Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-08-2017
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  a harrohet dashuria e par?

  A harrohet dashuria e par?

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  867
  Faleminderit
  83
  87 falenderime n 75 postime

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Un personalisht nuk pajtohem me fjalin m lart pasi mendoj dhe besoj poashtu edhe kam prjetuar nj gj t till dhe shum leht e kam haruar dashurin e vjetr dhe t par njkohsisht.
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hektor.m
  Antarsuar
  08-01-2012
  Postime
  39
  Faleminderit
  34
  3 falenderime n 3 postime

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Cfare nenkupton me "te harrohet"? Te zhduket nga memoria? Ndoshta e pamundur. Por nese flitet per ndjenjat qe ngjalle gjate kujtimit, atehere eshte shume e mundur qe te mos ngjalle asgje!

 4. #4
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  35
  Postime
  2,153
  Faleminderit
  29
  28 falenderime n 25 postime

  Pr: a harrohet dashuria e par?

  Mu e para ka 10 vjet qe mi bie telefonit, por une i bie telefonit te se dytes ketu edhe 6 vjet. E nejse, ta kam fjalen qe cdokush harrohet kur je ne dashuri me dike tjeter. Kur te iken dashuria, qe me mire do duhej te quhej "cmenduria", e radhes kujtohesh per muhabetet e vjetra. Nese ish-partneri yt i pare tani ka ra ne dashni me dike tjeter, me mire harroje edhe ti se kur e ze lajthia (apo dashuria) dike as do me dit se kush u ngjall dhe kush vdiq nga ishet.... Ngushellimet e mia!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •