Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  111
  96 falenderime n 84 postime

  Kapet gjysm toni kanabis n Mynih, u ngarkua n Shqipri pr tu drguar n Hamburg

  FOTO/ Kapet gjysm toni kanabis n Mynih, u ngarkua n Shqipri pr tu drguar n Hamburg
  FOTO/ Kapet gjysm toni kanabis n Mynih, u ngarkua n Shqipri pr tu drguar n Hamburg.

  Nj sasi e madhe kanabis sativa i marr n Shqipri sht kapur nga doganat n Gjermani. Gjat kontrollit t nj kamioni me targa serbe, doganat dhe policia gjermane kan sekuestruar sasin e dyt m madhe t 10 viteve t fundit.

  Plot 5 kuintal e gjysm kanabis sativa msohet se ishin fshehur n kamionin serb. Mediat gjermane kan pyetur zyrtart gjerman pr kt sasi t madhe droge dhe sipas tyre, nga t dhnat e para msohet se droga sht marr n Shqipri.

  Mynihu duket se ka qen vetm nj qytet transit, pasi sipas doganierve dhe policis droga e madhe do t drgohej n Hamburg.

  N pranga sht vendosur shoferi 61-vjear i kamionit ndrsa ende nuk ka t dhna pr persona t tjer.
  Emri: auto_Screenshot_31501161787.jpg

Shikime: 194

Madhsia: 57.3 KBEmri: auto_kanabis_21501161553.jpg

Shikime: 48

Madhsia: 45.3 KBEmri: auto_kanabis_11501161551.jpg

Shikime: 45

Madhsia: 49.5 KB

  Syri
  Njoftime falas vetm n https://tregti.al

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  940
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Kapet gjysm toni kanabis n Mynih, u ngarkua n Shqipri pr tu drguar n Hamburg

  ...droga vjen nga gjermania dhe jo shkon atje! Po te hysh ne gjermani te bijne rrobat dhe trupi ere radioaktive dhe mund te merren mendte here pas here, por droga gjermane ka per qellim zhdukjen e shoqerise se re angleze dhe jo bahcen e saj aziatike.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •