Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-12-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje,...

  Pershendetje per te gjithe anetaret e Forumit dhe shendet e suksese te metejme...

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  772
  Faleminderit
  74
  82 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Pershendetje,...

  Pershendetje, miresevjen ne forum!
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •