Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 240
 1. #221
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 2. #222
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin


  Poezia: FLORIAN ZYKA - Kompozimi: GRIDI KRAJA
  Duhet te ndryshoj tonalitet.

 3. #223
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin


  Poezia & Kompozimi : EUGENT BUSHPEPA
  Interpretim... ne qofte se mundet te quhet i tille

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  sirena_adria (11-12-2017)

 5. #224
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin


  Poezia : TIMO FLLOKO - Kompozimi: REDON MAKASHI
  Kendon shqip.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  sirena_adria (11-12-2017)

 7. #225
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin


  Poezia : AGIM DOĒI - Kompozimi : FLAMUR SHEHU
  E veshtire ta kritikosh.

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  sirena_adria (11-12-2017)

 9. #226
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Ka qene shum e bukur e re....dhe akoma mbahet mire. Per kete ēdo gje anashkalohet.

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  sirena_adria (11-12-2017)

 11. #227
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  Nga festivali i femijve.

 12. #228
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Per mua, Fituesja e Kenga Magjike 2017  Poezia: OLTI CURRI - Kompozimi: KLEDI BAHITI
  Kenga me e bukur se interpretimi.

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  sirena_adria (11-12-2017)

 14. #229
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin

  Ka te ardhme per dasma. Duket si modernizimi i "kush kerce naplonin"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga SERAFIM DILO : 11-12-2017 mė 12:23

 15. #230
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Ka te ardhme per dasma. Duket si modernizimi i "kush kerce naplonin"
  Eshte skene e bukur dhe ajo . Aty kemi me te miret .


 16. #231
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  ..... Po si skenat gjigande nuk ka !


 17. #232
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 18. #233
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  E veshtire ta kritikosh.
  Vleresim i bukur. Binom i goditur Krijimtari - Interpretues, me ndjenje & potence artistike.

  Artemisa i ka te gjitha premisat per te lene gjurme ne muziken shqiptare.  Maratonomake. Iu rikthye kenges per here te dyte , ndonese zeri i kish ikur.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 12-12-2017 mė 10:10

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  SERAFIM DILO (12-12-2017)

 20. #234
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 21. #235
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Shkodra nuk eshte djepi....... asht burim i pashtershem i Virtuozitetit !  Diksioni i Artemises eshte mahnites .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 12-12-2017 mė 10:07

 22. #236
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 23. #237
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj  Poezia: DRITERO AGOLLI - Kompozimi: SHPETIM SARAĒI

 24. #238
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 25. #239
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,980
  Faleminderit
  232
  282 falenderime nė 262 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj


 26. #240
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  6,901
  Faleminderit
  405
  497 falenderime nė 418 postime

  Pėr: Vjeshte dhe Tinguj

  Nje grup qe di se ēfare eshte muzika dhe teksti. (Bateristi eshte spektakolar).Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •