Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e abica
  Anėtarėsuar
  28-08-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  220
  Faleminderit
  22
  18 falenderime nė 15 postime

  Si jeton shqiponja aq gjate ?

  MISHI QE SHQIPET BASHKOMBAS KONSUMOJNE NE TRYEZAT A ESHTE I SHENDETSHEM ?
  FIERI ME LUGINEN E SEMANIT TEK FERMA ĒILOTAJ E DAREZESES ESHTE NJE MODEL SUKSESI.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  940
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Si jeton shqiponja aq gjate ?

  ngaqe shqiponja e ben glasen ne ajer dhe kurre ne shtepi te vet!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •