Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2017
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  pershendetje

  pershendetje une jam forumiste e re,shpresoj se do kalojm mir
  qdo te mir per ju😍

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: pershendetje

  Pershendetje dhe miresevjen.
  Njoftime falas vetėm nė https://tregti.al

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2017
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: pershendetje

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Pershendetje dhe miresevjen.
  faleminderit ☺

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •