Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,086
  Faleminderit
  64
  775 falenderime n 634 postime

  Monika Kryemadhi gjuan me kpuc Rilindasin Edi Rama q shkon n Kuvend me adr


 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,086
  Faleminderit
  64
  775 falenderime n 634 postime

  Pr: Monika Kryemadhi gjuan me kpuc Rilindasin Edi Rama q shkon n Kuvend me adr

  Monika Kryemadhi: “Kam nj pishman q kpuca nuk e zuri Ramn”

  Emri: monaaa-1.jpg

Shikime: 95

Madhsia: 46.7 KB

  Gjat emisionit “Opinion” Fevziu i ka shfaqur pamjet e sharjeve dhe goditjeve me kpuce live Monika Kryemadhit. E pyetur nse ndihej keq pr ato pamje, Kryemadhi ka thn: “si do ndiheshit ju Fevziu po t godiste policia vajzn tuaj” ka thn Kryemadhi duke iu referuar goditjes s deputetes s LSI-s.

  E pyetur nga Fevziu nse e kapi kryeministrin goditja e saj, Kryemadhi tha: “M mbeti pishman q nuk e zuri por kjo do t thot se duhet t bj strvitje m t mir n t ardhmen”.

  Lapsi

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,968
  Faleminderit
  415
  507 falenderime n 428 postime

  Pr: Monika Kryemadhi gjuan me kpuc Rilindasin Edi Rama q shkon n Kuvend me adr

  Ku jemi katandisur thuaj...te beje opozite dhe Monika e LSI-se ! Iken ato kohe te bukura kur shikoje Moniken me bllok ne dore qe vinte gjobat e bisnesit,tani duhet ta degjosh qe flet per drejtesine dhe Kushtetuten !

  Kjo eshte: Te integrosh dyfekun midis shaleve,te hapesh me trasparenc breket dhe te socializosh me ko.qet deri sa ti asgjesosh me qetesi dhe dashuri.

 4. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,089
  Faleminderit
  124
  100 falenderime n 88 postime

  Pr: Monika Kryemadhi gjuan me kpuc Rilindasin Edi Rama q shkon n Kuvend me adr

  Nje kryetare opozite, dhe bashkshortja e presidentit te Shqiperise,politikane 26 prej vitesh,sillet ne Kuvendin e Shqiperise me fjalor dhe me dhune me keq se nje k... qe nuk i kane dhene pagesen per k..vellekun qe ka bere dhe prova eshte se sa shume e djeg per Ilir Meten reforma ne drejtesi.
  Kshu eshte katandisur sot partia e Levizjes per Integrim per Shqiperine.
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2017
  Postime
  169
  Faleminderit
  0
  18 falenderime n 15 postime

  Pr: Monika Kryemadhi gjuan me kpuc Rilindasin Edi Rama q shkon n Kuvend me adr

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Nje kryetare opozite, dhe bashkshortja e presidentit te Shqiperise,politikane 26 prej vitesh,sillet ne Kuvendin e Shqiperise me fjalor dhe me dhune me keq se nje k... qe nuk i kane dhene pagesen per k..vellekun qe ka bere dhe prova eshte se sa shume e djeg per Ilir Meten reforma ne drejtesi.
  Kshu eshte katandisur sot partia e Levizjes per Integrim per Shqiperine.

  Kryetarja e nje partie sillet me nje "edukate" rruge kercenuese.

  Nje person (aq me teper, nje femer) qe ka nje statut politik te tille si Znj. Kryemadhi ,qe sillet ne ate forme nuk mund te jete nje shembull i mire per votuesit dhe as per profesionin.

  Nuk mbroj Z.Rama apo politikane te tjere, por degjenerimi i personave ne pokitke sa vjen dhe rritet.
  Nje ish president dhe ish kryeminister dhe ish kryetar partie shante deputete me nene e moter, po ashtu behen kercenime dhe perdoret gjuhe banale nga politika e sotme, qe te duket sikur po shef nje shfaqje me gangstera.


  Me vjen turp dhe e shoh te veshtire te mbroj identitetin Shqiptar te sotem.

  Trupin e udhezon koka, e si mund te behemi Komb i rrespektueshem kur persona te tille ulen ne karriget udheheqese?!

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •