Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,020
  Faleminderit
  101
  94 falenderime n 82 postime

  Cfar sht fotografia?

  Do doja t dija se si e perceptoni ju q adhuroni fotografit..
  Si i perceptoni ato dhe cfar lloj mesazhi prcjellin tek ju?
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,020
  Faleminderit
  101
  94 falenderime n 82 postime

  Pr: Cfar sht fotografia?

  Emri: FB_IMG_1529141694649.jpg

Shikime: 16

Madhsia: 38.5 KB

  My view
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •