Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,887
  Faleminderit
  54
  115 falenderime nė 105 postime

  ju uroj te gjithve cdo te mire

  te dashur forumiste veteran e te rinj ju uroj gjith te mirat kudo qe jini.

  si po i kaloni kto muaj te veres?

  une besoj nga shtatori do jem ne shqiperi.

  ju uroj mbaresi e fat e shendet

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  756
  Faleminderit
  67
  80 falenderime nė 68 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Pershendetje Brari !

  Pushime te mbara.
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,682
  Faleminderit
  181
  232 falenderime nė 185 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Xha brari, qe kur e moren sucialistat s'ta majti me shkrujt ma kunder nanes parti...

  Edhe un do shkoj disa dite ne shtator. A po na e nxjerr nje kafe?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  Brari (07-11-2017)

 5. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,845
  Faleminderit
  169
  108 falenderime nė 93 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Pershendetje miq te vjeter e te rinj! Brar ē'mendim ke per qeverine "Rama 2" ?!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 6. #5
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,682
  Faleminderit
  181
  232 falenderime nė 185 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Pershendetje miq te vjeter e te rinj! Brar ē'mendim ke per qeverine "Rama 2" ?!
  Un do ti vija emrin "Rama show"
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-10-2017
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Pershendetje

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,887
  Faleminderit
  54
  115 falenderime nė 105 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  hahaha Skender. nuk trembem nga asnji qeveri.
  cmendim ke thot Amgel per qeverin rama.
  ka nje emer kjo qeveri. tahir i thone. cdo gje eshte e qarte.
  turp e faqe zeze.

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,824
  Faleminderit
  234
  162 falenderime nė 138 postime

  Pėr: ju uroj te gjithve cdo te mire

  Te pershendes Brari dhe ty Keno!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •