Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,254
  Faleminderit
  25
  74 falenderime n 68 postime

  Video/ Shikoni se si i ka mashtruar Rama shqiptart pr drogn

  Sa her Edi Rama sht gjendur para nj skandali, denoncimi, apo fakti me trafikantt e hashashit ai ka zgjedhur t ngrej alibi dhe mos pranoj t vrtetn. Pr tre vjet e gjysm me radh ai quante makineri balte, media kazani, gazetar t mendur cdo knd q i thoshte se vendi i drejtuar prej tij ka probleme me kanabisin. Lapsi.al i sht rikthyer edhe nj her t gjitha gnjeshtrave q kreyministri ka thurur n katr vite pr t fshehur kt fenomen q sot ka nxjerr t implikuar njerzit e tij m t afrt. Shikojeni kr video me gnjeshtrat m spektakolare t Rams me manin e tij pr t qesharakzuar gjithka pr t kuptuar se kush ka pasur t drejt.

  http://www.dailymotion.com/video/x68fgxq
  Ndryshuar pr her t fundit nga Duke_Of_Arberia : 11-11-2017 m 20:04
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •