Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
    Moderator Maska e Lazo
    Antarsuar
    04-01-2011
    Postime
    970
    Faleminderit
    94
    91 falenderime n 79 postime

Majlinda Kelemendi shet medaljen e art pr t'u bler ilae fmijve t smur me kancer

Emri:  auto_auto_majlinda15021382321502436768.jpg

Shikime: 124

Madhsia:  24.7 KB

Fituesja e medaljes olimpike Majlinda Kelmendi, ambasadore e fondacionit Care for Kosovo Kids, organizat q ndihmon fmijt me kancer n Kosov ka dhuruar parat e fituara nga shitja e medaljes s art pr ata fmij n nevoj.
    Kelmendi ka shkruar kt mesazh duke i ftuar t gjith q ti bashkohen nisms s komunitetit t BERZH:
    Un kam dshir q secili fmij t ket shansin e vet n jet. Pr kt kam dhuruar numrin tim me t cilin kam fituar Medaljen e Art n Lojrat Olimpike n Rio n Brazil. Shitja e atij numri ka sjellur t ardhura pr ilacet e fmijve kosovar t prekur nga kanceri. Kjo m bn krenare.

Ftoj q t m merrni shembull dhe t dhuroni pr Care for Kosova Kids, q t gjith t ken shans n jet. Shuma q dhuroni ju do t dyfishohet nga Banka Evropiane pr Zhvillim dhe Rindrtim. Fmijet kosovar do t sherohen me ndihmn tuaj".

SYRI.net
    Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

2. Anetart m posht kan falenderuar Lazo pr postimin:

SERAFIM DILO (03-01-2018)

Moderator Maska e Lazo
    Antarsuar
    04-01-2011
    Postime
    970
    Faleminderit
    94
    91 falenderime n 79 postime

Pr: Majlinda Kelemendi shet medaljen e art pr t'u bler ilae fmijve t smur me kancer

Nje gjest prej nje sportisti te vertete dhe shume human !

Krenare per keta njerez qe tregojne vlerat e kombit nepermjet sporteve te ndryshem dhe vlerat qe kane.
    Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •