Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,089
  Faleminderit
  124
  100 falenderime n 88 postime

  Marsej, ndrron jet 23-vjeari shkodran q u masakrua n burg

  Emri: marsje111.jpg

Shikime: 82

Madhsia: 17.6 KB

  Florenc Beqiraj, i riu shkodran i masakruar n nj burg t Marsejs, sht ndar nga jeta pasi luftoi pr disa dit me vdekjen n shtratin e spitalit.


  23-vjeari mbahej gjall vetm prmes aparaturave. Beqiraj ishte n Franc prej dy vitesh e po prpiqej t prfitonte azilin. Ai sht ndaluar nga policia dhe pr munges dokumentacioni prfundoi n burg. Pikrisht gjat qndrimit prapa hekurave ka ndodhur dhe incidenti q e oi 23-vjearin n fund t jets.

  Ai u gjet i masakruar, me njolla n trup dhe nj shenj teli n fyt, duke prfunduar n gjendje t rnd. Zrat q thon se i riu ka tentuar vetvrasjen nuk pranohen nga familja. T tjer mendojn se Florenci sht masakruar n burg, ose nga policia, ose nga t dnuarit e tjer. E motra e tij q jeton prej disa vitesh n Mal t Zi, tha se i vllai e ka marr n telefon pr ti thn se sht ndaluar pr shkak t mungess s dokumentave dhe se n burg rrethohej nga njerz t rrezikshm.

  Sipas t motrs, askush nuk i ka dhn sqarime pr ngjarjen, ndrsa zyrtarisht nga ambasada shqiptare i sht thn se i riu sht vetvarur me litar.

  Top Channel
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,089
  Faleminderit
  124
  100 falenderime n 88 postime

  Pr: Marsej, ndrron jet 23-vjeari shkodran q u masakrua n burg

  Ngushellime familjes ju prehte shpirti ne paqe !
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 3. #3
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,089
  Faleminderit
  124
  100 falenderime n 88 postime

  Rrfimi rrqeths i motrs s Shqiptarit t masakruar N Franc (VIDEO)

  Emri: 4-10.jpg

Shikime: 50

Madhsia: 19.5 KB

  nj intervist ekskluzive pr Express, motra e Florenc Beqirajt, tregon n nj rrfim rrqeths se si familja e saj mori lajmin e kobshm se 23-vjeari shkodran sht ndar nga jeta ndrsa ndodhej n Franc, duke ndjekur ndrrn e shum shqiptarve pr t prfituar azilin ekonomik atje.


  25-vjearja Beqiraj e cila prej 7 vitesh jeton n Mal t Zi me familjen e saj, tregon se Florenci ishte nisur prej 2 vitesh n Franc, ku qndronte n nj banes n Marsej me nj tjetr shqiptar. Per me shume ndiqeni videon me poshte:

  https://www.facebook.com/pg/GazetaExpress/videos/
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,089
  Faleminderit
  124
  100 falenderime n 88 postime

  Pr: Marsej, ndrron jet 23-vjeari shkodran q u masakrua n burg

  Nje popull i kalbur nje qeveri e ndyre qe nuk mer as mundimin te kerkoje shpjegime mbi rastin e Florencit, po e vetmja gje qe kerkojne eshte pushtesi dhe interesat e tyre..
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 5. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,089
  Faleminderit
  124
  100 falenderime n 88 postime

  Me flamur mbi arkivol, mbrrin sot n Shkodr trupi i Florencit, djalit q i vran ndrrat...

  Emri: trupi-i-pajete-i-florenc-beqirajt-1514383117-2-696x348.jpg

Shikime: 35

Madhsia: 28.5 KB

  Trupi i pajet i shkodranit 23-vjear, Florenc Beqiraj, pritet t vij sot n Shkodr, ku do t prehet prgjithmon n vendlindjen e tij.

  I riu, i mbeshtjelle me flamurin kuqezi ne arkivol, doli dje nga morgu i spitalit te Marsejs, i shoqruar nga ta aferm, familjare, mes t cilve edhe i ati i cili qndronte prej ditsh n Franc.

  Kortezhi u nis t mrkurn tranzit drejt Gjermanis n rrug toksore dhe prej anej do t mbrrij n Rinas me avion.

  Burimet thon se trupi i pajet pritet ti nnshtrohet edhe nj ekspertize mjekoligjore n Shqipri n funksion t zbardhjes s shkaqeve t vdekjes.

  T gjitha shpenzimet jan marr prsipr nga qeveria shqiptare, q sic bri t ditur ministri i Jashtm Ditmir Bushati gjat vizits n familjen Beqiraj po bashkpunon ngusht me autoritetet franceze pr t zbardhur t vertetn e ngjarjes./shqiperia24
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  36
  Postime
  1,422
  Faleminderit
  102
  133 falenderime n 103 postime

  Pr: Marsej, ndrron jet 23-vjeari shkodran q u masakrua n burg

  Cfare tmerri
  E ne shqiptaret nuk lam vend pa vene flamurin e Frances ne shenje solidarizimi gjate terrorit qe ndodhi ne France.
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 7. Anetart m posht kan falenderuar Shkenca pr postimin:

  Duke_Of_Arberia (28-12-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •