Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime nė 84 postime

  Memaliaj, sekuestrohen 517 kg kanabis sativa

  517 kg kanabis sativa dhe 1440 fishekė luftarakė ka sekuestruar policia e qarkut tė Gjirokastrės nė kuadėr tė operacionit tė koduar “Bishanaj”.


  Kontrollet janė bėrė nė fshatin Zhapokikė, ku nė afėrsi tė njė banese janė gjetur 60 thasė me kanabis me kėrcej e gjethe dhe sasia e fishekėve.

  Nė pranga ka rėnė Neim Bishani, 54 vjeē pėr prodhim tė lėndėve narkotike dhe mbajtje pa leje tė armėve luftarake dhe municionit. Ndėrsa nė gjendje tė lirė procedohet kryeplaku i fshatit Zhapokikė, Q. R., 63 vjec pėr moskallėzim krimi dhe shpėrdorim detyre./topchannel
  Emri: 1504171520_WhatsApp Image 2017-08-31 at 11.06.22.jpg

Shikime: 43

Madhėsia: 94.0 KBEmri: 1504171509_WhatsApp Image 2017-08-31 at 11.06.30.jpg

Shikime: 27

Madhėsia: 54.9 KBEmri: 1504171499_WhatsApp Image 2017-08-31 at 11.06.34.jpg

Shikime: 26

Madhėsia: 85.3 KB
  Emri: 1504171491_WhatsApp Image 2017-08-31 at 11.06.33.jpg

Shikime: 26

Madhėsia: 67.6 KB
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 31-08-2017 mė 05:37
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •