Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11

Tema: Elvis Naci

 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  123
  100 falenderime nė 88 postime

  Elvis Naci

  Dashuria bashkshortore.
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  123
  100 falenderime nė 88 postime

  Pėr: Elvis Naci

  Dy lutjet qė duhet tė di cdo njeri!
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci

  Elvis Naci ne tubimin per 10vjetorin e pavaresise se Kosoves ne Prishtine! 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci


 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci


 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci  Shkaqet qė sjellin vrasjet?! - Elvis Naēi
  Elvis Naēi
  Published on Aug 16, 2018

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci

  Historia e Haxhit, Kurban Bajramit dhe ujit Zem Zem - Elvis Naēi


  Elvis Naēi
  Published on Aug 20, 2018


 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci

  Hutbe| Pse po vritemi dhe po e mashtrojmė kaq shumė njėri tjetrin?!
  [07.09.2018 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci

  Elvis Naēi vizitoi Prekazin

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,101
  Faleminderit
  33
  71 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Elvis Naci

  Mos e bej kete veper se do poshterohesh!  Elvis Naēi
  Published on Sep 20, 2018

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •