Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime n 84 postime

  Sulmi n Londr, arrestohet nj 18-vjear n Dover

  https://youtu.be/MpRpEgxVxwk?t=2

  Nj 18-vjear sht arrestuar n Britani n lidhje me bombn e vendosur nj dit m par n stacionin metropolitan t Londrs, q la t plagosur 30 persona.

  I dyshuari sht ndaluar n zonn portuale t lokalitetit t Doverit, nga agjentt e policis s Kentit dhe po mbahet n stacionin policor t ktij lokaliteti.

  Nnkomisari i policis metropolitane, Neil Basu ka deklaruar se arrestimi prbn nj hap domethns, por ka shtuar se niveli i krcnimit terrorist mbetet “kritik”.

  Zyrtari i lart ka thn se policia nuk do t’i ndryshoj masat mbrojtse t siguris t marra pas atentatit t nj dite m par, duke shtuar se hapa t tjer po merren pr vendosjen e oficerve shtes.

  “Ky arrestim do t bj q t angazhohen m shum oficer. Pr arsye t forta hetimore ne nuk do t japim detaje t mtejshme mbi personin e arrestuar n kt faz”, ka shtuar Basu.

  Ndrkoh, burime nga policia metropolitane kan deklaruar se pr t arritur tek arrestimi, hetuesit kishin folur me 45 dshmitar dhe kishin kontrolluar 77 foto dhe pamje filmike t drguara nga publiku./topchannel
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lazo : 16-09-2017 m 12:00
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  940
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Sulmi n Londr, arrestohet nj 18-vjear n Dover

  ..terroristet 's'do mund' te ndalen sepse jo vetem qe nuk u dhane gje prej tortes Amerikane 'baballaret' e tyre por i duan jeten tjeter, karmen tjeter apo pjesen tjeter filmike te tokes per skllever(slaves) epshesh, sherbetore, k.rva, apo kengetare haremesh moderne dhe mundesisht femra dhe kjo eshte nje bisede sa e heshtur dhe fshehte, mes lindjes dhe perendimit, aq edhe e qarte!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •