Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-12-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb Si te fitojme 200 Dollare ne dite nga shtepia ne vetem 2 ore.

  Beni te pakten 200 Dollare ne dite.
  Link si ky linku http://admoney.bid/9151473506698/ ka plot ne internet. Mjafton te kerkoni. Me keto faqe mund te beni para nepermjet internetit nga shtepia. Mjafton te registroheni tek linku dhe do ta kuptoni si funksionon. Thjesht ndiqni rregullat dhe mund te beni edh 200 Dollare ne dite.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  4
  Faleminderit
  3
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te fitojme 200 Dollare ne dite nga shtepia ne vetem 2 ore.

  kam par disa web faqe keshtu plot , si te fitojm kaq para ne dit disa thojn se jan mashtruese , me trego ti sa para fiton te kjo faqja ??!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,968
  Faleminderit
  415
  507 falenderime nė 428 postime

  Pėr: Si te fitojme 200 Dollare ne dite nga shtepia ne vetem 2 ore.

  Nuk e leviz asnje by.then nga kolltuku per 200 dollare ne 2 ore. Beheni nje ēik me interesante. Futjani 20 mije dollare ne 2 ore ose edhe 200 mije dollare oren. Edhe 2 milion dollar oren nuk do ishte keq. Kush e ha ka per ta honger si me 200 dollare po ashtu edhe me 2 milion.
  Vetem se me 2 milon dollar oren "tjetri" edhe stimulohet,bohet kurioz edhe mbase klikon. Me 200 dollare ne dy ore nuk ēohet nga kolltuku edhe kur i shpeton shurra.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-09-2016
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Si te fitojme 200 Dollare ne dite nga shtepia ne vetem 2 ore.

  PO e studjova dhe e pashe faqen e internetit dhe eshte interesante.

  Funksionon ne kete menyre :

  Perdoruesi i pare investon 300 USD dhe nese mbas tij regjistrohet nje tjeter dhe derdh po te njejten shume
  nje perqindje te kesaj shume e merr shoku qe ishte me pare ne rradhe
  dhe kjo pune vete zinxhir duke mare te gjithe leket e njeri tjetrit.
  Nderkohe faqia perfiton interesat e transaksioneve.

  Po kjo nuk eshte fitim sepse duhet te gjesh shoke per tu marre leket.
  Eshte e vertete qe fitojne te paret por humbasin te fundit keshtu qe
  me mire do e quaja nje loje per te fituar leke por lojrat kane dhe humbes.

  Dhe ju Z. Arben keni hedhur linkun tuaj personal me shpresen te peshkoni
  lojtare per te fituar perqindjet nga ata qe do regjistrohen mbas jush.

  Bravo jeni shume i zgjuar qe shtyni njerzit te lozin kumar me parate qe mezi i fitojne.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar KT2203 pėr postimin:

  BlackHawk91 (07-12-2017)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  4
  Faleminderit
  3
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te fitojme 200 Dollare ne dite nga shtepia ne vetem 2 ore.

  keshtu esht pra tema esht ndimoni njeri tjetrin ndersa shqiptaret duan tja fusin njeri tjetrit...

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •