Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  906
  Faleminderit
  90
  88 falenderime n 76 postime

  Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Ariela Murati ka qen duke ecur vetm n rrugn pran Qendrs Spitalore Nn Tereza. Shiu i ksaj t diele rralloi lvizjet n rrug dhe askush nuk e vuri re prballjen e vajzs me Aldion Belulin.

  23 vjeari i krkonte t lidheshin bashk thot policia, por si duket ishte refuzuar vazhdimisht nga vajza. Momentet e fundit mes t dyve jan t paqarta, por Aldisoni e ndaloi Arieln i armatosur.

  Refuzimi ka qen i fundit. 23 vjeari ka nxjerr pistoletn dhe e ka qlluar vajzn n bark.

  M pas vuri armn n kok dhe trhoqi kmbzn.

  T dy jan shtrir n tok. N momentet e fundit Ariela qndroi e shtrir rrethuar nga t panjohur, ndrsa plaga n bark i rridhte gjak.

  Nuk sht e qart, nse prndjekja e Aldison Belulit kishte krijuar shqetsime t forta tek 21 vjearja. Mbetet pr tu par nse vrassi kishte precedent penal apo ishte denoncuar m hert n polici. Dy trupat e t rinjve qndruan pr rreth 30 minuta t shtrir n tok than dshmitar okular pr Lapsi.al.

  Kur mbrriti ambulanca t dy bashk u drguan n reanimacion. Vajza ndrroi jet sapo mbrriti n spital, ndrsa vrassi me nj plumb n kok sht n gjendje t rnd.
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  906
  Faleminderit
  90
  88 falenderime n 76 postime

  Pr: Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Popull i vrazhde, mentalitet i humbur, edukate e manget, rritje e pakujdesshme. Shqiperia dhe shqiptaret e zhveshur nga cdo etike e moral human, qe nuk njohin kufij dhe te drejta, te semure psiqik ne nje shoqeri narciste!
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Hotlani
  Antarsuar
  22-11-2012
  Postime
  251
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime

  Pr: Plumba studentes s juridikut n Tiran

  Veshtire eshte te konstatohet se si paska ndodhur ngjarja ,po sidoqofte nje tragjedi e dhimbshme sidomos per familjen e studentes se ndjere.
  Kultura,sjellja edukata,arsimi e bjn njeriun t vlefshm!!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •