Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-08-2017
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation Partia PS dhe lidhja me Sorosin

  Nuk lejohen reklamat kėtu.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 17-08-2017 mė 20:42

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •