Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Rrjeti Social Kombetar Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  725
  Faleminderit
  60
  79 falenderime n 67 postime

  Trump dhe Putin takohen n Samitin e G20

  Emri: 554ec12aa87aa2cab41fb8db2f8507e6c86f7824_1_800x453.jpg

Shikime: 118

Madhsia: 18.8 KB
  Christopher Miller (ChristopherJM)/Twitter
  Kto jan fotot e para t postuara n Twitter t takimit t par presidencial midis Presidentit Trump dhe Presidentit Putin n Hamburg. Ka patur nj shtrngim duarsh dhe nj rrahje shpatullash, n prgjithsi gjuh trupi shum miqsore. Si e dini,takimi vjen pas muajsh t tr hetimesh n Shtetet e Bashkuara, ku agjencit e inteligjencs jan t bindur se Rusia u prpoq t ndikonte rezultatin e zgjedhjeve amerikane, n favor t Trump. Trump nga ana e tij i qndron bindjes se "askush nuk e di me t vrtet. Mund t ken qn rust, por fare mir mund t ken qn t tjer."
  Emri: 9856dfe72d11364359d75bde6086630d541ea7e9_1_800x449.jpg

Shikime: 65

Madhsia: 35.5 KB
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 2. #2
  Rrjeti Social Kombetar Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  725
  Faleminderit
  60
  79 falenderime n 67 postime

  Pr: Trump dhe Putin takohen n Samitin e G20

  Me te vertete keto dite eshte nje lufte barbare ne rruge pasi jane te shumte protestues ne Hamburg, qe shkaterrojne cdo gje ne shenje kunder liderve.
  Nse je duke menduar dhe djalli shfaqet, bje dhe djallin t mendoj!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  449
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Trump dhe Putin takohen n Samitin e G20

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Me te vertete keto dite eshte nje lufte barbare ne rruge pasi jane te shumte protestues ne Hamburg, qe shkaterrojne cdo gje ne shenje kunder liderve.
  Protestestuesit ne gjermani jane idiote neo anarcho komunista dhe injorante qe se kane haberin nga komunismi bolshevismi ne praktike dhe se kane pa me sy pervec neo teorive dhe prrallave me mbret dhe mashtrimeve dhe justifikiemve dhe te pa fund. Kta nuk jane duke peotestuar se po i q ne by EU dhe elitat demokratije cifute dhe anerikane dhe evropjane te EU me polirikat, po protestojn per gjera qe skane fare lidhje , dhe per trumpin qe demonizohet nga kta te fundit. Usefull idiots klasa me ca lek qe jane var nga mami dhe babi, do e hajn ****** mire me bolsheviko komunismin dhe eliten cifute qe bashkpunuan me perpara kur marxi mori fonde nga wall streeti borgjesuse se mirfillte dhe tani me neo komunismin qe jane duke e shtyre..

  Injorante ushtare partie, usefull idjots q qe protestojn ne EU jo per cduhet, por idjotlliqe, dhe kundra boogie man si trumpi.
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 24-07-2017 m 10:33

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  449
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Trump dhe Putin takohen n Samitin e G20

  Eshte interesant fakti we megjithse nuk gjehen fakte reale qe trumpi dhe putini nuk kan baskpunuar me pare dhe ka pat implikim vashdojn te shtyhet kjo teori si e vertete. Por gjermanet ne hamburg clidhje kane ktu pervec se usefull idjots. Ska ngrene k neokonservatist dhe te neoliberalve me politikat shkattruese duan akoma?
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 24-07-2017 m 11:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •