Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2018
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Informohu I Pari Me Lajmet Aktuale N Shqipri Kosov Dhe Maqedoni, Politika, Sporti, Estrada, Teknol

  Qkakatre.com sht portal i pavarur n gjuhn shqipe, me seli n Prishtin, i themeluar n fund t vitit 2006. Me nj laramani temash t ndryshme nga t gjitha sferat e jets dhe dizajn atraktiv, Portali Qkakatre.com, shum shpejt ka deprtuar n zemrat e shfrytzuesve shqiptar t internetit. Brenda vetm disa muajsh t ekzistimit t tij, Portali Qkakatre.com kishte shnuar rritje rekorde t vizitueshmris dhe ishte radhitur n mesin e 10 ueb-faqeve m t vizituara shqiptare n internet.

  Sot ndrkaq, Qkakatre.com sht portal lider n gjuhn shqipe. sht ueb-faqe dominuese n Kosov, n Shqipri, Maqedoni, Mal t Zi, Lugin t Preshevs, dhe kudo ku jetojn shqiptart.

  Portali Qkakatre.com e ka prmbushur edhe nj mision tjetr t shenjt. Pos q ka ofruar nj dritare pr informim t shpejt dhe t pavarur n gjuhn shqipe Portali Qkakatre.com ka vendosur standarde pr zhvillimin e portaleve dhe ueb-faqeve t tjera n gjuhn shqipe, ka ndikuar n azhurnimin e faqeve ekzistuese shqiptare, ndrkaq suksesi i tij ka nxitur edhe shum kompani e individ ti rreken projekteve t ngjashme.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,091
  Faleminderit
  126
  101 falenderime n 89 postime

  Pr: Informohu I Pari Me Lajmet Aktuale N Shqipri Kosov Dhe Maqedoni, Politika, Sporti, Estrada, T

  Portali me pershkrimin qe keni bere eshte s nata me diten, puno me shume me webin se sa ti besh nje reklame qe nuk i hyn ne xhep askujt.

  Dhe reklamat nuk lejohen ne kete forum!
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •