Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  970
  Faleminderit
  94
  91 falenderime nė 79 postime

  Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Emri: 554ec12aa87aa2cab41fb8db2f8507e6c86f7824_1_800x453.jpg

Shikime: 129

Madhėsia: 18.8 KB
  Christopher Miller (ChristopherJM)/Twitter
  Kėto janė fotot e para tė postuara nė Twitter tė takimit tė parė presidencial midis Presidentit Trump dhe Presidentit Putin nė Hamburg. Ka patur njė shtrėngim duarsh dhe njė rrahje shpatullash, nė pėrgjithėsi gjuhė trupi shumė miqėsore. Siē e dini,takimi vjen pas muajsh tė tėrė hetimesh nė Shtetet e Bashkuara, ku agjencitė e inteligjencės janė tė bindur se Rusia u pėrpoq tė ndikonte rezultatin e zgjedhjeve amerikane, nė favor tė Trump. Trump nga ana e tij i qėndron bindjes se "askush nuk e di me tė vėrtetė. Mund tė kenė qėnė rusėt, por fare mirė mund tė kenė qėnė tė tjerė."
  Emri: 9856dfe72d11364359d75bde6086630d541ea7e9_1_800x449.jpg

Shikime: 78

Madhėsia: 35.5 KB
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  970
  Faleminderit
  94
  91 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Me te vertete keto dite eshte nje lufte barbare ne rruge pasi jane te shumte protestues ne Hamburg, qe shkaterrojne cdo gje ne shenje kunder liderve.
  Nėse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bėje dhe djallin tė mendojė!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  449
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Me te vertete keto dite eshte nje lufte barbare ne rruge pasi jane te shumte protestues ne Hamburg, qe shkaterrojne cdo gje ne shenje kunder liderve.
  Protestestuesit ne gjermani jane idiote neo anarcho komunista dhe injorante qe se kane haberin nga komunismi bolshevismi ne praktike dhe se kane pa me sy pervec neo teorive dhe prrallave me mbret dhe mashtrimeve dhe justifikiemve dhe te pa fund. Kta nuk jane duke peotestuar se po i q ne by EU dhe elitat demokratije cifute dhe anerikane dhe evropjane te EU me polirikat, po protestojn per gjera qe skane fare lidhje , dhe per trumpin qe demonizohet nga kta te fundit. Usefull idiots klasa me ca lek qe jane var nga mami dhe babi, do e hajn ****** mire me bolsheviko komunismin dhe eliten cifute qe bashkpunuan me perpara kur marxi mori fonde nga wall streeti borgjesuse se mirfillte dhe tani me neo komunismin qe jane duke e shtyre..

  Injorante ushtare partie, usefull idjots q qe protestojn ne EU jo per cduhet, por idjotlliqe, dhe kundra boogie man si trumpi.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 24-07-2017 mė 10:33

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  449
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Eshte interesant fakti we megjithse nuk gjehen fakte reale qe trumpi dhe putini nuk kan baskpunuar me pare dhe ka pat implikim vashdojn te shtyhet kjo teori si e vertete. Por gjermanet ne hamburg clidhje kane ktu pervec se usefull idjots. Ska ngrene k neokonservatist dhe te neoliberalve me politikat shkattruese duan akoma?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 24-07-2017 mė 11:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •