Martesat Gay;Eutanasia; legalizimi i drogave e pisllqe t tjera si kto, po ju msohen t rinjve!!!

  Ambasada Amerikane dhe Fondacioni Soros jan organizatort e ktyre debateve tek t rinjt.

  Ky lajm u pua dje.

  Megjith respektin q kam pr organizatort, nuk m duket aspak edukuese kjo gj!

  T rinjt kan nevoj t edukohen duke vajt n shkoll pr t msuar normalen, ose at q sht e rregullta dhe e ligjshmja!

  Pra kan m shum nevoj t mbushin mendjen me dije e jo b.....!

  Po t m dgjonin mua, ata t rinj q ftohen t marrin pjes n mesimin e pisllqeve, duhet t refuzojn pjesmarrjen!

  Ta refuzojn, duke i falenderuar organizatort pr kt kontribut t pa krkuar!

  M mir t rrin n kafene!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime n 262 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...


 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Duke, do - s'do ti, ai zelli komunist te rreh ne zemer!

  Nuk ke te drejte as ti dhe as Manjani (Fari i Moralit kombetar) te gjykoni njerezit.
  Demokraci do te thote qe gjithsekush te merret me sumen e tij!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  O Duke, fole.per Demokraci dhe Lirine dhe e kontradiktove ne te njejten kohe.

  Po banaliteti i tepert perse Duke?!

  Keto llon takimesh behen o Duke qe te edukohen brezat (si puna jote p.sh) qe mos te gjykohen njerezit nga zgjedhja seksuale.
  Qe te mos rriten personat ne nje bote gjykuese apo te ashper ku drejt zgjedhjeve te tyre.

  Homoseksualiteti ka ekzistuar qe ne zanafillem e botes, dhe nuk ka shterrur.
  Ne kohene Xhaxhit e benin neper ferra, se te fuste ne burg xhaxhi.

  Une per vete shoh punen time, se 'ben ti dhe me ke shkon nuk eshte biznesi im.

  Nese ta lypin Duke atehere ke te drejte te mbrosh nderin (e virgjerise) qe ke, por te lehesh kot ne ajer se nuk permbush kriteret e Botes tende atehere lum miku nuk ke te drejte, sidomos kur citon fjalet Liri dhe Demokraci.

  Ne Shqiptaret nuk e kuptojme Demokracine, mendojme se po te ngresh dy gishta lart tregon afermitetin tend me demomracine, apo me teper, shikon Sali Berishen si personifikimin e fjales Demokraci.


  Nuk ke pse te perzihesh me Homoseksualet, rrini larg nese nuk iu pelqen shoqeria e tyre, ama nuk keni pse sulmoni kur nuk sulmoheni!


  Ti kujton se Rinine e sotme e shkaterroj homoseksualiteti?@

 5. #5
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,104
  Faleminderit
  22
  71 falenderime n 65 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Ka nje ligj qe mbron diskriminimin e homoseksualeve. Privatesine e tyre ta konsumojne si te duan, por mos ta promovojne.
  Kaq eshte e gjithe llogjika..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 6. Anetart m posht kan falenderuar Duke_Of_Arberia pr postimin:

  DYDRINAS (14-04-2018)

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e 1912 14/88
  Antarsuar
  28-03-2018
  Vendndodhja
  Athine,Greqi
  Postime
  4
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Homoseksualt jan veglat e cifutve si komunistat etj etj per te konvertuar boten lindore ne perendimore edhe globaliste.
  Ndryshuar pr her t fundit nga 1912 14/88 : 03-04-2018 m 15:05

 8. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 8 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Pse bota lindore nuk ka homoseksuale?!

  Ndryshimi mes Perendimit dhe Lindjes eshte:

  Perendimi e ben haptas, ndersa Lindja neper ferra!

  Hajde konspiraci hajde.........

 9. #8
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  972
  Faleminderit
  96
  91 falenderime n 79 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Ne gjithmone do jemi nje kopje e botes se jashtme dhe cililizohemi avash avash, e ketu ska lidhje politika po shoqeria ne pergjithesi.

  Duke, kujdes me ofendimet
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 10. #9
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,104
  Faleminderit
  22
  71 falenderime n 65 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Ne gjithmone do jemi nje kopje e botes se jashtme dhe cililizohemi avash avash, e ketu ska lidhje politika po shoqeria ne pergjithesi.

  Duke, kujdes me ofendimet
  Sishte ofendim por konstatim. Etiketimet e shpeshta kthehen mbrapsht here pas here, si puna Boomerangut
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 11. #10
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,043
  Faleminderit
  3
  51 falenderime n 44 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  Duhet sensibilitet dhe duhen marre seriozisht lgbtiq, sepse nese do te tallemi me ta, shume shpejt do te vendosin ''martesen'' e tyre ne kodin e familjes, duke shperfytyruar familjen. Gjithkush ka te drejten e vet, por shteti duhet te ruaje disa shtylla ku familja eshte: Burre, grua, femije...
  Duaje te afermin tend si veten

 12. 2 antart m posht falenderuan ilia spiro pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Duke_Of_Arberia (10-04-2018),DYDRINAS (14-04-2018)

 13. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  945
  Faleminderit
  2
  27 falenderime n 27 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  levizjet gay, apo largimi nga femra apo mitra qe eshte nje fole merimange dhe makth nga ku lindim perdite, po behet ne nje kohe jo te pershtatshme sepse tensioni organik kundrejt femres eshte ende i larte dhe ajo adhurohet ende nga meshkujt, ku Zoti eshte femra me e larte qe nuk e di kete fakt.
  dija nuk eshte per cdo koke sepse demton ritmin evolutiv te gjalleses por vetem per kokat e rritura apo ato qe i ngjajne numrit 1, pra fytyra te gjata dhe me rrudha karakteri dhe jo vuajtjeje!

 14. #12
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,043
  Faleminderit
  3
  51 falenderime n 44 postime

  Pr: Manjani: T rinjt kan nevoj pr dije e jo pr pisllqe si, martesa gay, eutanasia, droga...

  lgbt jane ne lufte per pushtet. nese nuk reagojme si shoqeri, qofte edhe neper forume se shpejti ata do te na imponohen, (ky 10 % eshte shpikur per kete qellim).
  Duaje te afermin tend si veten

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •