Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2017
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  a harrohet dashuria e parė?

  A harrohet dashuria e parė?

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  110
  95 falenderime nė 83 postime

  Pėr: a harrohet dashuria e parė?

  Unė personalisht nuk pajtohem me fjalin mė lartė pasi mendoj dhe besoj poashtu edhe kam pėrjetuar njė gjė tė tillė dhe shumė leht e kam haruar dashurinė e vjetėr dhe tė parė njėkohėsisht.
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hektor.m
  Anėtarėsuar
  08-01-2012
  Postime
  39
  Faleminderit
  34
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: a harrohet dashuria e parė?

  Cfare nenkupton me "te harrohet"? Te zhduket nga memoria? Ndoshta e pamundur. Por nese flitet per ndjenjat qe ngjalle gjate kujtimit, atehere eshte shume e mundur qe te mos ngjalle asgje!

 4. #4
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Mosha
  35
  Postime
  2,153
  Faleminderit
  29
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: a harrohet dashuria e parė?

  Mu e para ka 10 vjet qe mi bie telefonit, por une i bie telefonit te se dytes ketu edhe 6 vjet. E nejse, ta kam fjalen qe cdokush harrohet kur je ne dashuri me dike tjeter. Kur te iken dashuria, qe me mire do duhej te quhej "cmenduria", e radhes kujtohesh per muhabetet e vjetra. Nese ish-partneri yt i pare tani ka ra ne dashni me dike tjeter, me mire harroje edhe ti se kur e ze lajthia (apo dashuria) dike as do me dit se kush u ngjall dhe kush vdiq nga ishet.... Ngushellimet e mia!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •