Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,462
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime

  Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Para ca ditesh Donald Tramp
  konsideron komplet shtetet e Afrikes,Pakistanin,Haitin dhe Salvadorin i quan shtete shithole
  qe do te thote shtete hale,shtete nevojtore,
  Deklarata te tilla provokuan shume zemerim dhe indinjate nga shtetet e afrikes Haiti dhe Salvadori,
  Tramp u cilesua racist,
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  46
  Postime
  5,395
  Faleminderit
  392
  242 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Qe kur te shash shtetin qenka e barabarte me sharjen e rraces?!
  Bota eshte e mbushur me shtete "hale", sic ishte edhe shteti yne ne kohen e komunizmit, e cfare pastaj?! Nuk mundkemi ti therresim gjerat me emrin e tyre?!
  Idiotet majtiste nuk dine me se kujt shenjti t'i falen per t'i gjetur mberthecka Trumpit....te mjeret!
  Jarigas

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  175
  Faleminderit
  8
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Po mo shithole jane. ca te keqe ja ketu. kush do qe te jetoje ne ato shtete, askush. edhe pse shqiperia nuk eshte ne ate faze, akoma dhe per ne ta kishte thene trampi, nuk kishte per te na ngelur qejfi.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •