Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: po ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Citim Postuar m par nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Po jane te mbrapshte keta tanet. Perse ta rithem? Do ja vlente shifra e lobizmit nqs do sherbente ne te mire te vendit. Ketu besoj bihem dakort.
  Nderkohe qofte rama qofte basha lobojne per interesa meskine, ose thene ndryshe jane lojtare per porta te vogla.
  Rama e tregon do dite me gjemen qe po i ben ketij vendi dhe Basha me opozitarizmit e tij te pakuptueshem. Dhe ne situaten aktuale kjo e dyta e ben akoma me te zymte situaten..
  Ajo pra eshte. Qe ne varferine qe ka Shqiperia lobimet jane pothuajse jashte llogjikes,edhe ato prsh per turizmin mundet te vihen ne dyshim se ja vlejne apo jo.

  Se keto lobime allashqiptare me shume propabilitet jane o para krimi ose para korrupsioni. Jane para e vjedhur vendit por edhe qe iken jashte vendit.

  Ne ate vend,me ate varferi qe ka ai vend,ne sot duhet te diskutonim edhe per shuma shume me te vogla qe prishin politikanet tane jashte vendit per udhetime te panevojshme. Imagjino pastaj per shuma parash qe jane jashte llogjikes dhe mundesive qe ka ai vend.

 2. #22
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime n 84 postime

  Pr: po ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Do vlefte shifra per lobizmin per nje fotografi me Trump patjeter qe do vlente 760 ml €
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 3. #23
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,208
  Faleminderit
  24
  74 falenderime n 68 postime

  Pr: po ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Tani ketu po humbim miliarda do vit, ne ankohemi per nje fillikat milioni..

  Po te kishte ngec sharra te nji milionshi, sot do ishim vend shume here me i mire!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 4. #24
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime n 84 postime

  Damir Fazlli hidhet n sulm: Lulzim Basha, politikani m budalla i Ballkanit!

  Emri: basha-1.jpg

Shikime: 27

Madhsia: 33.7 KB

  Kryetari i PD Lulzim Basha ndodhet tashme mes nje kryqezate te pameshirshme jo vetem nga kundershtaret e tij politik, por edhe nga njerezit e tij, deri dje, me te afert. Askush nuk e priste qe Basha te sulmohej ashper edhe nga nje prej miqve te tij si Damir Fazlli, i cili nepermjet nje postimi ne twitter qartazi dhe pa dorashka e ka etiketuar Bashen si politikanin me budalla te Ballkanit, duke ju referuar me kete rast skandalit te kreut te PD me lobimin ne SHBA nepermjet ruseve. Fazllic pervec komentit ka shkuar edhe me tej duke publikuar edhe linkun e gazetes investiguese Mother Jones, lidhur me aferen e Bashes me ruset.

  Postimi

  Damir Fazlli
  @FazlicDamir
  6h6 or m par

  Duke varrosur PD, partin qe permbysi komunizmin shqiptar. Forrest Gampi i politikes Lulzim Basha shkon pr te fituar. Ai tani zyrtarisht sht politikani m budalla n Ballkan, nje detyre kjo jo e leht nga do aspekt. #Albania #PD #RunForrestRun #Basha

  Emri: d1-768x432.jpg

Shikime: 27

Madhsia: 26.8 KB

  javanews.al
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,924
  Faleminderit
  406
  498 falenderime n 419 postime

  Pr: po ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  Te drejte ka edhe shoku Fazlli tek epiteti i Ballkanit,nuk ke fare ti thuash...

  Ky mir qe nuk di se sa dollare jan paguar,mir edhe qe nuk di se ku i ka paguar,mir qe nuk di se kush i ka mare e kush i ka dhene....

  Por nje pyetje vetvetes duhet t'ja beje ;si ka mundesi qe me gjithe keto dollare te paguar,mir qe humbi zgjedhjet edhe me shume se ishte e mundur...por ka tre vjet qe ka te gjithe nderkombetaret kunder.Nuk ka dalur asnje qe ti thote nje gjysem fjale pozitive !

  Rasti i fundit i Sekretarit te shtetit amerikan per ndalimin e vizes te Llalles qe nje shpulle qe i duhet PD-se vite per ta mare veten.

 6. #26
  Super Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,523
  Faleminderit
  68
  180 falenderime n 166 postime

  Pr: po ndodh me liderin tone europian-perendimor zotin Lulzim Basha ?

  $erafim ketu nuk eshte forum turk
  as pazari mamboxhambo
  Turk I rruges.
  Shkruani shqip qe Te kete kuptim.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •