Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6

Tema: Elgit Doda

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,310
  Faleminderit
  233
  313 falenderime nė 292 postime

  Elgit Doda

  Brezi i ri i Kantautoreve e Producenteve te talentuar ! Suksese & Hite te njepasnjeshme !  Prezantimi i pare si kantautor .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 09:39

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,310
  Faleminderit
  233
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Nje Interviste per " Anabel " ne fillimet e karrieres se tij artistike ! Suksese Elgit !

  Elgit Doda & Hitet qe e presin

  http://www.anabel.al/artikull/909/El...t-qe-e-presin/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 09:47

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,310
  Faleminderit
  233
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Nga nje sukses ne tjetrin ....... nje kapercim tek e tashmja e 2017 - suksesi me i ri si Kompozitor e Producent !  Bravo Elgit e Dario !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 09:50

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,310
  Faleminderit
  233
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Mars 2017


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,310
  Faleminderit
  233
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Prill 2017  ......I lutem asaj, ta dua dhe pak
  Se lamtumirėn dot unė jo nuk e mbaj
  Dhe pse faj jo nuk kam
  I lutem asaj, mė lėr dhe pak nė zemėr tė tė mbaj .........
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 17-07-2017 mė 10:10

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  6,310
  Faleminderit
  233
  313 falenderime nė 292 postime

  Pėr: Elgit Doda

  Kompozitori - Kampion ne fuqi I Kenga Magjike ! A do ta riperseris suksesin e vjetshem .......


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •